Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni kaktus - Zygocactus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni kaktus - Zygocactus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 41>
Korisnik
Poruka
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 07:53
lana (nije da mi smeta, naravno) ali zasto ti znas sve ove latinske nazive? smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 07:57
thanks, baš si me obradovala, a ja već pala u bed kako malo znam kad čitam ostale
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 07:59
ma daj, sta ti je, evo ako te to tjesi ja nemam blage veze...pa vidis da stalno pitam latinske nazive tako da mogu naci kako se to zove na njemackom smile42
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 08:08
e pa nije baš tako, dosta toga i ti znaš, a za ono što neznamo tu su ostali na našem forum (kad sve zbrojiš ajme koliko znanja na jednom mjestu)smile78
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 08:17
Ma nije da ne znam ali latinske nazive stvarno ne znam....i brzo ih zaboravim...trebaju mi samo dok biljcica koja me zanima ne dobije svoje ime na njemackom....i gotovo...evo ovaj kaktus opet ne znam dok ne procitam gore. smile39
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 10:02
Aurora ti u cvjećarni samo reci da hoćeš božićni kaktus(možeš i na njemačkom da te razumijuBig%20smile) vjerujem da će cvjećarka znati.A koliko ih tu na slikama gledaš  već si i zapamtila kako izgleda.Ili isprintaj sliku pa je odnesi da videWink
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 10:13
Nemam sta printat shasha...prepoznala bi ga i da ga u mraku sretnem. LOL
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 10:22
Da vidite sta sam nasla...nazalost nije mi blizu...imam nekih 170 km do tamo...
http://www.kakteen.ch/
kad otvorite stranicu, klik skroz gore desno gdje pise BILDER....steta sto nema vise slika
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 16:44


koliko kaktusa ....
aurora znaci ti ces uskoro u nabavku cvjeca
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 20:06
a ne znam dina, malo mi je ovo predaleko....ali zato sam nasla jedan shop na internetu (u kojem naravno NEMA  bozicnog kaktusa)...ali naci cu ga ja, samo polako
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:33
Aurora, ako ce ti pomoci u potrazi ( a mislim da si i pitala za to): bozicni kaktus, bozicnjak ili decembar, Schlumbergera truncata, na nemackom: weihnachtskaktus, dakle isto - bozicni kaktus.
Aglaja
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:39
Schlumbergera truncata,   vidis ovaj naziv nisam znala, ja sam ga trazila pod zygocactus i pod Weihnachtskaktus.
Moram opet otici u onaj shop zavirit .... ma ne vjerujem da ga nemaju.

Hvala aglaja*  smile79
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:43
aglaja smile79smile79smile79smile79smile79ovo sve za tebe....ne da ga imaju nego imaju ohohohooooooo.....smile213smile213...samo jos boju da izaberem

(nazalost puno ih je bez slika, samo sa opisom, ali to ce google rijesiti)
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:44
I drugi put!
Ma skokni, Aurora, do neke cvecare, sad pred praznike imaces da biras, bice svi u cvatu!
Aglaja
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:44
ma znam...al ja volim kad mi dolaze paketi  smile96
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:47
Tek sad vidim da si nasla! Evo i ja sam srecna, kad vidim kako skaces tu po ekranu, dodje i meni
Aglaja
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:50
Ja volim malo i da cugnem!
Aglaja
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:51
samo ti cugaj...al nemoj ovdje medju kaktusima...moze bit opasno smile96
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:53
polako cuga tek
kad stignu novi kaktusi
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 21:57
ma glavno da sam ja njih nasla....sad do ponediljka necu imat vremena sve to pregledat ali drugi tjedan...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.