Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jedan friški vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jedan friški vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
Korisnik
Poruka
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:06


Uploaded with ImageShack.us

I na kraju zadnja slika sa šafranom, u društvu šumske ciklame
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:13
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

smile82nakon pauze svježe slike iz vrtaClap
čestitam ti prvu obljetnicu na forumusmile73


Ma vidi stvarno! Prijavila sam se prije točno godinu dana!? Hvala, Mari 5510smile79! Pratite me bolje nego ja sama sebe.
I svima koji su me već primijetili veliki pozdrav! smile84
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:22


Uploaded with ImageShack.us

Forzicija me ove godine obradovala, a izgledalo je da od nje neće biti ništa
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:26


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:34
Kad ocvjeta, planiram joj dodati gnojiva i malo je više maziti, neka ojača do iduće sezone
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:41
Jedan usamljeni narcis među ružama


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:42
pregledala sam vrtek ..ma prekrasne su ruže zaista neznam koja je ljepša od koje ..
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:50
Vinca u cvatu


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:53
I to je bilo buđenje proljeća u mom vrtu ..
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:56
mirjam -smile78
duda lave - smile78
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 18:42
Prekrasno uređen vrt!
Forzicija,vinca koja se penje uz kameni zid...
Ne znam šta mi je ljepše!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 19:30
Kod tebe će još malo biti ko u raju - sviđa mi se kamenje u tvom friškom vrtu u kombinaciji s cvijećem!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 19:33
za rascvjetan vrt.
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 19:52

Uživala sam u šetnji tvojim vrtom. I ja obožavam ruže ,a tvoje su prekrasne.smile169

Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 20:04
ivančica flower - hvala na posjeti i lijepim riječima mojem skromnom vrtu smile78
Triša - Hvala! U mojem vrtu ima toliko kamenja pa sam zaključila  da ga i ne trebam puno izbjegavati. Prirodni je dio vrta, koristim ga za podupiranje manjih gredica... (koga ne možeš pobijediti, pridruži mu se Wink)
smile78

gioiaa - Hvala na posjeti! smile78
opsjena - Hvala i dobrodošla u moj vrt! Jučer sam prvi put prošetala tvojim vrtom, zadivile su me ruže i cijelo uređenje, tako me i ova poruka baš razveselila smile78
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 20:31
Cvijeće uvijek voli lijepo iznenaditiTongue
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 20:35
Evo malo ću vas udaviti pričom o vrtu i vrtlarenju. Dugo vremena sam se borila  sa neograđenim vrtom, kamenjem i korovima. Prije tri godine napokon sam dobila zidiće (ali kuća je još u izgradnji) koji su podijelili prostor na
četiri vrtića vrlo različitih veličina. Tek nedavno sam odustala od iskušenja
da se sve poravna i zazeleni samo travom (shvatite moje frustracije) uz pokoju ružu.
Na kraju, formalan bi trebao biti samo tzv. predvrt, a ovo drugo kako ispadne - u kombinaciji kamena, trave i cvijeća. Jako mi se sviđaju engleski
 vrtovi tj. njihov ležeran stil uređenja, i htjela bih da i ovo jednog dana sliči nečemu takvom, ali naravno prilagođeno mediteranskoj klimi.. Geek Smile
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 20:37
Mali kaktus - hvala na posjeti!Tongue
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 05:44
Originalno poslano od člana maestral maestral napisao:

Primjećuje se da volim malo razbarušenosti u vrtu, ignoriram probleme s kosilicom
hehe, ovo mi sliči na mene Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 21:12
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana maestral maestral napisao:

Primjećuje se da volim malo razbarušenosti u vrtu, ignoriram probleme s kosilicom
hehe, ovo mi sliči na mene Wink


Neka nas, nekaSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.