Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nakit od tekućeg stakla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nakit od tekućeg stakla

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nakit od tekućeg stakla
    Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 23:46
Nakit je veoma zanimljiv.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljomix View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljomix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 13:13
Nakit je diiiiivaaaan!!! Hvala za fb stranicu :) lajkala, i
Umag je diiivaaaan!
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 05:37
Hvala na komplimentu. Nkait možeš pogledati na fejsu http://www.facebook.com/pages/Nakit-by-Tanja/116454345087715 - to je moja stranica ... ako ti što zatreba javi se na admin@gajastore.com
 
pozz, Tanja
Na vrh
ljomix View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljomix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 22:21
Da li ikako postoju nacin da vidim tvoj nakit gaja, jako mi se svidjaju komentari,a i sama polako pocinjem da pravim nakit :) pa bih bas volela da vidim tvoj rad :)
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 07:00
Lalutalica - možeš unutar smole zarobiti sve osim sviježeg cvijeta jer promijeni boju.
Na vrh
lalutalica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lalutalica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 22:38
ajme, divna je tehnika, kao i nakit Clap

jel se smije u tu smjesu stavljati baš sve? recimo da želim 'zarobiti' u njoj neku sliku?
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 08:21

lollipop hvala .... smjesa ( smola) je skroz prozirna, poput stakla. Ja joj dodajem boju ili glitere kada je zamiješam i ulijem u kalup. Rupice se buše običnom bušilicom

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 17:51

Gaja, ovi radovi koje i mogu vidjeti su ti stvarno prekrasni!
Da li ta smjesa dolazi i u bojama ili ju ti sama bojaš? Kako?
I kako napraviš ovu rupicu za naušnice kroz koji ide ringić?
Pozz
Na vrh
Bonsai... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bonsai... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 15:01
 prelijepo odusevljena sam!!!!!smile141smile141smile141
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 14:18
Cure ... evo ponovno ću postaviti nekoliko novijih slika ... povlačim ih iz shopa pa se nakon prodaje maknu iz arhive i više nisu vidljive...
 
 
 
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 21:51
i ja bih volela videti ove slike.
 
postoji li mogucnost da se vrate?
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:18
Ni ja na žalost ne vidim slike, ali imala sam priliku da vidim nakit i dekorativne predmete rađene ovom tehnikom, i oduševljena sam, znam da nije ni malo lako!Thumbs%20Up
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 13:51
...a   dje  su  nestale  slike????Unhappy
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 19:55
Neka je....stvarno su ideje i mogućnosti ogromne... Hvala na komplimentima i velika  smile78svima!!!
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 20:05
Gaja, tvoja prezentacija ovog materijala rodila je u nama neke zanimljive ideje...hm, hm.
Radovi su ti super, samo nastavi tako.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:16
smile141Predivno.  Ovo još nikada nisam vidjela. smile94
Na kakvu čipku misliš (kačkano)?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 09:24
Hvala čarapice Embarrassed...tehnika je relativno nova...vani je više zastupljena zbog dostupnosti materijala....stvarno se daju lijepe stvari izraditi a vrlo dobro se kombinira i sa ostalim materijalima...meni je bila ideja ''zarobiti'' neki komadić čipke ( naravno ručnog rada) u neki podložak za čaše npr., ali nisam našla nikoga tko bi mi htio izraditi čipku...pa eto ideje.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 09:14
......pridruzujem  se   pohvalama...jako  lijepi i  neobicni privjesci....i  sama  radim  nakit   ali  nisam jos  usla  u  ove nove  materijale  i  tehnike.....
Clap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 21:08
Gaja za ovu tehniku prvi puta čujem, ali sam ostala bez teksta od ljepote tvojih radova!!!
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:59
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.