Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Akcije u tijeku-sadnica,cvijeća...

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 10:14
sobna jela je bila malo skuplja ali nisam mogao odoljeti....nekih 200kn a difenbahija takodjer nekih 50kn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
starlight View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje starlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 21:08
aloe vera na akciji u lidlu od sutra - 25 kn
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 18:22
Curke u Pevecu u Osijeku ima na sniženju Clematisi po 39 kuna.Lijepe, zdrave sadnice,dugačke loze pune listova.
Josipovac,Osijek
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 14:30




CORNUS ALBA "SIBIRICA" je na akciji u MBM-u , samo 10,00kn ako koga zanima.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 19:37
Vidla sam ih u MBM stvarno mrtva cijena, jedino je pitanje dali će se primiti, ali za 10 kn vrijedi riskirati
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 07:20
jučer sam vidjela u kauflandu (zadar) da imaju krasno vodeno biulje, bijeli lopoči, variegirani iđirot, sitni šaš, kovrčava vrba, lobelija cardinalis... baš zdrave i friške sadnice, od 20 - 40 kn
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 11:21
kupila u mbm-u streliziu za 10 kn, je da je u komi, je, ima tri lista crnih rubova, ali pošto volim kupovati takve na akciji, pa rekoh pokušati, zasada mi je sve od 10 kn-a kupljeno u redu i izvuklo se
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2013 u 13:47
Evo, da spomenem: od sutra su lukovice i ostalo...gomoljčići, korjenići..u sjemanari na placu u Varaždinu po 10 kn...ima tu i ljiljana, gladiola, kala, liatrisa (bijeli i ljubičasti) anemona, ismena, astilba, dalija, incavila, graničica, ananas ljiljana, kana....
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 17:53
Odmah kupite, curke. Što čekate? Ulazak u EU?
Na vrh
arii View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Listopad 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 14:02
u garden mallu u dubravi su postavili štand sa biljkama kod ulaza od parkinga...ima od voćkica(maline,kupine,borovnice...),zimzelenih presadnica,vinkice,pelargonije,prkosi,fuksije,začinsko bilje...neznam više točno...ugl ima svega...cijene su od 3 kn na gore...dečko sa štanda kaže da će skoro dobiti i sukulentiće i još toga...pa ako se nekome da možda si nađe ponešto...Smile
Na vrh
cupsica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2013
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 247
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cupsica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 18:25
Danas bila u Kaliji... Nemaju ništa, a i ono malo što imaju je turbo preskupo s obzirom na stanje biljke...

Sve u svemu, prvi put mi se dogodilo da sam iz prodavaonice cvijeća izašla praznih ruku Confused .
Sat vremena sam obilazila u krug ne bi li našla bilo što vrijedno kupnje, međutim prodavaonicu sam napustila praznih ruku i puna razočaranja...

Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 15:31
O cupsica, znam kako ti je. I meni se to dogodilo da sam se vratila iz Italije samo s jednim malenim crnoglavcem. Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske. Dođi k meni, možda nađeš nešto zanimljivo LOL
Na vrh
cupsica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2013
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 247
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cupsica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 15:49
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

O cupsica, znam kako ti je. I meni se to dogodilo da sam se vratila iz Italije samo s jednim malenim crnoglavcem. Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske. Dođi k meni, možda nađeš nešto zanimljivo LOL


Ma ustvari su me iznervirali jer je gdje god pogledam reklama "najljepši vrtni centar u Zagrebu" . Već sam si trljala ruke zbog biljkica koje ću donjeti doma... pređem pola grada, a tamo ništa... Baš ništa normalno...  Izbor biljaka nikakav, a polumrtva mlada drveća 400-600 kn... I još je jako upitno da li će to poživjeti duže od mjesec dana...
Baš sam razočarana njima...


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 16:00
Cuspica i ja sam bila prije nekoliko dana i ostala sam iznenađena jako lošom ponudom.Prodajni prostor su smanjili na pola,a ono što prodaju je skupo i već viđeno.Baš šteta puta i vremena provedenog uzalud.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 20:53
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Za cvjetoljupca razočaravajuće, iako je bilo zanimljivih biljaka no cijene astronomske.


sto receeeee!!! :D ja bi bio cijeli kombi donio doma! :) a cijene su normalne, europske
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 07:04
Ha, normalne europske kažeš Dado. Upravo je u tome problem, 6-7€ je europska cijena za "običnjače", izračunaj koliko je u kn, a takve ne idem kupovati u Italiju. Skuplje su po 10€, Anemonella npr. 42€, kukurijeci su bili lijepi no imam svoje. Čime bih napunila i jednu vrećicu. Kad bi naša primanja bila europska... No isplatilo se to vidjeti, nisam niti išla kupovati. Bila sam u dobrom društvu, istinskih velikih plantofila, upoznala nove ljude i vidjela njihove rasadnike. Talijani vole biljke i kupuju ih, uostalom sam si to mogao zaključiti koliko je ljudi bilo na tom sajmu. 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:30
Da Bea tako je, ali u Italiji sigurno necete cuti od prodavaca "nemam pojma kako se zove ta biljka" (kao ni drugdje po rasadnicima u Europi). A kukurijeka je bome bilo prekrasnih svakakvih koji su rasprodani odmah ujutro (vratio sam se nakon pola sata na taj stand i vise nije bilo nicega tako da ste Bea mozda malo zakasnili :) )
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 08:15
Još gore od "ne znam kako se zove" jer većini ljudi to i nije bitno, je da ne znaju je li je biljka za sjenu, sunce, močvarna, stepska, alpina, kad cvate, koliko je visoka, kojoj zoni pripada, s kojim biljkama se sadi, što s njom nakon cvatnje i sl. no ipak ih kupuju. Nisam zakasnila za kukurijeke, vidjela sam ih. Drugi su razlozi zašto nisam kupila.
Ajmo mi objaviti akciju jer budemo dobilismile232
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 09:33
...i mi Hrvati volimo biljke...dok su s nama Baka Bea i Dado imamo i mi europsku ponudu!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 14:31
U Obi-ju u VŽ vanjsko bilje i tegli na 50 % sniženo!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.