Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 10:00
Slažem se s tobom Miro i meni je drago da je tu i da joj je   ugodno i lipo. vjerujem da će joj bit još lipše jer kod mene pada prekrasna kiša već punih 15ak minuta. nadam se da će nastaviti barem još neko vrijeme, iako mi se čini da dosta slabi. no, i ovo je već i više nego osvježenje i za mene i za vrt.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 11:23
Medo i kod tebe ima prave ljepote..jezero mi je baš posebno, kao i bugica, lopoč, i ova biljkica..
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 13:16
hvala Stefkaja! ova biljčica je inače nevjerojatna. nisam još vidio da nešto tako brzo može rasti, odnosno množiti se. kraj nje je sada već barem 5 novih kuglica s listićima
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 13:20
Morat ću je i ja nabaviti za jezerce..
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 15:18
Evo i mene, napokon, natrag na forum u punom radnom vremenu Smile Uživam u slikama i pogledima na vaše vrtove, a svakako se prekrasno osjećam kod tebe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 07:04
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Slažem se s tobom Miro i meni je drago da je tu i da joj je   ugodno i lipo. vjerujem da će joj bit još lipše jer kod mene pada prekrasna kiša već punih 15ak minuta. nadam se da će nastaviti barem još neko vrijeme, iako mi se čini da dosta slabi. no, i ovo je već i više nego osvježenje i za mene i za vrt.
Mene je nažalost zaobišla ta kiša, ali veselim se jer je osvježila tvoje biljčice LOL
A te "vodene kuglice" su tako dražesne! Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 09:44
Te 'vodene kuglice' se tako brzo množe da su svojevremeno u Indiji postale prava napast, obrasle su velike vodene površine i zaposjele kanale za navodnjavanje i transport. Kod tebe nema opasnosti, nemaš tropsku klimu.
Medo tvoj buhač te čeka.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 14:01
stefkaja ako želiš mogu ti nekako poslati ili donijeti na neku kavicu, ako si prolazu ponekad. stvarno se brzo razmnažaju...

Anaida dobro ti nama došla natrag! drago mi je da se lijepo osjećaš u mom vrteku, tu si uvijek dobrodošla

Misty žao mi je da te kiša zaobišla, a ova moja je stvarno samo malo osvježila biljke. Na žalost nije više padala pa je samo malo smočila površinski, ali makar malo osvježenja dobro je došlo i nama. Je, kuglice su super. Lijepo ih je gledati kako napreduju na dnevnoj bazi.

Baka Bea bez obzira što nismo u tropima, ovi kuglageri napreduju nevjerojatnom brzinom. Mislim da su od ulaska u jezerce već poduplane. Za buhač se dogovorimo ovih dana jer sam svaki dan u Zagrebu pa sam od cc podne na dalje slobodan svaki dan. Pošaljm poruku na pp pa da mi date adresu na kojoj Vas mogu naći
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:22
Dosta je bilo izležavanja Medo, vrt te možda strpljivo čeka, ali mi smo nestrpljivi! Sleepy
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 20:32
Misty ja mislim da i vrt pomalo gubi strpljenje... prekjučer sam malo oplijevio povrtnjak i čini se da je zahvalan na tome, ali još sam uvijek onesposobljen za veče radove ili preveliko saginjanje pa... no, morat ću se primit posla kako god bilo i posadit biljke koje na to čekaju već neko vrijeme, a da ne kažem da sam danas bio u posjeti Baki Bei koja me pozvala da navratim po buhač. ne moram niti reći da nisam dobio samo buhač nego i more drugih biljkica koje sada trebaju pažnju i svoje mjesto pod suncem. i ovim putem još se jedom zahvaljujem Baki Bei na gostoprimstvu, mnoštvu savjeta i prekrasnim biljkama. o tome koliko sam toga u njenom vrtu predivnog vidio i saznao ne moram također pričati, ali znam samo da zaslužuje svaku pohvalu i divljenje
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2010 u 21:52
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Misty ja mislim da i vrt pomalo gubi strpljenje... prekjučer sam malo oplijevio povrtnjak i čini se da je zahvalan na tome, ali još sam uvijek onesposobljen za veče radove ili preveliko saginjanje pa... no, morat ću se primit posla kako god bilo i posadit biljke koje na to čekaju već neko vrijeme, a da ne kažem da sam danas bio u posjeti Baki Bei koja me pozvala da navratim po buhač. ne moram niti reći da nisam dobio samo buhač nego i more drugih biljkica koje sada trebaju pažnju i svoje mjesto pod suncem. i ovim putem još se jedom zahvaljujem Baki Bei na gostoprimstvu, mnoštvu savjeta i prekrasnim biljkama. o tome koliko sam toga u njenom vrtu predivnog vidio i saznao ne moram također pričati, ali znam samo da zaslužuje svaku pohvalu i divljenje

