Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Angell- moji početnički radovi.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Angell- moji početnički radovi.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 23:59
U tvjoj galeriji koja se zove "moji početnički radovi" zaista ima svega i svačega lijepog, a baš mi ne izgledaju početnički.
Kako se u zadnj vrijeme najviše oduševljavam radovima na staklu, naravano-na to sam naprije "pala"...iako ti je sve ostalo za svaku pohvalu!

Može pitanje?
Kod ove balerine-jesi stavljala jednu vrst sjajne folije ili lijepila folije u bojama?

Ja sam probala s kuhinjskom alu-folijom...i ne mogu reć da sam baš zadovoljna efektom...a ova tvoja balerina je tako neobična...super!!!!!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:18
maredelmare hvala ti puno na pohvalamasmile78,jako puno  mi to znači..i drago mi je da ti se moji mali radovi sviđaju.. Ja jesam početnik,sve što znam naučila sam preko interneta i naravno uz pomoć nekih dragih žena sa ovog foruma kojima se jako i iz srca zahvaljujem.Smile
Balerina je baš slika koja se mnogima svidjela i prvi je moj rad koji je prodan..Ispod je obična folija ali ona tvrda..ja sam ju još malo zgužvala da dobijem taj efekt..i super je ispalo,za sve koristim tu tvrđu(deblju)foliju.Hvala što si posjetila moju malu galerijicu..SmileSmileSmile..
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 15:55
Jako lijepi radovi, sviđa mi se  smile55očekujem još više radova !
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:19
ma prekrasno....Clap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:59
malo još radova..


ova je loše uslikana,pa se ispričavam,fotić mi svako malo krepava:-(





Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 22:43
sviđa mi se ova zadnja slikica... jako lijepa i uklopljena u ramu istih motiva :)smile58
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 23:06
hvala ti Smile a meni nije bila nešto,a sad ispada da je i najbolja po oduševljenju mojih cura...Embarrassed
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 23:36
ovu zaboravila heheeh..

Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 14:08

vaza,ružice su s obje strane..


sa strane su bršljani..

još jedna tacna sa cvijećem..

malo sam se poigrala s 3 D tehnikom..


Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 14:13
to je to,za sada...Smile

Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 22:22
draga moja, što reći? ostala sam bez teksta zbog sve te ljepote1smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 10:38
mmmm, draga Angell, napunila si galeriju prekrasnim radovima... i dalje me najviše oduševljavaju tvoje slike na staklu, a ovoga puta i nevjerojatno lijepa vaza s crvenim ružama...no, kutijice i posebno tacne ne zaostaju nimalo... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 15:53
Tatjana i Primavera hvala vam puno,posebno tebi Primavera,zahvala od takve stručnjakinje mi puno znači..Smilehvala vam objema...smile79
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 10:00
-Angell,pregledala,oduševila se,bravo,čestitam
-zanima me kako radiš s folijom??????
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 15:53
jako liejpo radiš...sviđaju mi se posebno slike na staklu
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 22:41
Pratim ti rad od početka.Napredak je velik.Samo tako nastavi ali nemoj se žuriti pa će rezultati biti još bolji.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 11:27
Hvala cure

Kika folija je ona deblja,gore sam opisala,ništa posebno,stavim je ispod stakla,planiram nešto s tom folijom napraviti pa ak vam se svidi kažem šta i kako..
Kiki-ko ma trudim se,trenutno nemam svoj atelje,a kikači traže svoje pa sam strgana na 100 strana.Ali učim se,pomalo ide na pomak na bolje..hvala svima koji posjećujete moju malu galeriju.
naravno i smijete komentirati ako nešto nije ni dobro,to mi je samo poticaj i želja da naučim još više i bolje od majstorica.
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 12:58
prekrasni radovi Clap narocito mi se svidjaju radovi na staklu smile71
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 16:13
SmileJoš malo radova-drvena škrinja-africa.mom mužu najbolji moj rad..Smile



unutrašnjost kutije..

još jedna drvena škrinjica-suncokreti..

kutija kala.

flašica za maslinovo ulje..ne znam okrenuti sliku,sorry cureConfused

flašica za rakiju..


detalj..

slika anđeli na oblaku..


kutija makovi

tanjur

novčanik.proba


album dječji

kad je otvoren-proba..




slika africa+uredila i okvir..


još jedna




i kutija za vino,neko dr.piće..


i to je to,hvala svima što posjećujete moju skromnu galeriju..Embarrassed
Smile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 19:21
draga moja, iako nisam u decopageu, moram priznati da me svaki put sve više oduševe tvoji radovi. imaš veliki smisao za umjetnost, lijepo, urednost.smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.