Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natalija - razmjena, potraga...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natalija - razmjena, potraga...

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: natalija - razmjena, potraga...
    Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 07:11
imam tri biljke na spisku stvari koje bih željela nabaviti, možda ih netko od vas ima viška pa se uspijemo dogovoriti oko trampe  - mimulus trajnica
http://www.natureathand.com/Main/Gallery/Mimulus_aurantiacus_7258.jpg
jednom sam ga imala i nesretnim slučajem ostala bez njega (nešto ga
je prelomilo kad je bio u punom cvatu) a ja ga nikako
ponovno naći


 plavi vranjemil - kupljen

 gaura - kupljena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 12:20
ne mogu vjerovati da nakon tjedan dana nitko ništa nije napisao/komentirao, a kamoli ponudio na razmjenu/prodaju... smile39

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:30
A što da ti napišem..gauru nemam pojma kako izgleda...plumbago ( vranjemil) nemam, ali znam gdje ima Wink pa možemo jednu večer ići prošetati moju Lunu, hi, hi, hi....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:31
..inače, moja je kolegica lani kupila u kauflandu mali plumbago u tegli...rekla je da joj je uspio u vrtu...možda bude i ove godine...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 06:46
Imam ja plavi vranjemil za prodaju, dogovor na pp ako hoces, star oko godinu dana.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 07:04
frida moja - ko će meni, ako nećeš ti... LOL
šetnju bi mogle dogovoriti Wink, obožavam šetnje

imala sam bijelog - kupljen prije 2 godine u rasadniku, ali propao mi je ove zime

moram viditi što nina divani Wink
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 09:20

Plumbago imam na otoku ali je stalno bolestan(suše se grane pa rastu nove,što bi to bilo?)A inače,mislim ako nisam nešto krivo snimila,ima ga na Meladi u zidu ispred"Mrkve".

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 09:57
hehehehe...na zidu pored "Mrkve"...ja znam za onaj na zidu pored " Stila" ( bivšeg, sad je to neki kapetan čini mi se)...kako smo samo dobro  snimile gdje je što...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 11:08
lani sam probala s grančicom i nije mi uspjelo Confused
čak nisam uspjela razmnožiti niti svoj bijeli

p.s. gauru imam, plumbago imam, mimulus imala i opet mi je propao, ne voli me pa odustajem od njega... za sada Wink

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2011 u 09:15
tražim  lukovice Zephiranthesa (Rain lilly) tj. kišnog ljljana,

mjenjam ili kupujem ako ih netko ima i voljan je za razmjenu ili ako ih netko negdje vidi u prodaji da mi javi



Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 09:17
gledala sam ti već par puta u MBM-u, ali nemaConfused
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 10:00
 možda sad i nije doba za prodaju tih lukovica, ali svejedno hvala što misliš na mene smile78

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 13:07
natalija, ima lukovica svakakvih u MBM-u, i sniženje je 20 %, vidjela sam fritilarije, bugarski luk dvije boje, narcisa, ljiljana...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 13:22
ajme, lukovice mi stoje od ovog ljeta - baš tog proljetnog cvijeća, izvadila sam ih i nikako da ih posadim - čekam da uhvatim vremena, ali veći mi je problem mjesto - gdje neće biti "smetnja"

a kad nabavim ovaj traženi ljiljan, mislim s njim u posudu, čitala sam da mu je najbolje u manje mjesta
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 13:24
zephirantes nabavljen
kikach hvala Heart
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 16:44
Zephiranthesa (Rain lilly)...to je latinski naziv jeli ....mogla bi ja sinu reći da pogleda u švicarskoj ako ima
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 12:57
smile186
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2011 u 16:25
imam "prekonekoliko" praznih staklenih bočica od dječjih kašica i sokića,
to su one od 125 ml ili one veće od 190 ml

žao mi je baciti ih jer su zgodne su za čuvanje nečega - sjemenki, npr. ili za ukrašavanje... možda salvetnom tehnikom
(mislim da sve imaju poklopce)

ako nekom treba, javite mi se

živim u zadru - zbog transporta, ne znam koliko je pametno slati poštom, ipak je staklo u pitanju, a troškove poštarine bi snosio primatelj

ali ne bi mi bilo teško spakirati i odnijeti na autobus
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 13:21
trebam par glicinija za najesen, ali biljaka koje bit trebale uskoro cvjetati

ako neko ima viška koji mu smeta, nek mi se javi u inbox da se dogovorimo za trampu

ovo za skoru cvatnju napominjem zato jer imam jednu kupljenu koja je već bar 7 godina stara i nikad nije cvjetala... čak ne pušta izdanke

znam da se treba orezivati, mm je orezuje, ali tvrdoglava je
već prijeti da će je iščupati ne procvjeta li skoro
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 16:12
Ima jedna ,poveća,ako si raspoložena za krampanje,tvoja je.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.