Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aloe Vera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aloe Vera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 10:48
Ne košta te probati.
Aloe vera ne može naškoditiSmile
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
linda View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje linda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 20:44
Ne znam pišem li na pravom mjestu, ali evo imam pitanje: je li netko imao iskustva s aloe verom u liječenju atopijskog dermatitisa i kakva su iskustva.
Unaprijed hvala!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 01:20
 ne javlja se Oblak24...možda je već nabavio alou...
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 15:23
Oblak24, na ovom linku imaš sve o Aloe vera (Aloe barbadensis, Mill.) a i o drugim ljekovitim alojama kao što je ova fridina koja se zove Aloe arborescens i jedna je od najljekovitijih.
Pravo si je tražila na ljekovitom bilju budući da ona ovdje i pripadaEmbarrassed
Evo link:
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=713
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 10:21
Ima ih više vrsta ljekovitih ( mislim 4 ) ja imam dvije, a jednu imam i mladih pa ako želiš mogu ti poslati tu jednu koju ja imam...
to je uva u sredini slike

Na vrh
oblak24 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oblak24 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 10:16
Oprostite ako već ima ovakva tema, ne snalazim se najbolje.
Pitala bih vas samo gdje ima za nabaviti sadnicu ljekovite Aloa Vere? Ima li to u cvjećarnama, može li se naručiti ako već nema ii trebam potražiti preko oglasa/interneta ljude koji se bave uzgojem?

Koliko je otprilike zahtjevno uzgajati Aloa Veru? Koliko sam shvatila, slično je kao i sa čuvarkućom, biljka je vrlo samoodrživa? Ispravite me ako krivo mislim. :)

Unaprijed hvala za odgovore!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.