Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sjemenje vrtnog cvjeca
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sjemenje vrtnog cvjeca

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:24
Počelo je, počelo!!!! svi smo već polako u nabavi Big%20smile
Alisa, nema što, dobar ulov!!!Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 21:48
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

alisa jesi li to sjeme sada nabavljala.

Da,Nuna ovo sjeme je nabavljeno prije nekih 15-tak dana,odprilike....I ove lukovice i kesice sjemnja,takodje...
SilveK,počelo je,samo ne znam kad će stati ,za većinu ovog ulova zaslužna je Dijana(jasminaa)...
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 22:11
Alisa već od sutra i ja idem u obilazak poljoprivrednih apoteka ne bi li šta ulovila.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 22:50
Nuna ove sjemneke su ulovljene većinom u intermerkuru u Sarajevu,nešto u agrikomu...Ako imaš blizu agrikom,možeš se ndati sjemenkama,i sad imaju finu ponudu i lukovica i sjemenki s obzirom da nije sezona ,i provjereno,najpovoljniji su što se tiče lukovica i najbolji izbor istih imaju
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 12:50
Kreula je i nabava za sjemenje!!! smile107
 
Nego dali planirate stogod novog ubaciti u sadnju u svoj vrt ili ce biti slicno kao i prosle godine??
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 19:10
Ljudi ja ne smijem ici u sjemenarne, ubice me djeca.Ja kad odem totalno se izgubim i zaglavim u kupovini.Ostala sam švorc, juče kupila drva.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 19:58
Kupila sam večeras sjeme alpskog astera (zvjezdana).
tek kad sam došla doma mi je palo na pamet da ima niskih i visokih.
 
Kakav je alpski da li netko zna?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:17
Mene zvjezdan neće i neće..Ni jedna vrsta..Sijala sam razne sorte al ni jedna nije opstala kod mene.Nego ja se ogrebem od mame,ona posije,odgoji ,taman za presad i ja donesem i presadim u baštu...Drugi način ne postoji ,u mom slučajuConfused
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:40
Hoya, Aster alpinus je visok 30 cm. Kakav si htjela, visoki ili niski?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 22:04
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Hoya, Aster alpinus je visok 30 cm. Kakav si htjela, visoki ili niski?
 
Niski plavi sam htjela.
Imam visokoga samo je ciklam boje i bude mi prilično ružan i suh do polovice, a dođe visok i do 0,5 m. Onda ga moram skrivati.
Valjda sam opet profulala.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 22:16
Originalno poslano od člana Fatka Fatka napisao:

Ljudi ja ne smijem ici u sjemenarne, ubice me djeca.Ja kad odem totalno se izgubim i zaglavim u kupovini.Ostala sam švorc, juče kupila drva.
 
 
Ja sam se malo izgubila večeras. MKM me ostavila kraj polica sa sjemenjem, lukovicama... Napunila je kolica, završila šoping i - naravno našla me na istom mjestu. Sramim sesmile232
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 20:22
Drage moje ,baš me veseli ovaj forum..ja neki dan stala kraj police sa sjemenkicama a MM samo frkne nosom  pa kaj to već sad gledaš ? ..nebuš nekaj kupovala ???  ok nebum ( kad ti gledaš ) haha  al zaliha raste li raste   bit će štihača u ruke zasuči rukave... i još komad livade u cvijeću.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 22:00
Moram se i ja malo uključiti u raspravu, niti ja si ne mogu pomoći LOL Kupovanje svega ostalog mi je prava muka, klasični shopping po buticima, ma bože oslobodi, bježim od toga...ali vrtni centri (no dobro, taj jad i bijeda kaj tu imamo, ali je barem nekaj LOL)...ma kampirati bi mogla tamsmile156  lokalne trgovine nemaju više nemaju nikaj novog kaj ja nebi imala....sad željno iščekujem popis Bake bea smile198
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 21:42
Juče sam posijala :
kadifice ,salviju i ciniju
čekaju da budu posijane:suha ruža,
Bečki karanfil,
Cinija,
LJetni šeboj i
Verbena

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:35
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Moram se i ja malo uključiti u raspravu, niti ja si ne mogu pomoći LOL Kupovanje svega ostalog mi je prava muka, klasični shopping po buticima, ma bože oslobodi, bježim od toga...ali vrtni centri (no dobro, taj jad i bijeda kaj tu imamo, ali je barem nekaj LOL)...ma kampirati bi mogla tamsmile156  lokalne trgovine nemaju više nemaju nikaj novog kaj ja nebi imala....sad željno iščekujem popis Bake bea smile198


silvek, imamo isti problem glede shopinga Wink kutiju sa sjemenjem sam sakrila pa ju svako malo vadim da vidim koliko još mjesta ima u njoj,još da sve ti nikne nitko sretniji od mene Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2009 u 15:13
danas sam posijala vrtni hibiskus - mix poklonjene sjemenkice od Iris
Na vrh
transtar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Prosinac 2009
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje transtar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 15:59
recite mi koje cvece ne voli sunce, posto zivim na prizemlju u zgradi ali mi je vrt po ceo dan u senci.
hvala
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 16:04
transtar imaš temu ovdje ako te zanima
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 16:22
Hajde podučite neznalicu!Big%20smile
Već sad sijete?
A gdje držite klijališta da ih tako nazovem i koliko često zalijevate.Pretpostavljam da su negdje u zatvorenom do daljnjeg.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 16:49
Ja sam počela sijati,ali ništa još od baštenskog.Posijala sam streliciju,brugmansiju,adeniume,i još nekih egzotičnih biljčica.Mislim da je rano za ljetnice.Ovo što sam posijala ,držim na radijatoru pored prozora sa dosta svjetlosti.Posijala sam u jiffy sa kokosovim supstratom..Predhodni godina sam sijala i baštenske ,kako jednogodišnje tako i trajnice,već u ovom periodu,ali se pokazalo kao loš posao.Rano za kontinentalnu klimuBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.