Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sjemenje vrtnog cvjeca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sjemenje vrtnog cvjeca

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 12>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 11:09
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 12:01
Drage moje, ne treba se toliko čekati da kana procvjeta iz sjemena.Krajem zime ili u rano proljece sjeme posijes u saksiju.Kada nikne brzo raste i iste godine cvjeta.To je moje iskustvo.Imacete vrecu gomolja od kane.Ja sam svoje dobila iz sjemena.

Ažurirao Fatka - 12 Listopad 2007 u 12:05
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 12:22
moram nabaviti sjeme
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 18:45
Imam sjemena zute i plave dature, ako netko hoce.
 
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 18:59
hocu ja   
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 19:27
Ja znam da neću dature ali znam da ih TeaK hoće(mislim da je i tražila,naravno pod oglasima).
Fatka,hvala ti,budem ih posadila iako ne znam kud ću sa tolikim kanama kasnijeLOL
Dature su prekrasne(smile94i nadalje sam karakter i velim-NEĆUsmile42,nemam kud sve to posaditi)
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2007 u 20:17
Ako će kaj ostati, i ja bih se prijavila za par sjemenki ovih Datura. Imam samo one obične bijele, ali ove su mi prekrasne. Nbjelovu, želiš li ti nešto od sjemenja ili pelcera da ti pošaljemo?

Ažurirao kika - 12 Listopad 2007 u 20:18
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 16:09
Posaljite adrese na pp.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 20:46
Naravno da želim i to jakkkkko želim hvala što mislite na mene
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 08:51
Svima kojima saljem dature:
Posijete ih sto prije, da u proljece vec budu gotove male biljcice, jer im treba dugo da pocnu cvasti, pa ako se kasno posiju, pocnu cvasti tek u jesen.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 19:23
Nina u pravu si sto se tice datura.Evo moja zuta tek sada cvjeta, a zelim da izvucem sjeme  da stalno ne trazim.Posto je hladno ja cu je unijetu u kucu i rucno oprasiti  pa da onda cekam cahuru.Sta mislis da li cu uspjeti?
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:17
ako imaš još tih  datura i ja bih prekrasne su mismile73
AB100
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 07:11

Nemam vise, nazalost!

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 17:53
pogledajte ovo sjemenje sto sam dobila za kamenjare ;zgodan mix a uopce ne pise pojedinacno o kojim biljkama se radi:

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 18:49
Izgleda baš zgodno, nagađat ćemo koje je kad izrast i kad pošalješ slikice.smile159
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 20:56
Neka te iznenadi! Tako nekad najbolje ispadne!
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:58
Ja sam prošle godine isto kupila sjeme mix za kamenjare.Jedna vrsta je vijetala iste godine dok ostale nestrpljivo čekam da provjetaju ove godine.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 08:07
Jedni sto je problem u tim mix karticama da se dobije najviše jedne boje i to one koja je njmanje atraktivna od pojedine vrste.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 09:02
A bude nekad i kod povrca slucajno pomjesano sjemenje-ja npr sijem spinat kad unutra bude i rikole i svasta nesto
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 11:19

I ja se opskrbio sjemenom i novim sobnim klijalištima također.Smile

 
Petuniju, Lobeliju i mirisnu kunicu sam već posijao početkom veljače i lagano niče u klijalištu. (doduše još uvijek mi povećalo treba da ih vidim.LOL)
Većina ostalih vrsta se sije u rasadnik negdje sredinom ožujka, a neke i izravno na gredicu u travnju.
Trajnice za kamenjar su prilično jeftine pa kupujem već gotove sadnice u rasadniku. Većinom im je cijena od 7-15 kn po komadu, a kod bakica na tržnici se mogu nać i za 3-4 kn.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.