Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 83>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 14:01
Evo Medo mene napokon do tvog vrta, vidim da je i kod tebe vruće, nadam se da si ozdavio jer to je jedino bitno, sve drugo polako. Na tvojoj temi uvijek nešto zanimljivo, roda me oduševila, lopoč je prekrasan Clap, nisam sve ni zapamtila, ali vidim da je bila diskusijao o mirti i o murteli, kad prođe ova ludnica poslat ću ti sjemenja, jer se mirta jako teško presađuje. Eto pozdravljam te iz vrućeg Bola i brzo ozdravi. 
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 17:35
Lantana, drago mi je vidjeti da si me malo posjetila. Hvala za lijepe riječi, a u mom vrteku je i dalje živo, bez obzira na vrućine. rode redovno dolaze, neke nove ptice dolaze se kupati na jezero, stalno nekaj novoga. veselim se sjemenju mirte unaprijed i nadam se da će uspjeti i kod mene, hvala ti. kaj se tdravlja tiče, bu bolje uskoro, nadam se. od ponedjeljka na terapije pa bu sve na svoje mjesto... hvala na pozdravima i lijepim željama
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 10:20
medek pa ti si pak bio bolestan Confused ali veseli me da je krenulo na bolje Thumbs%20Up
čuj, vrtek ti je baš hercik, lan pogotovo, a odlično si i tržio...fino je kad tak ponize cijene da mi možemo guštati Wink
čuvaj leđa i beš sa sunca Wink ja bum se odgegala natrag na bregek gdje je 500 stupnjeva u hladu Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 14:27
joj Konte ja sam ziher da je gore bar za 2-3 stupnja menjše neg tu pri nam f peklu... fvala na savjetu, a ja se čuvam kolko got mrem, na sunce idem samo ak moram. lepo se imajte i ne kopaj puno
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 14:33
Medo prvo ti zelim brz oporavak,a drugo imam osjecaj da ces se setati zajedno sa Djurdjom ,kako bi voljela da neka svrati u moj vrt...sto se tice noviteta   
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 14:40
Medo tvoj vrt je sve ljepši i ljepši,brzo ćeš ozdravit i uživat u vrtu
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 08:13
Hvala drage moje na lijepim željama i posjeti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 09:38
Medo drži se ti brloga, a cvijeću pošalji kišu, ovakvu Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 09:59
Tvoje polje lana je fenomenalnoThumbs%20Up,lopoč kraljevskiClap,bugica prava lipoticaThumbs%20Up,a lozica na zidu garaže,kako kod tebe sve brzo raste,eto nje kroz par dana do vrhaTongue,aaa moram se pohvaliti da sam i ja zapelcala te lozice  jer ona je stvarno brzorastuća,a meni treba hladovina,a ja se nadam da ču sa njome to rješiti za dogodineWink,i još da te pitam:jeli te još posjećuje Đurđa?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 10:03

oval lopoč je prekrasansmile55

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 15:21
uz slike tvoga lopoča lakše ću dočekati da moj nadam se crveni procvijeta 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 16:15
Vidim da u jezercima svi imate lopoč. Nemam pojma o biljkama koje rastu u vodi, čula sam za lopoč i lokvanj. Na slikama su mi isti. Je li to ista biljka?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 17:20
Misty draga, danas sam ujutro zalijao vrt i vratio se u brlog, otišao do dućana i vratio se u brlog mokar do kostiju. mislim da do uvečer neću više izlaziti van... navodno za noćas meteorolozi proriću neku kišu pa možda malo odahnemo ako su pogodili i za sutrašnjih 27 celzijanera

Miro, hvala na pohvalama i posjeti. bravo za tvoju lozicu. ja sam ovu svoju podigao sa zemlje pa je zato tako odjednom prasla ;). Đurđa dolazi svakodnevno, a danas mi je susjeda otkrtila i gdje joj je gnijezdo pa sad znam gdje je i njen dom. jutros smo baš razgovarali prek plota kad je došla na doručak (Đurđa, naravno :).

hvala Antonija

Bromelija, siguran sam da hoće, samo mu treba dat malo vremena

OTOK znaš kak to ide, rajćica - paradajz :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 17:32
....pomidor LOL
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 17:56
hehehe, tak nekak ;)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 18:32
Imaš ti već svakakvog cvijeća bome!
Bugica je krasna, ali priznajem lopoč je broj jedan.Predivan je!Big%20smile
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 01:40
Lan mi je baš simpatičan! I ono što ti zoveš vodena hosta! Lopoč je kraljevski, stvarno je za objesit gubicusmile93!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 07:22
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

....pomidor LOL
ma može i poma Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 07:50
hvala bako i springy na posjeti i pohvali mojih biljčica

misty

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 08:56
Drago mi je da je Đurđa tu u tvojoj blizini,e a to je kroz tvoju priču i za mene uzbuđenje,a ne znam zašto bi i otišla kad joj je tu tako lipoThumbs%20UpClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,329 sekundi.