Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - staklo i ja,...a možda i još ponešto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


staklo i ja,...a možda i još ponešto

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 01:13
Mareta hvala! Mene su radovi koje sam vidila kod naše OTOK pogurali da se uhvatim stakla-ona je kriva za to
Kad voliš slikanje na staklu, pogledaj i galeriju od Anamarije0, ili njen blog-mene je fascinirala, pa onda brani, koja ne slika samo na staklu, al svakako trebaš vidit šta ona radi, pa onda sad i ange011 s jedrenjacima na bocama.
Uff, oni koji su se već navikli na mene, znaju da mogu pisat i pisat, pa ću nastavit u pp, da se ovo ne pretvori u "Uputsva i savjete" ...a i nikad nisam načistu jel mogu ili ne mogu navoditi marke proizvoda.
Slijedi pp!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2011 u 21:20
ha ha ha listam i naletim na Mobić lolz nice nice ovo nisam stvarno očekiao Big%20smileBig%20smile baš si cool :D
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 17:33
I meni je otkačen onaj mobić Ultra!
Otkrila sam jednu super curu, jako je mlada, ali izrazito
talentirana, super osoba.
Ona drži razne radionice, jedino za salvetnu nije baš neki fan, pa to nema.
Po načinu na koji ona to radi, vidi se da to baš radi iz gušta, a ne radi love.
Njene radionice, što se tiče objašnjenja i atmosfere koja vlada, čista su uživancija.
Odlučila sam ići na svaku koju ona drži, žao mi je propuštenih-prije nego sam čula za nju.
Ime joj ne pišem, jer nisam pitala mogu li je reklamirat.
Bila sam na radionici oslikavanja tekstila, pa onda oslikavanja stakla-nema veze što sam to već radila,
nadopuna ili ispravak znanja, nikad ne škodi.
Uskoro ima jednu radionicu iznenađenja i jednu prezentaciju.
Da li idem? Naaaraavnooo!!!! Samo da me nešto ne spriječi.
Dakle, evo malo tekstila.
Najprije moram reći da sam zbog napomene o prirodnim materijalima, donijela majicu od 100% pamuka, koja je
bila toliko rastezljiva da je bila patnja slikat na njoj.
Al, što bi Džibo reka: "..ovo mi je škola, drugi puta ću
pametnije..."
Evo kako je nastajala sličica:


Nismo koristili konture ovom prigodom, već crnu boju:





Boje su drugačije nego u stvarnosti, al to sam već,
ko zna koliko puta rekla: ne ide mi s fotićem, pa to ti je. A bit će da je urok na fotiću

Onda smo malo oslikavali staklo, boje su transparentne,
i naravno-opet onaj urok na fotiću.
Inače je tegla baš lipo ispala-čak se i meni, koja si uvijek prigovaram, svidila:



..a možda ovdje iz daljega, manje je svijetla, možda se bolje vidi, a tu je i boca koju je radila jedna cura.
Ajme,što joj je dobra bila ta boca:

Ovo sad, nema veze ni s jednim tečajem.
Jednu kutiju sam stavila u galeriju u salvetnoj, a onda sam se sjetila da nema ništa salvetno na njoj.
Krenem li sad na editiranje da je izbrišem tamo,
sve ću zabrljat, pa ću je onda opet stavit ovdje.
Ovo je kao country, ali kako ja nisam išla na tečaj i ne znam kako to baš ide, ja sam nešto po svome.
Ušarenila do bola, al baš mi se svidilo.
To, naravno, ne znači da mora i vama.
A što mogu pričat/pisat, pa to je strašno!









Nema šta! Uslikana je sa svih mogućih strana.
Ustvari..dno nisam...srećom!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 20:48
lijepo lijepo mare, pohvala i kolegici :D samo tako naprijed lreativci su jedina i zadnja obrana u ovom svijetu od ove silne životne neosjećajnosti.
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.