dragi Medeku, nedaj se!ooo, dobro da si rekao za novitete u cvijetnjaku. jedva čekam nove fotke, ali i "peljušanje" s moje strane. nemoj mi nekaj zameriiti.smile64
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 07:11
Nadam se da će nove biljčice preživjeti, znaš teško im je i u zemlji po ovim sparinama Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 20:34
Draga Tatjana kaj bi ti zameril? Nadam se samo da će biljke dobro podnijeti vrućine i novu okolinu.

Misty, sparine su nepodnošljive, a moje biljke se relativno dobro drže. današnje poslijepodne proveo sam u povrtnjaku i konačno povezao siroti paradajz i krastavce. srećom, vrt je tako postavljen da je poslijepodne uvijek hladovina pa odgovara i biljkama i meni. zasadio sam i heuhere koje sam jučer dobio od Bake Bee i sad se hladim...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 06:06
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:



Misty, sparine su nepodnošljive, a moje biljke se relativno dobro drže. današnje poslijepodne proveo sam u povrtnjaku i konačno povezao siroti paradajz i krastavce. srećom, vrt je tako postavljen da je poslijepodne uvijek hladovina pa odgovara i biljkama i meni. zasadio sam i heuhere koje sam jučer dobio od Bake Bee i sad se hladim...
Znam da je užasno sparno, ja sam se već izvještila pa jutro uglavnom provodim u stražnjem vrtu koji je u tada u hladu, a popodne vučem preteške kante s vodom u prednji vrt.
Baš ove dane sanjarim kako ću sebi za rođendan pokloniti jednu duuugu gumu za zalijevanje Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 06:18
Medo, brz oporavak ti želim, a isto tako i neko osvježenje s neba u vikednu koji je pred nama!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 07:12
Misty, ovo s cijevi za zalijevanje svakako odlično rješenje. Ja da nemam tako nešto, sumnjam da bih mogao nositi teške kante i ovako obilno zalijevati svoje biljke.

Hvala Anaida. Ovo s neba me dočekalo i sad je stvarno sve lijepo zaliveno, a o oporavku ćemo vidjeti... Jučer sam se fino poskliznuo na jednoj kosini i tresnuo z riti baš malo ispod dijela koji liječim. Izgleda da nije niš strašno jer hodam, ali bumo vidli koliko će to sad produžiti oporavak
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 07:14
Na jednoj slici sam vidila puno izniklih prkosića,jesu li procvitali?smile169
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 08:10
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

... Jučer sam se fino poskliznuo na jednoj kosini i tresnuo z riti baš malo ispod dijela koji liječim. Izgleda da nije niš strašno jer hodam, ali bumo vidli koliko će to sad produžiti oporavak

Dragi Medo, najprije
Najčešće se događa da se ponovo udarimo baš na mjesto koje je već povrijeđeno, odnosno bolno! Znaš zašto se to događa? Dok pazimo na to bolno mjesto stvaramo negativne programe, što više pazimo (mislimo), programi su jači. Misli su snažna energija, vjeruj mi, moraš naučiti misliti drugačije, a znaš gdje možeš početi učiti! 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 08:43
možda će taj nezgodan pad vratiti "stvari" na mjestoConfused.
slažem se s misty, što se više pazimo i više se koncentriramo na određeno područje češće dolazi do nezgoda. Zato, opusti se i uživaj!
lijepi pozdrav
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 09:32
Medo zelim ti brz oporavak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.