Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt u slikama-jannette77
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt u slikama-jannette77

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 08:39
imas divno cvijece,a hibiji su mi predivni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:01
Ovoj biljćici neznam ime,iznenadila me sa prvim cvjetekom
 
 
moj klematis me također obradovao,nije me bilo dva dana doma,a kad sam se vratila IZNENAĐENJE
 
 
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:03
 
 
 
 
 
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:06
na
 
napokon pustio mali cvijet
 
kamenjar i paprike
 
 
i prva dva ploda paradajza,juuuuuupi!!!!
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:14
draga jannette lijepo ti napreduje vrt, a nepoznata biljka ružičasta cvijeta je delosperma, a koliko vidim imaš i žutu...krasne rajčice ćeš uskoro papati...
lijepi pozdrav
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:22
Hvala Sarice,nisam ni pomislila da su to iste biljke,hvala ti na prepoznavanju!Tongue
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 18:29
Jannett, upravo gledam tvoj pomidorček i vidim debele zaperke. Oni ti crpe biljku i smanjuju urod ( bar tako sam ja shvatila). I ja se cijelo ljeto borim sa tim nestašnim vržićcima. Probaj ih što prije odstraniti i  redovito čistiti jer na istom mjestu će rasti novi. Ako su već formirali granu sa cvijetom, nemoj ih dirati. Zato ti se i čini da je pomidor se razbujaoWink.

Evo ti stranice di sam pisala o pomidorima, na sredini stranice

<>http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4425&PN=8
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 21:52
prekrasno cvijeće i povrće!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 06:20
Delosperma je predivan cvit,a kad se još raširi....ClapKlematis te bome počastio sa cvjetovima,ruže su lipe,a vidim da češ uživati u povrću i svaka čast za to jer domaće je neprocjenjivosmile55
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 06:35
Baš tako - domaće je domaće, i najdraže nam je ono što smo sami uzgojili! Bravo za povrtnjak, vrijednice!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 11:36
Smrčko hvala na savjetu,to sam prošli tjedan tražila kod tebe ali nisam našla,zapamtila sam da se treba nešto maknuti ali nisam bila sigurna šta tak da me bilo frka da nešto krivo ne napravim,hvala još jednom!
Medo,Mira,Anaida hvala što ste svratili u moj vrtekTongue
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 12:12
ima što novoga, kak su pomidori?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:31

Bila sam već u tvom vrtu ali ovaj put da se i malo "oglasim"......

Mogu ti reć da za djete asfalta jako dobro napreduješ u vrtu i sad ćeš iz godine u godinu bit sve bolja i bolja vrtlarica...

Bravo, bravo Clap

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:15
Bravo za mladu vrtlaricu
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 23:32
Hvala,hvala bum se napuhnula kaj puran od ovoliko pohvala,baš ste dragi hvala vam na posjeti mog vrta.
 
Sarice što se dotikavlje mojih pomidora,dobro su osim što sam ih danas obrezala e to si trebala vidjet ,dali da cvaknem ovu ili ovu...ma ko luda marta!Nikad nisam vidjela kako to neko radi pa sam skroz nesigurna, bojim se da nešto krivo ne ocarapim.Ljepo je  Smrčko objasnila ali mene je bilo svejedno frka,a sad kaj bu,bumo vidli!!!Thumbs%20Up
 
Korijenko iz tvojih usta u Božije uši,ja ću se truditi pa bu nekaj ispalo iz togaTongue
 
Mali kaktus hvala na pohvali,zbog vas čovijek još više dobije voljuWink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 22:54
Staviš slikicu i mi ti kažemo što da cvakneš, sa 100% sigurnošću i nakon prvog cvakanja ćeš znati što dalje. Ako nađem nekakav video, ću ti staviti i ja sam tako učilaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 23:33
Evo Janet primjer na videu

<>http://www.youtube.com/watch?v=vu4IBGahp0k&feature=related

<>I ovdje ima super stvari o pomidorima, ako imaš volje i vremena pogledaj kako iskusni oblikuju pomidore. I meni je bilo zanimljivoWink

http://www.youtube.com/watch?v=4gw3zFBJB8I
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 10:13
Hvala puno Smrčko,stvano su super videa.Stavim slikice kad mi se komp popravi izgleda da imamo sindrom kvarenja kompjutera,hi,hi,hi...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 10:25
"Zavidim" ti na domaćim rajčicama. Njih mi je jedino žo što više nemamo povrtnjak.
A delosperma ako je na dobrom mjestu raširit će se  jako.
Ostalo cvijeće neću ni hvalitiThumbs%20Up, da ne ureknem!LOL
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 18:22
Baka jedva čekam da sazriju da vidi kakve će biti,a paprike (ako sve bude uredu) imat ću za izvoz,šalim se sa susjedom da bum otvorila štand ispred kuće i prodavalaWink,a delosperma što sam je dobila sa mora,raste ko blesava jedino što je izniknuo samo jedan cvijet,a ovu što sam kupila prvo su mi je puževi skoro cijelu pojeli,pa sam je premjestila u posudu što joj baš i nije pasalo.Na kraju sam je premjestila u kamenjar gdje je malo štrajkala ali je sad već bolje ima dva cvjetićaEmbarrassed.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.