Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - staklo i ja,...a možda i još ponešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


staklo i ja,...a možda i još ponešto

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:28
ajme meni....ShockedShockedShockedShockedovo je prekrasnooooo,nisam draga moja ti ni do koljena sa ovima..ima da se sakrijem..uufff..zaista prekrasno,svaka ti čast..smile71smile93
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 01:58

Maredelmare pa ti i prekrasno slikaš!Najdraža mi je slika sa labudovima,svaka čast!

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 01:17
Angell i nirvana hvala!
Uskoro ću radit nešto baš svoje, al ovu sliku koju slijedi sam jednostavno morala napravit-davno mi se svidila i šablona je čekala da uhvatim dovoljno vremena.....s obzirom na sva ova brojna polja i nijanse:

Slikano na brzinu...sorry, morala sam žurit...



malo detaljnije:





...usput da pitam...ako sam sve tri slike stavila na veličinu 640x480, zašto je ova treća ispala sliketina u odnosu na prve dvije..
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:00
Mislim da si konačno pronašla sebe!poćela si sa prešanim cvijećem pa preko salvetne na ove slike!ovo ti je stvarno vrhunac!sjetim se one gospođe,mislim tvoje profesorice likovnog koja je na Uskrs u emezetigledala tvoje radove i onda rekla-ostavi se salvete,uzmi kist i radi po svom!vjerovatno je znala koji potencijal leži u tebi!bravoMare!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:11
Hvala Slave, drago mi je da si tu!
Ovo je još početak, tek moram u pravom smislu uzet kist u ruke i radit po svome.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 16:11
Marija, ovo je jako lijepo sviđa mi se jer ima nekakvu....atmosferu.... to je ono što se ja uvijek pitam kad netko nešto napravi od rada"što je htio reći ili prikazati?" slika koju bi definitivno stavio u dnevni boravak za opuštanje nadam se vidjeti još radova :) smile58
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 02:30
Hvala Ultra što si svratio i na komentaru!
Napravila sam još jednu...al samo "kostur" s linerom...a toliko je polja da me strah započet bojat....trebat će mi puuuunooo, puuunooo vremena....a šta ću kad me mater smantala "a baš je lipo, baš je lipo.." ....ma je da je i meni bilo lipo, al sam se dvoumila zbog težine.....kad JEDNOM bude gootova, vidit ćeš.   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 10:23
neka samo polagano, nikad ne žuriti, sve u svoje vrjeme pa će mo i to vidjeti... :)smile128
Na vrh
luna-ava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna-ava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 15:21
Divni radovi mare..........labudovi,janice,dupini ..jednostavno nemožeš se odlućit fenomenalnosmile211
Oslikane bočice...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 18:09
Ultra i luna-ava, hvala!

Evo sad jedna koju je poželjela moja mater, malo mi je trebalo vremena...al konačno je završena...još da sam bolji fotograf...uživo mi je draža:



Pošto prva fotka izgleda malo mutno..."stručnjak" na djelu s fotićem ...pokušala popravit s dvije izbliza, malo detaljnije:





...al kad malo bolje pogledam...nije mi opet uspijelo...naročito ove travke i cvijetići u donjem desnom uglu-doimaju se mutno...a nisu takvi...a šta ću...ne ide mi bolje fotkanje

Mater prezadovoljna...uživo, naravno...a ja se pitam: kad ću konačno uspit napravit koju dobru fotku, ili bar realnu
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 19:17
Bravo Mare, dali je to predložak ili vlastiti motiv, jako je zahtjevan ima jako puno sitnih detalja i kao što kažeš uživo je sigurno neuporedivo bolja.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:07
Uspjela si Mare!
Tu ima dosta posla jer ima dosta sitnih detalja. Koliko je velika ta slika?
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:28

Prekrasna slika !!!smile141

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:29
Hvala, malo sam sad
Išla sam mjerit...bez okvira je cca 26cm x 21 cm
Stvarno ima tih polja...minijaturnih da te Bog sačuva
A pošto je to moja mater birala-predložak je...doduše, malo promjenjen u nekim detaljima...na prvu se ne bi reklo, al je....mislim da ću sakrit predloške od matere,dosta mi je više , inače nikad neću stić napravit sama svoj predložak za stablo masline, i još neke slike šta su mi u glavi....a odkad planiram    

Ova mi je bila neplanska, iako mi se sviđa, al ovako neću doć na svoje do Sudnjeg dana.
...ustvari, mislim da sam već sakrila predloške šta sam imala
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 20:54
Poslat ću joj ja malo tih skica i to onih najkompliciranijih sa sto boja i tisuću detalja LOL
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 21:03
Ja ću te spojit s njom, pa ako nju uspiješ uvjerit da se sama okuša....hehehehehe....samo šalji.
A ko da je vidim
Bila joj se svidila i jedna od dvi balerine...al mi je ne spominje u zadnje vrime   

To su se njoj neke svidile, pa me se uhvati "ajde, ajde...još ovu...."...i tako to ide
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 19:19
Obje sam slike stavila na istu veličinu, pa sam mislila da sam nešto zabrljala...ali, pokazuje mi istu veličinu, a ipak su ovdje različite......to još nisam uspila dokučit
Al, šta je tu je...maslina 1:







...odlučila sam se sama, tj., osokolila se, napravit šablonu za maslinu, koliko sam uspjela, koliko nisam...slobodno recite. Evo, dakle, maslina 2:









Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:00
Evo i maslina! Uspjela si Clap. Dobre su i jedna i druga. Još samo tovar fali LOL
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:28
Ej, OTOK!
Hvala ti na komentaru!
Al, morala si ti meni ubacit "ćuka u glavu"
Jadna ja, di me spomeni tovara, al me ne znaš ...sad ću se pojist ...ma idem mislit na nešto drugo!   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2010 u 12:01
Obe su slike pogodak sa i bez tovara,tvoja druga mi je još lipša ovako izbliza nego na mob.Bravo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.