Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:08

Goji
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:12
Lijepo napreduje tvoj bregec,samo naprijed MedoClap
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:29
hvala hvala mali kaktus! sutra me čeka košnja dvorišta pa će bregec bit malo u drugom planu, ali neće mu nedostajati pažnje, pogotovo sad kad je i jezerce već jezerasto
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:34
Medo jezerce odlično napreduje, mogu ga već zamisliti okruženog cvijećem! Ovako kako si nam pokazao izgleda prilično jednostavno za napraviti i baš je dobro vidjeti sve faze oko nastanka.
Znam da te pravi posao oko njega još čeka, ali ti se sigurno tome veseliš LOL
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:36
jezerce je fenomenalno. svaka čast.    
ako smijem pitat, kolika je investicija u to?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:37
Malo sam preskočio dio nastajanja... Ufuram se u radove pa onda nemrem stat i tak to onda završi bez slika... Jučer sam ga već imao do pola gotova, ali sam ga punio do kasno uvečer. Pročitao sam negdje na netu da je dobro puniti ga do pola pa pustiti da se malo slegne i da se nategne najlon. Tak sam se danas primio posla i dalje ga nastavio raditi i eto kako je sve završilo. Što se jednostavnosti tiče, je jednostavno ako se zapne, samo treba kuhat dobre žgance ak se kopa ručno
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:40
Imam prijatelja s veeelikim jezercem koji je sve radio sam i znam koliko je truda, znoja i volje utkao u taj mali komadić vode u dvorištu.. Stoga ti želim puuuuno uživanja danas-sutra kad jezerce bude završeno sasvim!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:47
Hvala Lukaccc!
Investicija i nije tak strašna kak sam ja mislio da će bit. dakle na kopanje sam potrošio oko 10000 kalorija , šalim se malo...
Dakle ovako, najskuplja investicija je folija no i njoj cijene variraju od centra do centra. Ja sam uzeo onu najjeftiniju kojoj je cijena oko 14 kn/m2. Kod ovako nepravilnih je problem što ima dosta škarta pa se dosta love baci za višak materijala, ali "no pain no gain"... mene je folija koštala oko 400 kn. Podlogu sam koristio stare deke i jedan stari tepih tak da nisam morao kupovati posebno. Ispod tih deka i tepiha stavio sam jednu staru ceradu da još malo jače pritisne eventualne korjenčiće koji bi se htjeli probiti kroz foliju i to je uglavnom to. Dodatna investicija je bila 2 vreće riječnog kamena što je koštalo dodatnih cca 40 kn. Dakle, sve skup nekih 450 kn i dosta jedno tri litre znoja hehehe
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:49
Hvala Anaida! Je, dosta je truda, ali kad se ovak staneš kraj svega toga i pogledaš što su ruke napravile, sreći nikad kraja. Kako vidiš i zečja uheka iznad se polako uspravljaju i vjerujem da će za tili čas prekrit dio bregeca i krasit jezerce
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:52
Radujem se zbog uheka, iduće ćeš godine vidjeti kako se šire, a najljepše je što ih stalno možeš dijeliti jer svaki korijen se može rasaditi, baš kao što si to i sada učinio!!! isto je tako i s ajugom-ivicom, samo rasađuj... I nek ti je na radost, vedrinu i sreću sve što radiš i stvaraš!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:57
Jezero ima lijepi oblik i tvoj bregec u konbinaciji sa njime obećava mali rajThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:11
jedva cekam da vidim kako ce izgledati
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:34
je, pravi mali raj. sad tek ide uređenje okoliša i završetak, a i ja jedva čekam da sve to bude gotovo pa da uživam u svemu. Znam da oko vrta nikad gotov posao, ali vjerujem da ću uhvatit i malo vremena za odmor uz moje jezerce i slušanje žuborenja vode, kad se tu uglavi i slapić, jednom, nekad...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:05
Bravo Medvjede, ovo do sada je super, a vidim imaš viziju i za dalje Clap, bit će to krasan vrt.
život je more
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:13
bok...meni je ovo več sad krasan vrt, sve je lijepo
....ali ona mama patka i male patkice su me tako razveselile i podsjetile na djetinjstvoSmile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 08:52
Originalno poslano od člana jelika jelika napisao:

bok...meni je ovo več sad krasan vrt, sve je lijepo
....ali ona mama patka i male patkice su me tako razveselile i podsjetile na djetinjstvoSmile
Tako i meni izgleda, a jezerce je, čini mi se, baš i napravljeno za te žute slatkiše LOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 09:02
"Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem i ja i moj vrt" , za godinu dvije će nastati prava cvijetna oaza
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:40
Prekrasno! Jezero me odusevilo, pogotovo kad sam vidjela da si sam radio...

Thumbs%20Up
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 17:24
Hvala svima na komplimentima!

Lantana, vizija je tu i svakako ću gledat da se rokovi izvedbe skrate u skladu s mogućnostima...

jelika i Misty, je i sad je već to jako lijepo, obzirom da je početkom godine imalo samo onu viziju... oni žuti slatkiši su bili u planu od sae ideje, a moram nabaviti i one smeđe batiće s visokim oštrim listovima, malo šaša i svega što vleče na divljinu i prirodan izgled jezera...
je, patkice su "strašne" a tek u živo kak siu sletke!

Tija tak nekak i meni zgleda. već se pomalo počinjem osjećati kao pravi vrtlar. još me čeka dosta učenja, naravno, ali sad se već vidi neki napredak pa sam u globalu zadovoljan postignutim

FlowerLover čovjek više cijeni kad si sam napravi nešto, a ako na kraju nije zadovoljan nekim detaljima nema razloga za ljutnju na nekoga tko je možda pogriješio pa je i u sebi puno mirniji. tako ja barem gledam na stvari
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 18:13
ono što je misty na tvojoj fotki okružila narančasto su gazanije.
Odreži im te uvele cvjetove do kraja stapke, da biljci ne uzimaju snagu.
Simpatično je pratiti stvaranje vrteka uz  tvoje duhovite komentare.
lijepi pozdravSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.