Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 00:27
Evo me opet! Morala sam pažljivije pogledati onaj ćupić s plavim ljepotanom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 06:30
Nisam više sigurna trebam li reći bravo za čupić ili bravo za dragoga koji ga je izabrao! Za balkon ti zbilja ne treba ogradica, čak ni lopov se ne bi usudio preskakati da ne ošteti takvu ljepotu!!!
Sve ti je baš buknulo, a pelargonije su mrak!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:27
Mali kaktus - hvala!!!!!smile78
Rain hvala, i na čestitki i na imenu biljke! Meni je trgovac rekao da je to diascija, oblik cvjetića je sličan ali bilo mi je to sumljivo. Hvala!smile78
Gioiaa, hvala i od mene i od dragog - imali smo nas dva feštu za dvoje, drugi dan je bilo društvo ali nama je bilo najljepše taj dan samima!smile78
Lucy, hvala ti što dolaziš, ugodno društvo uvijek je dobrodošlo!smile78
Misty-da, ma neka bude bravo za dragog koji ga je odabrao...A što se tiče terase, čim se sakupi nešto novaca radit ćemo ogradu jer možda lopov ne bi skakao da ne ošteti ljepotu, ali mačke ti to baš i ne doživljavaju, ni puževi isto tako LOLWink! smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:32
Prava uživancija je pogledati tvoj vrt, toliko lijepog cvijeća, a fotografije super, kao u časopisu Clap
Ova mi je posebna

život je more
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:51
Ljudi moji , jako mi je napeto ovih dana zbog faksa, ne stižem toliko biti ovdje ni u vrtu pretjerano, jedva čekam da prođu ti ispiti da se mogu opustiti. Do tad ću po malo, koliko stignem svraćat ovdje. Evo uspjela sam ulovit nešto slika jučer i danas pa da osvježim malo da ne zaboravite skroz na mene Wink!

Cuphea mi se razmahala...










Graničice su krenule...







Penstemon je počeo cvjetati...







Ovo sitno bijelo, inače je skroz nisko, ne znam kako se zove, sada je u vrhuncu cvatnje, posvuda ga imam uz rubnjak, ako ga tko želi neka se javi na pp, jako se brzo širi i ne zahtijeva nikakvu brigu, moram ga stalno vadit jer namam mjesta za baš toliko...



















Jedna penjačica, cvjeta po malo ali lijepo...




Dipladenija mi se lijepo razvija...







Karanfil...







Plumbago mi je počeo cvjetat...




Procvjetao mi je jedan cvjetić na sukulentu kojem ne znam ime, ali mi je jedan od dražih, ima stvarno poseban cvijet, nadam se da će ih biti još...










I jedana bijela ruža za kraj i za laku noć...





Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:52
Lantana smile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 00:04
Ponekad, kad poželiš reći nešto posebno kao ja sada o tvom vrtu, onda ponestaju riječi. Ostaje samo zadivljen pogled.
Na vrh
zlatnadolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 30 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlatnadolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 00:11
Springy, sve je tako divno vrt, cvijeće boje u svim nijansama jednostavno te ostavlja bez daha. Tako mlada a puna ljubavi prema cvijeću što se jako dobro vidi iz priloženog.Moje čestitke.
Ne postoji cvijet koji nije lijep, samo ih treba voljeti.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 07:35
Gledam taj cvijetak na tom sukulentu (naravno da mu ni ja neznam ime Embarrassed) i tko zna po koji put razmišljam kako je priroda uistinu nenadmašan umjetnik!
A prelijepa bijela ruža koju si ostavila za "laku noć" meni je "dobro jutro" jer je uvijek dobro započeti dan s nečim lijepim u oku i u srcu LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 07:39
Ovdje se svašta izdogađalo, ispiti, rođendani, a koliko je samo cvijeća procvalo.
smile55
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 10:01
A kad netko kaže da voli cviće,a nema vremena za njega,ma vidi tebe,sve ti blista od lipote i toliko vrsta imaš,a toliko obaveza,ma bravo mala za sve,sve...tvoj mi je vrt jedan od lipših i ja ti se stvarno divimsmile55Možda češ reći da pretjerujem,ali ja stvarno tako mislim,još jednom  bravoThumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 11:03
Baš divne slikice za dobro jutro i dobar dan. Najljepše su mi one izdaleka, s bijelim cvjetićima i podnožju, prava raskoš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 12:02
Cuphea je bas divan cvjetak,svidja mi se...u cjelosti tvoj vrt je
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 20:28
smile141svaki komentar je suvišan
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:08
Lucy, dovoljno je samo da navratiš, i hvala ti na tome!smile78
Zlatnadolina, dobro mi došla, i hvala ti na tako lijepim riječima! smile78
Misty draga, mene pak strašno rastužuju te moje mini ruže, jer kao što sam već bila rekla, strašno podliježu bolestima, ove velike još nekako idu, ali ove mini... ne znam šta da radim s njima. Čak razmišljam da ih se riješim a to mi je pak užasno žao. Nisam pametna. smile78
Otok, hvala!!!!!smile78
Mira021, puno, puno hvala na tako lijepim riječima, daješ mi puno poticaja...!smile78
Triša - e kad Triša kaže "raskoš" onda se to posebno cijeni!smile78
Gioiaa, i ja sam jako zadovoljna sa tim cvjetekom, pošto mi je prvi put da ga imam i sigurna sam da neće bit i zadnji! Hvala!!! smile78
Mali kaktus, a riječ "hvala" također ne pokriva osjećaj dovoljno!smile78


Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:18
Danas je još jedan ispit prošao, ovaj nije bio težak i vjerujem da ću ga položit. Ali slijede mi dva malo ozbiljnija, pa prije no što prionem poslu, malo ću još odmorit oči u vašim divnim cvjetnim oazama! Vani se radit ništa ne može, kiša neumorno pada i puše, kao da nije ljeto. Jedino što planiram danas je posijat digitalise da imam za drugu godinu jer sam pronašla vrećicu od prošle godine među zalihama sjemena za koju sam skroz zaboravila da sam si ju ostavila. Pa da vas ne ne davim, evo vam svima smile79i čujemo se!!!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 14:50
Par slikica na brzinu prije štrebanja Wink!

Moj vrt ovih dana je u znaku lavande i kad ima sunca, djetelina preuzima glavnu riječ sa svojim rozim cvjetićima... Evo lavanda i djetelina iz svih perspektiva... Šteta što se i opojni miris koji se širi dvorištem ne može uslikati!











































Delosperma...







Pieris počinje puštati mlade listove...







Mini vrt lijepo raste...




Malo grupnih...
















Phlox počinje cvjetat...




Evo kako je najnižem u cvjetnjaku...







Plumbago je sve ljepši i ljepši...






smile79


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 14:53
Prekrasne slikice, zaista u gro planu sve možemo vidjeti, svaki detaljčić predivnih čuda prirode. A meni omiljena panorama prekrasno izgleda!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 14:54
svaka čast predivno cvijeće, a lavanda je čarobna smile64
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 18:57
fantastično springy!
Ljepota tvojega cvijeća ostavlja bez daha!
želim ti da uspješno odradiš preostale ispite, a onada, uživancija bez obaveza do jeseni!
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.