Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 27>
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 23:30
Anči39 hvala!smile78

I evo da se vratim na temu. Evo mojih par skromnih mladih klematisa, svi ove godine cvjetaju prvi put pa nema puno cvjetova, još su mali, pogotovo multi blue, a ja sam se toliko zapalila za njih da znam sigurno da neće dugo ostati jedini u mom vrtu.

westerplatte







Multi blue











Pillu - različiti cvjetovi mi izlaze na istoj biljci, baš simpa...










Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 00:08
Par skromnih???
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 06:52
vrt ti je stvarno predivan, nove biljke su super, zmija čuvarkuća je odlična ideja..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 07:55
Krenula od početka u tvom vrtu i ne mogu vjerovati da još nisam bila.
P r e d i v a n je.Ne znam što mi se više svidjelo, kombinacije u sandučiću, ona vaza opletena konopom, kaktus, digitalisi.... ma imaš stvarno izbor i kombinacije prekrasne!ClapClapClap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:28
prekrasan ti je vrt,samo tak dalje
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 08:34
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Par skromnih???

Ija tako mislimSmile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:24
Sprngić, tata i ti ste pravi tim, bravo!! lijepo mi je kod tebe, posebno odlična ideja s čuvarkućom- pa ću te smao zamoliti da nam ju slikaš još koji put!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 09:33
Prekrasno cvijece,lijepo kombinirano,nego vidim ja imamo jos jednog ljubitelja cuvarkuca i kamena na forumu smile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:57
Jako me veseli kad nam se pridruži tako mlada osoba a već ima prekrasan vrt za pokazati Clap.
Svaka čast za onu ideju sa čuvarkućama, baš efektno izgledaju, nisam nikad ništa slično vidjela.
Već vidim da ću biti česti gost u tvom vrteku Wink.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 12:33
klematisi predivni,a svidio mi se i novi kaktus,sesiric mu predivno stoji
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 12:38
klematisi su prekrasni.....
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:25
Bok Springy...dugo sam se zadržala na tvojoj temi tj. u tvom vrtu a kako i ne bi.... u ove četiri stranice pokazala si nam hrpu lijepih biljki i i famoznih kombinacija pogotovo sa sukulentima i kamenjarkama smile94
Netres- zmija je super ideja,Thumbs%20Up  tako bi se moglo slagati razne oblike, pokušat ću napravit i ja neki "ludi" oblik.
S pravom si ponosna na svoje digitalise, ja sam svoje sijala na jesen i mislim da su mi još uvijek mali i da ove godine neće cvjetat. Inače kao i ti i ja jako volim digitalise i kokotiće, njih imam svugdje po vrtu......
 
Vidim da se lijepo slažeš s tatom, ja i tata smo isto super ekipa i njemu mogu zahvaliti za sve što sam od jako malih nogu naučila o biljkama i vrtlarenju. Nesebično i strpljivo učio me je i pokazivao mi sve vještine tog lijepog zanimanja. U samo par tvojih rečenica shvatila sam da ste i vi nerazdvojni prijatelji Hug
 
Baš mi je lijepo kod tebe i zguštom ću opet doći a ti draga skuhaj kavu Wink, ja ti pijem bez mlijeka  Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 20:24
Frida, Mira021 - "skromni" klematisi zato što su mali, u odnosu na neke od vaših ovdje na forumu koji su u nebu i prepuni cvjetova, moji još nemaju ni metar, ili tu negdje, a pogotovo multi koji ima tek jednu kratku stabljiku i jedan cvijet i tek se počinju nazirati novi izboji. Ali drago mi je ako se ne slažete samnom Wink Smile!

Stefkaja, baka, hana, rosa2, horti, gioiaa, nichll - hvala vam svima, drago mi je da vam se sviđa kod mene, a vama koji ste prvi put kod mene - dobrodošlismile79

Anaida - poslikat ću ju opet prvom prilikom, na onoj slici se čak nije vidjela cijela. smile78

Korijenko - Hvala ti! I lijepo si primjetila da tata i ja imamo poseban odnos. Mamu malo nepravedno zapostavljam ovdje ali jednostavno tata i ja smo tim i od malih nogu njemu sam bila privrženija, bila sam "tatin privjesak", kako je on volio reći. Mama ne dijeli moju ljubav prema cvijeću u toj mjeri, ali ni tata ne zna baš, on mi pomaže u grubim poslovima, u tome je maher. Ali je ponosan i interesira se jer zna da ja to volim i to mi znači. On je moj junak!
A što se tiče kave, voda je već na štednjaku!Wink

smile79
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 21:39
Opet ja davim sa digitalisom ali strašno me obradovala opet nova boja u cvijetnjaku...







Za sad jedini procvjetani delfinum kod mene, bilo bi ih još da nije bilo onog  glupog vjetra Disapprove.







Mali ukrasni luk.




Jedna mala fuksija.







Narančasti tagetes, oduševio me tom intenzivnom bojom...







Moja Ziva naravno nadgleda, bez nje ništa! Mala pametnica!Hug




A kako samo zna pozirati...




Manekenka je došla pomirisat cvijet LOL









Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 21:45
Prekrasne slike tvog prelijepog cvijeća ,a Ziva je pravi slatkišThumbs%20UpClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:37
Prelijepe su ti ove slike s psićem!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:42
vauuuu...sve ljepse i ljepse ,Ziva
Na vrh
blossom View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blossom Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 01:31
Prelijepe slike iz tvog vrta! Clap
Sviđaju mi se tvoji kamenjari i biljčice u njima, i ja bi onakvu lewisiu! smile93
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 07:13
Ziva je shvatila svoju ulogu stvarno ozbiljno, vrlo pomno sve nadgleda, zaviri u svaku teglicu. Ne znam jesam li više oduševljena s njom ili cvijećem smile71
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 07:44
preljepi digitalisi i kokotić, a pesek je premeden  ima u čemu uživati i puno cvijeća mirisati smile64
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.