Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 31>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 17:10
Hvala,ako dobijem zeleno svjetlo za tako nešto prvo ću se sjetiti tebe! Stvarno ste me sve oduševile svojom nesebičnošću u ovom današnjem svijetu gdje svatko uglavnom gleda samo sebe,takve ljude treba sa svijećom tražiti!!!!!
Hvala vam još jednom za krasne trenutke provedene u šetnji vašim vrtovima !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 00:03

@Anastazija ... a šta u svijetu od betona možeš naučiti, nema tu truda niti svjetlosti!? Ali isto tako moju ponudu smatraj potpuno sebičnom.. ja obožavam kopati i saditi tako da ti najveću uslugu (ako se to tako može nazvati, to je gušt) činiš meni i mojoj naravi heheheWinkTongue! Ponuda vrijedi do ... beskonačno, eto!

@Misty-da: smile79
 
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 00:33

TongueDanas baš nisam imala vremena puno šetkati vrtekom, ali i tih desetak min. je bilo dovoljno da se zajapurim ko šiparica jer je konačno procvala moja ivančica koju čekam od jeseni! Pa, evo nje i još nekih novih starih, starih koji su sada totalno zajahali Sunce i kišicu!

ivančicaTongueTongueTongue

 
 
sommerabend 
 
tradescantia uz jezerce
 
 
 brodiaea, jedna jedina uvijek uopće se ne širi...Smile
 
 
 
 
Kiss svima smile79
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 06:50
WOOOOOOOW

Šapni mi kako je narasla tolika? Prija li joj više sunce ili polusjena? Disapprove
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 07:17
Opet sam uživala u šetnji tvojim vrtom. Ne samo da imaš što poslikat nego si i prava majstorica u tome smile94
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:22
Si čula kak biljke pjevaju od sreće kaj ih je kišica zalijala?
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:49
Kako je lipa tvoja ivančica i iznenadim se kad vidim kolilo vrsta ih ima,tvoju vidim prvi put i predivna mi je,a ostalo cviće kod tebe je uvijekThumbs%20Upsmile55
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:18
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

WOOOOOOOW

Šapni mi kako je narasla tolika? Prija li joj više sunce ili polusjena? Disapprove
 
Misty, ona ti je kod mene na čistom suncu nekih 1-2h dnevno, a ostalo vrijeme u sjeni. Pored jezerca je i ima puno vlage. Cvate jako dugo tak da mislim da joj tu odgovara :)
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:20
prekrasno ti je cvijeće,a tradescantia je baš posebna...morala bi je i ja nabavit nekak
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:23
@horti= ja nemam tako puno raznolikih vrsta pa ti ja to nadoknadim dobrim kadrovima :)Tongue
 
@rain: konačno, konačno kišica, svi se smiješe i pjevaju, ali ja najviše TongueTongueTongue , konačno zraka malo!
 
@Mira021= obožavam ivančice, a nemam ih skoro uopće! Valjda sam zato tak i sretna kad vidim da je ova u mom vrtu ipak pronašla svoj dom Smile
 
@hana= mogu ti  poslati u jesen ali me podsjeti!
 
Veliki Hugdjevojke !
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:25
hvala ! smile78
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 15:50
Tongue ne zahvaljivati !!!!!TongueTongueTongue
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 21:44
Mogla bi posejati jos koju ivancicu, i onako imam viska, zar da ih bacim Cry?!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 21:48
malaluna nije ni cudo sto si se obradovala ivancici
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:44
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Mogla bi posejati jos koju ivancicu, i onako imam viska, zar da ih bacim Cry?!
eeee mimar, mogla bih, ima mjesta za udomljavanje Tongue!!!!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:46
Sve ti je za pohvaliti ,ali ivančica mi se posebno dojmila
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:01
Kad su misli teške, a oči zagledane negdje u daljinu, vrtovi poput tvoga mogu smiriti misli i privući pogled.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:10
Anči 39 i lucy hvala vam na komentarima i tome što mi svraćate! Dođoh samo da vas sve pozdravim i najavim od danas polovicu mog vrta Confused!!!
Grozna je oluja i mislim da će biti velike štete... Baka Bea.... užaaaaaas!!!!!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:30
Ne brini, malaluna, imaš toliko biljaka da ih nikakv vjetar ne može uništiti. Polegle su i kod mene, ali će se i dignuti. Što je polomljeno, odrežeš, do jeseni će se sve oporaviti. Lovim po vrtu kante za zalijevanje, mreže za zasjenjivanje, nadam se da neću i krov...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:01
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ne brini, malaluna, imaš toliko biljaka da ih nikakv vjetar ne može uništiti. Polegle su i kod mene, ali će se i dignuti. Što je polomljeno, odrežeš, do jeseni će se sve oporaviti. Lovim po vrtu kante za zalijevanje, mreže za zasjenjivanje, nadam se da neću i krov...
 
Ma užas, i ja trčim ko sumanuta! Razbilo 3 tegle i biljke u njima, čekam ostatak, na vrtu sam bila prije 3 sata više se ne usudim, rasplakat ću se ak odem.... uf....fuuuuuuj Cry. HVALA na ohrabrenju i tješenju Smile bako!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.