Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 19:44
super, evo nam i potvrde onoga što je Misty podpostavila :). a što se tiče komentara mislim da je u današnje vrijem jedino ostalo to da si napravimo da nam bude dobro u glavi pa da to dobro podijelimo s drugima, koliko možemo... šale nikad dosta
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:03
Pa nije li smijeh lijek? Ali mene kod tebe fascinira tvoja kreativnost, tvoja odlučnost da se uhvatiš u koštac sa svakim izazovom, ta energija upravo pršti iz tebe!
Znaš li koliki sanjaju kućicu u cvijeću? Ma nije loše ni sanjati, ali ti si od onih koji se ne boje ostvariti snove. To je ono što me kod tebe zadivljuje!
Od puste livade ti si stvorio dom, a to kako se svemu veseliš zarazno je! Pa sigurno si primijetio da sam u tvom vrtu svaki dan, istina želim te i ohrabriti, ali još više dolazim ovdje kao na čisti izvor optimizma!  
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:24
Upravo tako, smijeh liječi i rado se smijem, a još mi je draže kad uspijem izmamiti osmjeh na lica dragih ljudi. istina je da sam sanjar i ponekad malo previše odlutam, ali dočekam se na noge i dalje punom snagom dalje. to što ti rado posjećuješ moj vrt iznimna mi je čast i veselje jer osim što smo nekako zajedno počeli, imam neki osjećaj da smo na istoj valnoj duljini pa mi je to još veća radost. veselim se svakome tko me posjeti i rado posjećujem drage ljude ali kako vidiš i ja rado dolazim u tvoj vrt i pratim razvoj... ma siguran sam da kužiš o čemu pričam
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 22:05
Da, nekako smo zajedno i počeli i moram ti priznati nešto važno. U takvoj situaciji prije možda bi se osjećalo neko nadmetanje, a sada, ja se tako iskreno veselim i svakoj tvojoj biljčici i svakoj tvojoj ideji...ma kužiš ti
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 12:30
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

a moram nabaviti i one smeđe batiće s visokim oštrim listovima, malo šaša i svega što vleče na divljinu i prirodan izgled jezera...
 
Znaš što je moj neizostavni dio "opreme" za naše obiteljske izlete u prirodu? Mala lopatica, uvijek dobro dođe. Nabavi lopaticu i u prirodu na neko jezero u šoping.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 16:51
Tvoj vrt poprima sve zanimljiviji izgled. Jezerce !Thumbs%20Up
A patkice su preslatke. Godinama nisam vidjela žive, mlade!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 17:03
Misty kužim i drago mi je da te uveseljavju posjete mojem vrtu, isto tako je i kod tebe za mene.

Tija u shoping u prirodu se spremam već neko vrijeme, ali uvijek mi vikend obogati kiša. Svakik dan poslije posla gledam u jednu livadu gdje sam uočio šaš, ali kako sam uvijek u odijelu nije baš zgodno. obzirom da nije jako daleko od mene, ovaj vikend prije flore u shoping... batiće sam vidio ali na jako neptristupačnom mjestu pa će malo pričekat...

Bako hvala na interesu, to od gurua kao što si ti dosta znači [IMG]smileys/smiley4.gif" align="middle" /> . ma patkice su mi najslađa stvorenja tak male. da nije mama bila tako posesivna, bi ih ja malo i pogladil, ali jasno je dala do znanja "prste k sebi"
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 17:17
smile141jezerce odlično napreduje, a patkice su preslatke
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 17:21
hvala bromelija. nadam se da će i poulacija istoga uskoro biti mjerljiva s tvojim jezercem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 18:23
Cijelo jutro razmišljam kako bi bilo otvoriti na vrtovima jednu novu temu: "Što bih dodala u vrtove mojih forumskih prijatelja?"
Nisam sigurna što bi na to rekao admin, pa onda ću ovako. Počinjem s tvojim vrtom Smile

Tvoj bregec bih malo učvrstila, po mogućnosti kamenim pločama i i pustila da se po njemu "sliva" "vodopad" , uglavnom od zelenog bilja.



