Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 83>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2013 u 23:34
Kolko novosti ima od kad me nije bilo u tvom vrtu!!! Stvarno si puno toga napravil, a od jezerca nastalo jezero. Lepo je, krasno je, samo mi nije jasno kaj će ti pijavice u njemu. Dobro da nisi metnul pirane LOL
 
                                               
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 09:49
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Mozda si na proljece Đurđa napravi gnijezdo na kucici za ptice (super izgleda) .
 
Koje je ono drvce, desno od nove gredice sa cvijecem?


hehe, bilo bi zanimljivo da Đurđda sjedne tu gore :)...
drvce desno je Paulovnija - tek joj je prva godina, a već je skoro dva metra :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 09:50
Anči pijavice su došle same od sebe, vjerojatno sam ih dofural sa nekom biljkom iz prirode... Pirane nisam metal jer sve ove doseljene živine ionak jedu jedne druge pa nema potreba za još jednim predatorom :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 23:03
Ali bi ti čuvale lopoče Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
DENISVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Rujan 2013
Lokacija: varaždin
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DENISVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2013 u 19:04
MEDO ja,ni nakon još 3mjeseca nemam pojma odkud započeti ni di zapiknuti prvu lopatu.naslušao sam se prijedloga i savjeta da mi zlo.sad sve to moram resetirati do proljeća.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2013 u 22:22
kako si to lijepo uredijo baš mi se jako ,jako sviđai vidi se da već sve buja i popunjava prazan prostorsmile55
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 13:58
Ančice imam vodenbube koje se ponašaju ko pirane pa mislim da nema potrebe za još jednom vrstom istrebljivača :)

Denise, treba samo zapiknut tu prvu lopatu. Kod mene je bilo planova i planova i uvijek sve nekako krene u drugom smjeru :). Primit se posla i sve bu nekak išlo prema cilju, a do proljeća se svašta još može napraviti u vrtu

hvala blue sky! malo sam sad sve zapostavio jer sam u poslu preko glave, ali srećom imam drage prijatelje koji vole radit u vrtu, a svoj nemaju pa :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 15:56
Prekrasno jezerce i prekrasni novi projekti! Sada samo da dočekamo proljeće pa će biti još i ljepše!
smile186
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 20:19
Napravljen je popis svih biljaka u vrtu i tlocrt trenutnog stanja.
Sad to još treba popisat i po vrstama, a dio treba još malo uvećat i napravit u uvećanom obliku za pojedine dijelove u kojima ima dosta toga za popisat pojedinačno

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 20:42
E pa ovako nešto još nisam vidjela, Medo svaka ti čast, odlično ti je ovo !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 22:01

Lijepo je vidjeti da bar netko uređuje vrt planski, onak po ps-u  Wink, a ne ko većina nas - kupiš ono kaj ti se sviđa, a onda kad dođeš doma tražiš mjesto kam da to pikneš  LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 22:04
vrijedan si mi, bravo Medek Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 10:30
bilo bi dobro da svatko od nas napravi ovakav plan.unese ono postojeće i onda se lako popuni s biljkama koje želimo.bravo medo ideja ti je savršena.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 18:10
Ja neznam ovak lepo crtati ko nas Medo, ali imam "stogodišnji" LOL plan u glavi. Super ti to zgleda, jos kad se razrasteeeee.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 18:51
Dobro kaže Carol mi koji ne znamo crtati imamo stogodišnje planove u glavi -podložne čestim promjenama.

Medo vrt ti je za svaku pohvalu od voča,povrća,jezera ma svega!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 19:28
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

bilo bi dobro da svatko od nas napravi ovakav plan.unese ono postojeće i onda se lako popuni s biljkama koje želimo.bravo medo ideja ti je savršena.
 
Potpisujem ajamu, Medo Clap
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 00:22
Medooo, ostala sam paf kad sam vidla nacrt grunta. Jako si to lepo napravil, još samo ubaci brojčice u nacrtane krošnjice tak da se vidi gdi je koja voćka ili ukrasna biljka. E sad sam po onom principu "ti daš prst, a ja bi šaku" LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 01:26
Sad sam tek vidjela da je jezero gotovo i da je sve prekrasno ispalo !
Majstor si ! Ovakav plan vidis samo u strucnoj literaturi ! Divno !       
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 18:04
predivno si to osmislio i napravio,biće interesantno ptatit kako biljkice osvajaju jezero,sve pohvale zaista
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2014 u 00:33
I ja nisam davno bila u tvom vrtu i tek sad vidim koliko je toga napravljeno i isplanirano. Svaka čast!
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7879808182 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.