Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 31>
Korisnik
Poruka
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 16:53
ovo je raj na zemlji.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 18:09
Lijepa priča o nastanku vrtaThumbs%20Up!
Vrt je zaista poseban, a svakako je za sada uz kućne ljubimce clematis broj 1!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:43
woow, predivno je sve, peseki su ti preslatki a vilin konjic je baš poseban
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:06
@Fuksija : jako mi je drago što ti se sviđa i moj vrtak jer... sinoć hodajući tvojim vrtom isprva se smrzoh ;) od hladnoće, a onda od ljepote... doći ću ti ukrasti onu zlatnu kišu i onaj mali preslatki roštilj... e da, i sve ostalo Wink
 
@nichl=) i stefkaja hvala vam, dragio mi je, jako drago što vam se sviđa, iako bih ja u taj "raj" dodala još ponešto, a ponešto i izbacila Tongue
 
@bergenija.... za tebe ovo što slijedi ... 1. slika u slj. postu Tongue 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:09
Ajde,čekam,isprika muškarcu!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:22
bergenija... ovo je klematis koji nije moj, od moje mame je (današnja foto) ! Daj ga pogledaj, ja sam svisnula, a najbolje je što ja tu u Zgu imam isti takav ali jedva da potjera jedan cvjetić godišnjeConfused, njezin barem 50! Cvjetovi su mu veličine moje šake, a o boji i samom cvijetu da ne pričam Heart
 
1.2. klematis
 
 
3. Makić se danas konačno otvorio ali ne svi... samo 2 za sada Tongue
 
 
Pozdrav svima i veeeliki osmijeh...Tongue
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:24
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Ajde,čekam,isprika muškarcu!
Isprika uvažena, a i on je svjesan da je lijep kao neka dama Wink!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:33
Multi blue,krasan primjerak,baš me zanima kakav bu moj ove godine,tek mu je druga.Makići su kraaaasni,ti si cijela jedan veliki osmijeh!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:41
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Multi blue,krasan primjerak,baš me zanima kakav bu moj ove godine,tek mu je druga.Makići su kraaaasni,ti si cijela jedan veliki osmijeh!
Daaa, multi blue ja zaboravila kako se zove, imam zapisano negdje hehehe Tongue. Nadam se da će tvoj bolje od mog, a kao od moje mame jer se moj opet neće nakititi ove godine, možda 2 cvjetekaConfused
 
A ovo za osmjeh, trebala si me vidjeti jutros kada se dignem na lijevu nogu WinkWinkWink, hvala ti Tongue
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 11:22
Jeee,jutro se ne računa,uglavnom smo ko krampusi u jutro
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:32
Jel ti taj makić orijentalac? Super mu je boja.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:35
Mamin multić, tvoj makić...mrak!!! smile91
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:10
Slikice samo takve, ljubimci medenjaci a domaćica  vrijedna da vrijednija nemre biti!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:37
Pre neki dan sam na brzaka prosetala tvojim vrtom i ostala bez daha. Danas sam natenane iscitala sve, pogledala svaku fotku do detalja, cula tvoju pricu i upisala se u redovne posetioce za ubuduce.
Mnogo je fotografija koje bih izdvojila, ipak, ova u meni budi neku nostalgiju i s pravom moze da bude na naslovnoj stranici svakog casopisa. Skinula sam je i postavila u moje omiljene Smile. Vocnjak kakav sanjam Wink
 

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 15:19
Slažem se s Mimar za gornju sliku, al' ja bih istaknula i onu s patkicama u jezercetu, gdje se jedna sprema na skok!
Inače sam šetala od prve do ove strane sa smješkom čitajući tvoje vesele komentare i opise.
A vrt je pravi mali rajski kutak!
Živ. Cvijeće i životinjice......Big%20smile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:45
Predivan vrtsmile71
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:30
Mamin Clematis je ocaravajuci,mak tako njezan
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:40
Interesantna ideja s panjem Clap, mamini clematisi i makovi su fantastični Clap
život je more
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 00:18
@horti: orijentalni makić je, da ... kako sve znaš?! I meni je divna bojica :)
 
@Flavia: :) hvala flavia, a ta ljepota je potpuno njihova zasluga, ja samo kopam zemlju ;)
 
@ Anaida: heheh, hvala ti, šljaka se... da, dosta :) ali to je Heart pa nije teško :)
 
@mimar: drago mi je da ti se sviđa ta fotka, no nisam iskreno mislila da je baš tako posebno ! Ali, voćnjaci su prelijepi u proljeće, mirišu i puni su boja, uvijek ću imati voćnjak, a u ljeto i u jesen samo šećeš i klopaš te iste mirise i bojice!
 
@baka: hvalati i na posjeti i na komentaru, dođi mi opet jer još će biti patkica :), moje budalice slatke Heart
 
@mali kaktus: hvala ti, puno puno Tongue
 
@ gioiaa: ima mama ruku samo šta si to neće priznati (i ona ovo čita Tongue)
Klematis joj je ... najljeeepši  HeartSmile
 
@Lantana: Hvala ti, radim na panjiću i drago mi je što ti se sviđa... ja čekam još ideja u vezi njega pa će daljnji razvoj njegovog okoliša biti budno dokumentiran fotkicama
 
Hvala vam svima na tako divnim komentarima Tongue, a sada ZVIJER na zadatku, Maza James Bond... i Lu.. i....
 
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 01:31

šećem ja danas vrtom i nosim fotić radi vas, a ono pravi mali triler ...

1. maza ... budan pogled u dubine

2.

 
3.oči u oči
 
 
4.ostalo je samo na "buljenju".... heheh
 
5. Do tada Lu... gleda u lopticu i ljenčari ...
 
6. vajgela se ne srami, piilu razmišlja kako mu je teško rascvasti se, klinčeki ne znaju šta bi sa mirisom pa ga meni serviraju u nosnice, a prva rascvala  ruža koja je bila pupoljak više nije pupoljak sada je "komad "ruže Tongue
 
 
 
 
 
 
Eto, toliko za danas ... Tongue veliki Tongue svima Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,280 sekundi.