Ima toga još, ali polako ćemo Wink


Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 19:18
misty, potpuno te podržavam u ovome. mislim da bi tema bila odlična i da bi se rodilo puno ideja koje bi se i ostvarivale.
ova tvoja ideja za medvjeda je zaista super.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 21:45
Misty, nevjerojatno je koliko si pogodila što bi ja!!! Upravo tako nešto sam zamišljao u svojem vrtu, iako bih rado da se tu nađe i element vode koja teče, uz ove slapove zelene divote

Lukaccc, slažem se i s tobom i Misty i molim da svoje ideje predlažete bez ikakve bojazni. sad je samo pitanje tko će mi nabaviti malo tog kamenja...    

inače, danas sam pokosio ostatak dvorišta i to nabrušenom kosilicom, naravno s puno manje muke nego jučerašnju polovicu. pokosio ručno i kanal uz cestu pa otpeljal onoj susjedi s prekrasnom drvenom kućicom. baka ko baka, ne bi bilo dobro da mi za uzvrat nije dala 10 domaćih jaja
slikati opet nisam stigao ništa jer sam tek u 21 ušao u kuću... no, sutra stižu slike pa da mi znalci kažu što je što od biljaka koje dobih
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 21:53

Jezerce je predobro,još kad se popuni sa biljčicama bit  će prva liga!Svaka čast,e imam jedno pitanje,kako bi bilo napravit jezerce od stare kade?

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:19
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Misty, nevjerojatno je koliko si pogodila što bi ja!!! Upravo tako nešto sam zamišljao u svojem vrtu, iako bih rado da se tu nađe i element vode koja teče, uz ove slapove zelene divote

Lukaccc, slažem se i s tobom i Misty i molim da svoje ideje predlažete bez ikakve bojazni. sad je samo pitanje tko će mi nabaviti malo tog kamenja...    


I nije toliko nevjerojatno, a kad ovo budeš čitao, znat ćeš i zašto nije Wink
Kiša će rado teći niz te zelene kaskade, a možda jednom nabaviš i neki motorčić koji ugrađuju u vrtne ili sobne fontane? S obzirom na tvoju kreativnost neće ti biti potrebno ništa drugo da stvoriš jednu prelijepu vrtnu kreaciju Smile
A kamenje..hmmm, možda neku ideju dobiješ u Baumaxa, mislim na one pločice (ima velikih) za dvorište?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 17:53
hvala Janette. bilo bi zanimljivo napraviti i takvo jezerce, zašto ne? ja bih je recimo ukomponirao u jezerce na način da ona bude najdublji dio, a ostatak nadogradio folijom.. Jedino je pitanje podloge koja bi od kade naviše morala biti znatno čvršća, vjerojatno betonirana pa onda ne trebaš foliju...

Misty sve mi je jasno :)
Motorčić je u planu, odnosno pumpica koja će pokretati taj slap. Iako, na pamet mi je jednomad pala ideja da pumpa bude pokretana snagom prirode, odnosno snagom vjetra no to je jedan projekt na kojem će trebati poraditi malo više, iako ne vjerujem da ga neću sprovesti u djelo. Nadam se taj inženjerski dio sam osmisliti pa sam siguran da će realizacija potrajati, no isto sam tako siguran da će ta vjetrenjača jednom proraditi na mojem gruntu i pumpati vodu. kamenje... namjera mi je polako prikupljati kamenje koje će mi se svidjeti pa makar to potrajalo i duži niz godina, meni se nigdje ne žuri. padala mi je na pamet i ideja da umjesto kamenja koristim debla nekog drveća koje ću isto tako nabavljati u prirodi. možda sve zaživi i u nekoj kombinaciji drveta i kamenja, sve će reći vrijeme i trenutak inspiracije
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 18:03

Vidim ja popunjavas ti svoje brdasce kad se to razraste super bu izgledalo ,a tek jezerce kad to sve upotpuni smile57

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 18:27
smile227 JEZERCE je FENOMENALNO !!!!!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 19:58
rosa2 je, malo po malo pa bu to kak spada.
forzicija2005 HAVALAAAAAAA :)

idem sad metnut tu još neke friške slike novih i nešto starih biljaka...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 20:06







Evo, to su one najfriškije od prekjučer - Lukaccc, sad si ti na redu pa reci koja je koja...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 20:10




a kaj bu tek kad se svi razbahatimo i procvatemo...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.