Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt od prošle godine:-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt od prošle godine:-)

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj vrt od prošle godine:-)
    Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 18:36
Cure moj vrt od prošle godine,nisam sve poslikala,ima toga još u drugom dvorištuOuch,nadam se da će vam  se svidjeti bar maloEmbarrassedove godine poslikam sve..


ovdje držim alat..moje krečenje i farbanje..Embarrassed




moja penjačica grahorica,vodenika i decembri..ovi sandučići dolje i rešetka su naših ruku djelo,mužev izum..Smile




naša klupa di uživamo(kupljena)


moja fuksija..

još jedna..


moja pelargonija s bidensom

moja begonija




moja dalija ,moj ponos(od sjemena do gomolja,godinama je imam,stara je nekih 5 godina)Embarrassed





Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:31
Jako lijep vrt, sama ga uređuješ ili ti netko pomaže? Pozdrav i hvala !
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 19:50
Pravi odmor za srce i dušu. Sve je jako uredno i brižno njegovano.
Jedva čekam ovogodišnje slikice .
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:08
hvala vam.Smile.da Antune sve sama radim,sijem,pikiram,presađujem,štiham..ma sveLOL..imam još slikica samo da uhvatim malo vremena pa vam stavim..Smile
uslikam ovih dana sada vrt kako izgleda ,još nema ništa previše,malo je ali pokazaivati ću vam kako raste i sl,naravno ako neću vam dosađivatiEmbarrassed.Ima tu jako lijepih vrtova..ClapSmile 
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:16
Ma, da to više i ne pomisliš ,kakvo dosađivanje,zato smo tu da jedni drugima "dosađujemo" i na taj način još više zavolimo taj predivan svijet cvijeća.
Ima,ima jako lijepih vrtova,jedan od njih je upravo tvoj
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:35
Jako lijepo!!!
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 20:50
Hvala ti Štefice...Embarrassed
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:11
ova kućica za alat je prekrasna izvana, ne bi nikad rekla da je to samo za alat
a dvorište, cvijeće, viseće posude, vodenike...smile94 stvarno lijep prizor
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:30
Jako lijepo, jedva čekam nove slike, baš me zanima da li se držiš istih biljaka ili mijenjaš
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:32
nešto i mijenjam,ali u pravilu većinom se držim dobrih i uhodanih stvari,već znam koje cvijeće i di najbolje uspijeva,svake godine uvedem i nešto novo,što cvijeća što posude i sl...I hvala ti Otok..Smile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:39
vaaau vrt ti je prekrasan smile68
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 21:44
Samo ti nama"dosađuj" sa novim slikama,ja jedva čekam,a vrt ti je predivansmile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:11
Ajmeeee,raj za menesmile94smile89Obožavam ovakva,šarena rascvala dvorišta,pravi raj.Moj naklon i tebi i TM na prekrasnom dvorištusmile211
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 22:18
hvala vam svimaSmile
evo još par slikica,nisu sve,ali pokušati ću naći drugi puta..

ovo je bila moja vodenika koju sam dobila kao pelcanu,imala ju 2-3 godine i neznam kako ali venula je i nemam ju više...tako mi žao bilo..i još uvijek je..Cry


ovo je u drugom dijelu vrta..Smilenisu sve,sutra stavim još..Big%20smile
nisam ju znala okrenuti pa se ispričavamLOLovo je drvo marelice,osušila se pa smo je iskoristili za cvijeće,,gore držim u posudama a dolje su penjačice i cvijeće..






još jedna za vježbanje vratnih mišićaLOLConfused
ovdje je frajla i ljetni čempres,najesen on pocrveni,prekrasan je..ali jako teško nikne iz sjemena,posijala sam i ove godine i nadam seda će biti šta od njega..


suncokreti..sorry ljudi na slikama ,ali neznam kako da okrenem,sutra stavim još..Smileako mogu i ako ne dosađujem...Embarrassed


Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 23:43
jos jedan poseban vrt Angell dobrodosla,ja se vec radujem novim slikama,ne bih nista izdvajala,ovo je sve divno,uredno,slatko
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:00
angell, dobrodošla i sve pohvale za tvoj vrt Clap
ona fuksija na samom početku me oduševila smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:10
Baš tako, Angell - sve pohvale za lijepi vrt!! Miriše na djetinjstvo!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:19
Ovo je zaista vrijedno divljenja, a vidim da će šetnja tvojim vrtom i ove godine biti prava uživancija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:35
draga moja, imaš prekrasan cvijetnjak.osesmile99ala sam bez teksta!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:46
angell dobro nam došla. vrt je prekrasan smile64 slikice okrenute na pravu stranu Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.