Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - valliSa - moj kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


valliSa - moj kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
Korisnik
Poruka
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: valliSa - moj kutak
    Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 15:46
Registrirala sam se još lani u devetom misecu, najviše zbog cvića ali sam onda otkrila podforum o decoupagu....dugo mi je tribalo da se odvažim i sama nešto napravim a do tada sam upijala sve što ste objavile....i evo mojih prvih radova...početnički i nelakirani [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />....nadam se da ću s vremenom postati približno toliko umiješna kao što su mnoge od vas. Ako slike budu prevelike molila bi moderatora da ih smanji......
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 15:48
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 15:49
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 15:50
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 18:28
Ček da samo zatvorim usta i spustim obrve na normalni nivo...

Najprije, dobro došla na ovaj dio foruma!

Pročitala sam "moji prvi radovi...početnički...." ...i mislila da ću vidit neko brljanje, a kad tamo....ostala zinuta

Prekrasne su ti i odlično napravljene, uredno i sve što ide s tim, sve kutije.
Cvjetna je super, sviđa mi se kako se ruža nastavlja i na donji dio kutije...ali ovaj crno bijeli komplet...ovo..ovo... je nešto posebno.tako profinjeno, neobično, zanimljivo,...GENIJALNO!!!!
Ako su ti ovakvi prvi radovi...šta nas tek očekuje?!
   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 18:57
još ne mogu doći k sebi, pa ovo je genijalno, molim te podjeli s nama , odnosno sa mnom kako si napravila ovaj crno bijeli komplet, da li je salveta ili ptint i što već, ma bravo i dobro nam došlasmile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:03
Ovo su stvarno lijepi radovi, i crno bijeli i sa ružom. Ako si učila na forumu, dobro si naučila. Clap
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:37
cure najprijesmile79hvala za riječi podrške koje ispunjaju ponosom...OTOK sve što sam naučila naučila sam ovdje od vrsnih majstorica i za to svima hvala što su svoja znanja nesebično podijelili...maredelmare, mumice crno bijeli svijet kako sam ga ja nazvala je urađen za moju kćerku i to je salveta koju sam mjerkala jako dugo, kutija je kartonska a ovo drugo je obična čaša.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 21:30
smile64dobro dosla valli i dugo se sa nama druzila,krasno si sve uradila i suguirna sam da cemo jos uzivati u tvojim radovima.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 16:17
vallisa meni je ovo jako,jako lijeposmile71......ma znala sam ja da u tebi čuči skriveni talent i da ti samo treba kuraje da postaviš slike......držim fige za još puno ovakvih lijepih radova......smile75
i jako drago mi je da si s nama.....smile79
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 18:22
stara moja ovo je ma nemam rijeci mrak
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:45
Bravo,moje čestitke,uredni uradci,dobro došla.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:34
zakon! to je moja mama! smile188

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:38
Arwen, to je tvoja mama??? pa ja to nisam znala opće LOL
vaLLisa, moram te pohvaliti, baš sam se ugodno iznenadila tvojom urednošću i lijepo odabranim i poslaganim motivima Thumbs%20Up
slonići su neodoljivi, ta salveta mi je genijalna i u sivoj i u lila varijanti, super si se poigrala sa smještajem sloneka...
što se dojma tiče, nimalo početnički, samo tako nastavi...Big%20smile
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:49
Vrlo uredno i lijepo :) sviđa mi se smile198
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:26
Dobro došla na forum generacijo,/ti si tri dana poslije mene ušla u drugo poluvrijeme/jedva čekam druženje.....smile73
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 11:57
cure hvala na lijepim riječima i podršci smile79nadam se da neću iznevjerit vaša očekivanja...
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:27

Dobar neki početak, nikad ga ne bi tako nazvala.. Slonovi su mi mrak..smile71 Dobrodošla

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 13:44
evo mene opet u tvojoj galeriji, jednostavno se ne mogu odljepiti od tvoje kutije, reci mi gdje si nabavila tu salvetu jer ja je još nigdje nisam vidjela 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:11
Mogla si staviti ove radove u galeriju "Friško iz pećnice"..stavljamo radove i tamo i u svoju galeriju....sad mi baš palo na pamet, jer sam ušla tamo pogledat nove radove..a ne vidm tvoje...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.