Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - valliSa - moj kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


valliSa - moj kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 12:01
Predivne kutije.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 01:11
...i od mene najtoplija dobrodošlica  ...iznenadila sam se k'o i ostale cure činjenicomda si tek počela, jer doista prekrasno radiš, i kak veli MaredelM, nema brljavljenja, imaš ruku i osjećaj za lijepo... ma, zapravo nikakvo čudo, mogla sam i misliti da naša Arwen od nekoga vuče umjetničku crtu Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 08:08
draga Primavera hvala na posjeti i lijepim rječima koje daju poticaj za dalje ....ma svaka hvala godi al tvoja duplo i zato evosmile78
Kika56 i tebismile78
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:56
Moj favorit je raspucana kutija sa viticama, lijepa i vrlo elegantna
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:00
kutija sa slonićima i zadnja sa viticama su preeediivne!Super radovi!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:14
draga valisa predobra ti je kutija s magnolijamasmile89......a ona druga bi mi se savršeno uklopila u prostor,jaenostavno i lijepo....smile78
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:33
Kao prvo pogledala sam sve tvoje pocetnicke radove kako kazes. Pa to nisu pocetnicki radovi. Super su ti svi radovi.
Znas kako se kaze da je dekupaz zarazna i teska ovisnost
djeluje kao droga, ne mozes vise bez toga.
Jos jednom radovi su ti savrseni, narocito mise svidja ona kotija sa zlatom.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 07:59
Nada-m, mare i tatjana velika hvala vaše riječi raduju jer znam od kakvih majstora dolaze...smile79  tatjana nije samo decoupage zaraza već i ovaj forum...prošli tjedan sam već dva puta imala akciju spašavanja ručka...
nirvana i tebismile78
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 23:20
  čaša mi nije najbolje ostala, činilo mi se sve ok dok sam je radila ali kad se ljepilo osušilo pojavili su se mali mjehurići....možda mi može neko napisat šta nisam dobro radila...inače volim radit ovakve stvari....

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 23:21
 
evo kako izgleda kad je upaljena svijeća...
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 23:27
 
ovu čašu sam radila prije ove i čini mi se da je bolje ispala ali MPK kaže da joj nešto fali kod nje...
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 01:32

Od mene samo pozdrav  a za savjete bolje čekaj iskusnije tete.Na mom prvom tanjuru nije bilo mjehura nego se salveta na nekim mistima digla tj napuhala ali puno više nego tebi kao da se nije prilipila.Kasnije na zdjelici sve dobro valjda jer su bili manji motivi tako da nemam pojima nisam ti baš od pomoći.Confused

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 09:04
Krasno,a ni za ovu prvu nemam osjećaj da nešto nedostaje,vrlo efektno!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 09:18
Valisa i Nirvana, posto ste pocetnici, probajte najprije malo u sredini salvete koju stavljate n amazati s ljepilom ili ako koristite drvofiks - ja ga koristim , menji se manje salvete raspadaju - i polako vuci lijepilo i stavljati salvetu. Kad je to gotovo, uzmite suhu krpu i malo lagano pritisnite da se sve izravna, osusiti -moze i fenom -zatim jos jednom gore premazati ali lagano jer se onda isto malo hoce nagrespati. Sve se da izravnati. Mozda sam vam malo pomogla.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 10:46
tatjana hvala na savjetu isprobaću i tako prvom prilikom, inače sam probala radit sa drvofiksom ali mi radovi ljepše ostaju sa salvetnim ljepilom pa trenutno koristim to ljepilo...ovo sa suhom krpom nisam radila pa ću uvest u praksu...  
maslina MPK misli da sam trebala još nešto naljepit na čašu...   
cure (da vas ne nabrajam )šaljem vamsmile79
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 11:05
zgodne i simpatične čaše usprkos mjehurićima.
i meni se to ponekad dogodi na staklu, mislim da treba dobro paziti da se svaki dio salvete zalijepi za staklo.
ja sve polako prelazim kistom još na kraju da zagladim salvetu i da mi se što bolje priljubi uz površinu.
 s manjim motivima rijetko ima problema, veći uvjek zagnjave. Nekad mislim kako je sve super i onda iznenađenje...
za sve treba malo iskustva.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 12:20
smile89lijepe i zgodne case, bravo smile169
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:44
Čaša sviječnjak je vrlo korektno ispala, ja mislim da su "mjehurići"mjesta gdje se motiv nije dobro zaljepio za staklo, to mi se dogodilo mnogo puta .
Treba kistom blago
istisnuti zrak, što je lako samo teoretski , jer se ponekad pokida salveta.Možda će biti korisnije staviti ,malo više ljepila.To su moja iskustva
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:57
jako mi se sviđa svijećnjak.....još jak je svijeća u njem izgleda baš efektno.smile89
zašto ti se događa?......ako ljepiš salvetu s puno ljepila a ne zaljepiš ju dobro salveta se napije ljepila,ukruti se i nakon toga se podigne.......najgore je što tako krutu salvetu teško možeš naknadnim premazivanjem zaljepiti......
zato preporučam ljepljenje u segmentima i kad zaljepiš cijeli motiv uzmi pamučnu krpu (možaš ju staviti preko prsta) i plako i pažljivi pritišči preko cijelog motiva......dobro te je tatajana savjetovala........krpa uvijek mora biti suha,pomići ju  jer ako je mokra podići će salvetu......nakon toga još dodatno premaži cijeli motiv ljepilom....Smile
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 00:41
Ja sam, osim kutija, i na bočicama-staklenim naravno, rješavala mjehuriće peglom na lagano i kratko, preko papira za pečenje.
Nekad i bez pegle uspijem, samo pritiskajući preko papira rukama. Krpu nisam probala.
Onaj prvi svijećnajk se meni sviđa, ne vidim mu nikakvih mana.
Ova druga, lijepa je ovako...ako ti fali nešto...možda da dodaš koji sitni detalj u skladu s rubom...neke je krem-zlatne boje je ili krivo vidim ?
Usput, jel postoji ovaj nijansa koju sam navela il sam je nespretno izmislila?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.