Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ARBORETUM, Volčji potok, okolica LJubljane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ARBORETUM, Volčji potok, okolica LJubljane

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 09:24
Draga Jagoda, i ja sam bila tamo, skoro pa bi se upoznale Wink
Bilo mi je prekrasno, poslikala sam preko 200 slika, pa možete misliti, pravi izlet za uživanje u mirisima, bojama, vizurama...malo ugođaja da podijelim sa vama...












Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 18:54
 ajme, pa sve bolje za boljim....smile141
izdvajam ovu predzadnju sliku....ja bih tako nešto u vrtu...
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 19:05
a koooooooooolko roza cvećeka Heart to bi ja! moram značu v deželu... Jagoda, hvala!
Na vrh
53rijeka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 53rijeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 21:21
..... a ca rec, saka beseda je prevec, boje da puscamo da nam rozice
svojim bojama uljepsaju ugodaj ka ca su tebe celi dan Clap

ex rijeka53
mojblog
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 23:00
Originalno poslano od člana Zrinka Zrinka napisao:

Draga Jagoda, i ja sam bila tamo, skoro pa bi se upoznale Wink
B



 


Jagoda i Zrinka hvala vam sto ste podijelile ovu ljepotu s nama... imatu svu ovu ljepotu od cvijeca u nasim vrtovima je malo potesko(osim nase Lantane Big%20smile) ali ovaj jako lijep stol s stolicama bi se mogao napraviti Wink...Ovo bi trebalo pokazati Trisi,njen mm bi to sigurno napravio TongueWink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 12:09
Cure prave ste sretnice da ste to sve vidjele uživo jer to stvarno treba doživjeti......hvala vam na slikama jer tako smo i mi osjetili barem malo sve te silne ljepote.
Ja bi bila izludila među tolikim tulipanima smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 12:34
.....jednom ću i ja tamo.....
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 13:23
ja več tražim s kim bi i kad bi Tongue
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 13:31
Hamara trebalo bi nekakav bus nabaviti jer dobrovoljaca za odlazak neće biti teško naći.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 15:53
Hvala ti Jagoda za prekrasne slike, dobila sam neke ideje za napraviti. Predivnosmile120
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 16:11
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Hamara trebalo bi nekakav bus nabaviti jer dobrovoljaca za odlazak neće biti teško naći.
ili nek netko mlađi nađe bus a ja se samo ukrcam Wink
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 04:17
Zrinka drago mi je da si i ti bila u Arboretumu...Zar si i ti bila u subotu 24.04.?Vidijela sam još nekoliko autobusa sa hrvatskim tablicama, možda si u jednom bila i ti....Šteta da se nismo srele, ali biti će valjda neka druga prilika...Vi ostale riječke cure, ja sam zvala tko želi ići, jer je bilo mjesta, ali nitko se nije odazvao, što je prava šteta...smile120
sutra je novi dan
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:17
ja nisam vidla poziv Cry
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 13:21
Jagoda, Zrinka hvala vam za ovaj prekrasan cvjetni ugođaj. Nisam do sada čula za taj arboretum ali ovo je predivno. Mislim da bih se raspametila da sam bila s vama i vidjela ovolike prekrasne tulipane i ostalo cvijeće. smile227
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:00
tek sad sam naletela ,srecom,na ovu temu ...ovo treba uzivo videti
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 02:23
Drago mi je da smo vas Zrinka i ja razveselile sa slikama sa ovog predivnog mjesta....Bio je pravi gušt šetati i razgledavati sve zanimljivosti koje se tu nalaze....U vrijeme kad smo mi bile prevladavali su tulipani, uskoro će krenuti azaleje i rododendroni, zatim ruže...Takvo mjesto je lijepo u svako doba godine, ali ipak najljepše je u proljeće....Od kad su napravili postavu dinosaura privukli su djecu i naravno roditelje, koji dođu opuštati se i razveseliti djecu....Tu su i popratni ugostiteljski sadržaji, tako da ništa ne manjka...Za ljubitelje cvijeća tu je i veliki rasadnik i što drugo reći nego da je prekrasno mjesto koje nije daleko niti od Rijeke niti od Zagreba pa ga treba posjetiti ne samo jedamput....Meni je to bila druga posjeta...smile56
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 09:02
Predivne, predivne slikice!! Hvala vam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.