Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lisianthus - eustoma grandifloruim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lisianthus - eustoma grandifloruim

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lisianthus - eustoma grandifloruim
    Objavljeno: 13 Lipanj 2018 u 20:12
Posijala sam ih ove godine.sad su već lijepe biljčice.baš me zanima šta će od toga biti
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2016 u 15:26
Lijepa boja cvijeta Smile
     
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2016 u 12:12
i moj procvjetao...konačno



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2016 u 14:56
Hvala EN, ima dosta pupoljaka pa se nadam još cvjetova samo se nekako sporo otvaraju
     
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2016 u 13:28
Predivan je smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2016 u 23:35
Da ovaj cvijet ne padne u zaborav...




     
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 10:49
Dopada mi se jako pa sam probala posijati, možda on i nije za naše podneblje, vidjet ću pa ću znati za ubuduće Confused
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 07:18
Nona, zašto si se mučila s sijanjem, bit će ih na placu uskoro i to za stvarno sitne novce... Meni ipak nije uspjelo s sadnjom vani... pročitajte post prije.. samo je kilavio i na kraju sam ga iskopala i bacila.

belica,zagreb
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 22:25
Nona, imala sam ih ja.... cijelu zimu su mi bili lijepi, dobili po 2-3 mlada izdanka iz korijena i unazad 3 tjedna su mi samo počeli propadati..... ne znam zašto.
U stvari, mislim da znam gdje sam pogriješila. Nisam ih posadila van, nego sam ih držala u kući. 
Danas sam ponovo posijala, doduše samo plavi, i ako nikne, grešku neću ponoviti.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 20:40
Dali ima netko ovaj lijepi cvijet, posijala sam ga a sjeme sam naručila preko ebay-a , da mi bar nikne nitko sretniji od mene.
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2013 u 00:05
kaufland ih ima u proljece, cak je bilo i na pocetku zime....ja sam vec dva puta uzimala, drzim na stolu dok ocvate i bacim jer mi je tlaka zezati se sa sjemenkama, a budu preruzne nakon cvatnje....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:37
evo vidim da sam joj se čudila i prošle godine.
buket od bijelih je prekrasan.vidjela sam ga ,ali nisam prepoznala cvijeće.
svakako ću ga pokušati naći
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 20:19
i ja sam tu biljku kupila na placu prošle godine, tražila informacije po netu i našla skoro pa ništa. venula je kao i vaše pa me naljutila i lijepo sam je posadila van u vrt gdje je skroz do zime izgledala ko siroče i ja sam ju otpisala kao bačen novac. tamo je i ostala i zamislite čuda prije par dana skidam malč, kad ono evo nje ... puno mladica viri iz zemlje i očito se sprema da mi dokaže da sam u krivu... a sada vrijedi samo malo još čekati, pa ćemo vidjeti...
belica,zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 11:15
nikad nisam ovo vidjela.lijepa je
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2012 u 15:41
da, natalija, ove godine je propala... cudi me sto je dozivjela i dvije godine, valjda mi se zeljela oduziti za necvjetanje prosle godine
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 07:37
morana  znači da je tvoja propala ove sezone?


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 22:02
Hvala Morana, moram malo bolje pogledati možda imaju sjeme.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 21:06
po mom iskustvu, kad im pocne otpadati lisce, gotove su...
moje su stale vanka cijelu proslu zimu, pa su prezivjele (Split)... ali one su ionako jednogodisnje biljke tako da ne vjerujem da mozes puno uciniti da ih spasis
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 23:00
Imam roza i plavu eustomu. Cvjetale su dosta dugo a sada  su se počele sušiti, opada lišće. Možda im je prevruće (15 C) a ako ih stavim na hladnije mogle bi se smrznuti. Kakva imate iskustva?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:30
svaka čast, ja svojima nisam uspjela uhvatiti sjemenke...
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.