Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja djedovina-sestrin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja djedovina-sestrin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 103>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 10:17
Prošetala tvojim vrtom,pazila da ne stanem na zmijicu,i vidim da se tvoje cvijeće zna boriti protiv vručine.Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 13:52
Ova slika mi se jako svidjela.
 
 
Ostatak ovdje.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 13:58
sve je krasno a ovaj maleni coskic sa cuvarkicama je presladak, a ovaj procvjetali div je smile120
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 14:29
Ja pogledala tvog diva na svim temamaClap
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 10:32
Još ih nisam digla na stupove.To ću kad dođem na godišnji.I moram ih malo zabetonirati da ih vjetar ne odnese.Eleri su puno tamniji nego na fotki.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 10:34
Zaboravila sam kupiti voće pa su dobro došle i barabulane("amulice,šljivice").
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 10:54
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 13:48
OK; kiki, nema problema, i meni će biti dosta amulice, dok tvoje smokve ne narastu!!
 
A naša klupica, jel će i ona narasti!!Wink!!  Prekrasna ti je diplademija, brzo će kod tebe ispuniti penjalicu od bambusa!!
 
Pozdravčić od ...FREE
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 15:02
Ajooj klupica!!!Sram me je.Nebi vjerovala.U 5 dana samo sam je oprala od ptica i pauka,posprejala lakom stol i nijednom sjela.Ne znam gdje mi je vrijeme prošlo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:24
Ovo nešto što liči na krizanteme sam presadila na par mjesta i super mi je .Evo već i cvjeta.Dosta dobro podnosi sušu.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:25
Za sada puštam samo ove dvije juke da rastu.Ostale čupam.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:27
Ovi moji specijalni,šatirani dragoljubi su se ipak na kraju pretvorili u obične naranđaste.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:27
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:28
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 13:38
Nemam više fotki.Sve ostalo je propalo i spaljeno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 13:50
Kiki-ko,divne su ti slike!Ljiljani posebno..Ne tuguj za izgubljenim,bit će novo!Mnogo puta mi se desilo,da mi vrt u ljeto "izgori" od sunca i suše,i ja budem tužna i razočarana,ali dođe opet sve na svoje..Koje biljke kupim,posijem dobijem u proljeće i na pola ljeta pola toga nema.Kada bi žalila za propalim biljkama,uvijek bi bila tužna..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 11:48
dobro si se sjetila napraviti "lojtricu" od bambusaClap
a šljive su super, ja ih obožavam sve vrste
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 22:41
Ja se mučim s lojtricom i izmišljam toplu vodu,a jučer u Bau... vidim svakakve.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 21:48
Kiki-ko, nemoj žaliti na trudu i vremenu utrošenom na izradi lojtrice...pa to je sad unikat!!
Lijepo je kad si moremo sami našt napraviti!!!

Baš ti je lijepo, malo kamena, malo zemlje, malo raznih detaljića, a cveteki... buš ti njima našla svima uskoro mjesto gdje kojemu bolje paše!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2011 u 00:20
Baš tako!Ovih dana ih selim na mjesta gdje je bolja zemlja i veći hlad i već vidim da im je bolje.Zaključak: Na 20 metara od mora ništa ne uspijeva osim oleandra,ružmarina,lavande,juke i čuvarkuće.U jesen sve ostalo selim iza kuće.Prvi na redu je plumbago koji je sad ni živ ni mrtav od slane ,loše zemlje i zvizdana.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 103>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.