Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Angell- moji početnički radovi.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Angell- moji početnički radovi.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 10:20
Još malo radova na staklu,nažalost ne mogu s eriješiti odbljeska.ali nešto se može vidjeti.




Uploaded with
ImageShack.us


Uploaded with
ImageShack.us




Uploaded with
ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" />
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 10:34
slike su mi veće neg što bi trebalo biti ili ne??isprika svima ako je tako,ne znam smanjiti,ili su mi premale:-(neki program imam ,sve mi je promijenjeno,prije mi je bio bolji....
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 08:29
prekrasni radoviThumbs%20Up
http://sandra-pahuljica.blog.hr/
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 19:24

Kako bi povećali ili smanjili sliku, prvo kliknite na edit (dolje lijevo) na postu. Zatim kad vam se otvori novi prozor kliknite na sliku, kad se pojave mali pravokutnici oko slike, uhvatite lijevom tipkom miša bilo koji pravokutnik na kutu i povucite miš prema unutra (cijelo vrijeme držite stisnutu lijevu tipku miša). Kad postignete veličinu slike koju želite otpustite lijevu tipku miša.

Inače, radovi su odlični.
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 07:02
prekrasno, a ova velika slika s konjem mi je najnaj. .odlično.
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 09:13
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Kako bi povećali ili smanjili sliku, prvo kliknite na edit (dolje lijevo) na postu. Zatim kad vam se otvori novi prozor kliknite na sliku, kad se pojave mali pravokutnici oko slike, uhvatite lijevom tipkom miša bilo koji pravokutnik na kutu i povucite miš prema unutra (cijelo vrijeme držite stisnutu lijevu tipku miša). Kad postignete veličinu slike koju želite otpustite lijevu tipku miša.


Inače, radovi su odlični.

Hvala mima,ubuduće ću tako. hvala svima na posjeti.
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 11:10
    sve prekrasno, prekrasno no izdvajam bocu s konjem i posvetom a špaga je na sve to kao točka na i   
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 11:42
Hvala ti Gogs,da posveta nije bila tako duga,stavila bih špagu i dolje da zaokruži dojam,ovako morala sam kako sam mogla,no frendica je i više nego zadovoljna. Malo me taj konj namučio, jer je boca okrugla pa mi se boja razlijevala,al na konačnici ok je i na kraju ispao.. Ne vidi se,ali otraga je broj 63..broj rođendana koji je djed slavio.
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 15:54
radovi su prekrasni svi odreda, ali konji su posebni ........
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.