Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni kaktus - Zygocactus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni kaktus - Zygocactus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 41>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2007 u 08:52
arwen, živim u Osijeku. Kod nas je ovih dana dosta zahladilo. Ujutro bude 1. Zato sam već ranije unijela božićni kaktus. Inače ovaj se izgleda "zabunio jer je imao čak 2 cvijeta u 8. mjesecu, a sad opet ima pupove. Držim ga u sobi, ima dosta svjetla, ali ga ne treba previše zalijevati jer može doći do truljenja i pojave crvene lisne uši.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2007 u 12:14
ja svoje još držim vani, ali ne znam do kada
preko noći temp bude 9-10 a preko dana i do 20 'C
ne bih ga baš unosila-iznosila, a još je krasan vani
mislim da ću pričekati sljedeću buru i ide u kuću


Ažurirao alkemicar - 17 Listopad 2007 u 11:09
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 09:43
na kraju sam ipak još ostavila moj kaktus na balkonu,
budem čekala još malo da vidim u šta će se počet pretvarat oni ''kljunčići'',
ako su cvjetni pupovi-ide unutra
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 09:57
Moj je vec unutra,isto je pustio nekakve pupice pa se nadam da ce cvjetati.
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 11:10
moj isto pušta pupove neke, ali mi više liče na nove izdanke nego na budući cvijet, barem sudeći po onome što sam vidjela za prošli Božić :)
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 16:11
obećala sam sliku svog kaktusića sa procvjetanim trubicama, pa evo...
malo su mutne, ali mislim da se može vidjeti kako predivan bude smile71
 
 
 
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 16:58
smile93
a kakav će tek bit ovaj Božić!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 17:08
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 07:28
Pozdrav svima smile219
Ja sam član već neko vrijeme ali samo pasivni do sada (samo čitam i skupljam info).
 
Stvarno ima super stvari i dobrih savjeta smile211
 
Ovi božićni kaktusi su mi super imala sam dok sam živjela sa bakom jedan prekrasan crveni ali kako sam otišla baka ga je uspjela upropastiti a ja prekasno skužila.
Htjela bih opet isto takvog crvenog a gdje god sam tražila uvijek se nude neki rozi .
Ako netko zna gdje bih mogla pronaći crvenog ajde javite .
 
Hvala unaprijed.
 


Ažurirao gogica - 21 Listopad 2007 u 07:30
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 11:26
Moj je crveni, ali krenuo je nizbrdo, ako ga uspijem spasiti podjeliti ćemo ga.

Inače Gogica dobro nam došla.

Alkemičar, kaktus je smile93
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 12:19
Super Smile
 
Nadam se do ćeš uspjeti
 
Hvala Teak na dobrodošlici


Ažurirao gogica - 21 Listopad 2007 u 13:38
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 14:36
Prekrasan je,Alkemičarsmile93.Jedino znam da bijelog nemam.
Gogice,dobro nam došla i kao aktivan član.Da te malo potaknemo na aktivnost evo ja ti nudim crvenismile187.Hmm,mislim da je crveni jer sam ga od mame uzela a kod nje sam vidjela da neki cvate crvenosmile39.Ako moj i nije crveni,uzmem od mame pa taj budeLOL
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 14:42
gogice dobro dosla

Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 15:09
Hvala vam cure.
pa truditi ću se povremeno i napisati nešto ako nište drugo bar ću vam slikice stavljati,
Sasha baš ti hvala na ponudi super  nisam se niti nadala da ću ga dobiti tako brzo. Big%20smile
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 15:16
To je samo pokazatelj da je naša Shasha široke ruke i da smo svi mi dobre dušice smile74
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 15:21
TeaK,ovo ti je svečana nedjeljna frizuraLOLLOL
Gogica,zašto ne kad ga imam i ja i Teak(valjda će tvoj preživjeti Teak) a lako se zakorjenjuje i brzo raste.Ajde nije sad da ti netko nudi ko zna kakvu rijetku biljkuWink
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 15:30
Nije rijetka ali mi je draga i trenutno nemogu doći do nje.
Wink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2007 u 15:33
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

TeaK,ovo ti je svečana nedjeljna frizuraLOLLOL
 Wink



Da to mi je nedjeljna dekoracija.
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2007 u 17:42
Ovo je moj trogodišnjak i čini mi s da je prebrzo poteral pupoveQuestion,a jeli istina ako se premešta smjesta na mjesto da mu pupovi odpadnu
smile42




Ažurirao vule - 23 Listopad 2007 u 17:43
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2007 u 20:03
Vule ne znam jel istina no na mom su prošle godine otpali.Prenjela sam ga u dnevnu sobu da ga gledam kad cvate a onosmiley11
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.