Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 93>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 22:08
Kontesaa hvala na posjeti i na pohvali za moj vrt,a višnje već imaju kao što si vidila plodove u razvitku!Dobrodošla mi opetTongue!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 15:37
draga Mira, evi me opet ponovno u tvom" malom skromnom vrtu",
prekrasnom i mirisnom mediteranskom utočištu, koje tako lijepo i gostoljubivo, uz svima obljubljene i udomaćene kadulje, ružmarin i lavandu, ugostio i ostale krasotice. Ostići, karanfili, gazanije, iberis, oxalis,
čarobne ljetnice u cvjetnim loncima, poneki kaktusić, šarmantna palma...
raznovrsno, rascvjetano i skladno.
Ako bih u tom obilju ljepota trebala birati favorita, to bi svakako bile bijele margarete, tako nježene i profinjene i naročito tajanstveni i još nepoznati grmić koji me oduševio svojim ružičastim cvjetovima.
Uvijek uživam u tvom vrtu draga.
Lijepi pozdrav
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 21:45
Evo mene nakon početka, brzo ti šibaš te stranice, ne može te čovjek stići LOL.Imaš ti u svom "skromnom" vrtu svačega i dobro da sam sad naišla jer si me totalno zbunila, imam naime posijane mirte ali nisam znala Embarrassed da ih ima u više boja, ja neznalica vjerovala do sad da su joj cvijetići uvijek bijele boje Confused.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 22:10
Mira draga pa ti si krivo nazvala ovaj svoj vrt, imaš ti svega i svačega, ruža je krasna, mislim da imamo istu i jako mi se sviđa, neke posebne boje, mirte su super, Clap za sina, jedino mi nisu jasne ove margarite, moje cvatu početkom srpnja, neznam da li su iste sorte, ali cvijet je isti.
Ivna ti si posijala sjeme mirte koja raste u prirodi, a ove su njene kultivirane LOL.
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 22:26
E sad tek niš ne kužim, kakve su onda moje Confused?! Oprosti Mira što ti uzurpiram temu Embarrassed.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 07:04
Draga Sara drago mi je da prepoznaješ med8teranski vrt kod mene EmbarrassedMoj vrt ima i više godina,samo što ja iz svog neznanja sadila sam biljke koje ne mogu opstajati na kod nas vrelom suncu pa sam sa vremenom shvatila učeći se da vrtova ima različitih karaktera,iako i sada volim posaditi nešto što je meni nepoznanica pa nekad "pogodim"Ove bijele margaritele sam sijala iz vrečice kupljene u trgovini prije nekoliko godina i one ocvatu i preko zimeih potpuno nema i u proliće sa pojave novi busenčići iz kojih se podignu dosta visoko bili cvitovi,mislim da se sama rasijava,pa ču pokušati ove godine da skupim sjemena jer imam namjeru sijati ih i na drugom mjestu.Pokušala sam prenijeti sa korjenom skupa sa zemljom ,ali nisam uspjela,uvijek propadne,pa sam odustalaSmile
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 07:20
Ivna vjeruj mi da već dugo pratim cvijet info i da sam razgledala vaše carstvo od vrtova,to mi je bio i prilog mom učenju o cvijeću i odjednom mi je palo na pamet da se i ja učlanimSmileSada sam ,vjeruj mi i sama iznenađena koliko vrsta posjedujem,jer do sada nisam bila svjesna toga,ali meni je u usporedbi sa drugim vrtovima ipak dosta skromno zato što su drugi vrtovi veliki i bujni,naprosto raskošnismile64Mirtu sam dobila nedavno i nisam ni ja ništa znala o njoj,ali mi je skroz zanimljiva i lipa,a evo Lantana ti je odgovorilaTongueSretna sam što si me posjetila i hvala tismile79
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 07:33
Hvala Lantana na posjeti,laska mi kad posjednik lipog vrta navrati kod mene i u mom vrtu nađe nešto zanimljivoEmbarrassedImam tri vrste margarita .Jedna ima grmastu krošnju i cvjetove dosta sitnije od klasične margarite,imam te klasične,kako ih ja zovem,to sam presadila od moje mame ,a ja znam još od djetinjstva da ih ima  i ove što sam sijala,ali sam primjetila da im više odgovara sjenovito misto jer mi se nalaze u kutu što pravi višnja i dosta veliki ružmarinTongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 11:45
Sve je prekrasno, ali mirte, pa još u dvije boje baš su mi osvježenje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 13:11
Mirice, mirtice su divne, a i kadulja, lavanda.... Sve mi se sviđa. Onaj grmić s roza cvjetićima - bi li to mogla biti weigela??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:47
Triša hvala na posjeti,mirtama se i ja veselim,treba da narastu,tek su posađenesmile78
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 14:54
Hvala Anaida što ti se sviđa moj vrt,a što se tiće grmića sa rozim cvjetićima i ja sam mislila da je weigela,pa sam malo prčkala po internetu.Je da ima sličnosti,ali koliko sam pročitala weigela je listopadni grm,a moj ima lišće i zimi i malo su kožnati,kao kod zimzelenog grmljaTongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:20
Mira021,evo me opet,nekoliko dana isam zalazila u tvoj vrt i vidim puno novina...prvo me odusevila mirta,predivna je i bravo za tvog sina ,a ovaj grmic sto roze cvjeta i ne znas mu ime lici mi na weigela...a zeleni grmic sto zuto cvjeta i ima specifican miris je Santolina rosmarinifolia.Moja jos nije cvjetala al nadam se da ce ove godine ...pored cvijeca najvise mi se svidjela smokva(mljac obozavam je)...veliki pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:28
ClapSvega ima, cvijeća kao u priči, ali ruža je Thumbs%20Up
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:25
Draga Gioiaa hvala što si obišla moje cvićeTongueSin me često obraduje sa nekim pitarićem i luta samnom po vrtnim centrima On isto obožava cviće!Hvala ti što si mi rekla imena cvjetića i kad mi procvita santolina rosmarinifolia slikat ču je i staviti na stranicu. Eh,smokvice i ja ih obožavam,tako su slatke,ali smijem samo jednu,ili dvi-znaš ja sam ti ona što i od vode se debljaWink
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 21:29
Baka,samo je jedna otvorila,a ja odmah fotić i klikWinkPuna je pupa i predivne je i za mene bojesmile120Imam ja još nekoliko ruža,ali ona je mezimicaEmbarrassed
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:24
 Kakva krasna ruža !Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:30
Thumbs%20Up odlično Clap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:22
Hvala anči,ma nije ni otvorila kako treba,a ja odmah ufotkalaTongue
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:27
Moja draga forzicija,kako neni daje poticaj za uređenje svog vrta kad me takvi kao ti  pohvale,hvala tismile213
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.