Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lolla - moje šljaštave perle :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lolla - moje šljaštave perle :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:29
a na ovu sam nekako ponosna posebno :)


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 13:32


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 00:54
...uf, uf, opet slastičarnica pa sad ti odaberi ako možeš   ...silno mi se sviđa crni žičani privjesak s tirkizima i crnim kamenčićima za koje mislim da su crno bojani ahat (ali nisam sigurna), crna žičana cuff narukvica s cvjetićima, te ova na koju si posebno ponosna... no, krasna mi je i bakrena s crvenim perlama, negdje sam ti već napisala da me podsjeća na krasan osmijeh mlade djevojke , a memorica je standardno odlična, s njima je doista teško fulati.... sve u svemu, ponovo niz jako lijepih i iznimnih radova, no nekako mi se čini da crnu žicu posebno dobro osjećaš
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:04
smile141...krasno i mladalački
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:53
Imaš puno lijepog i zanimljivog nakita!
Posebno mi se sviđaju tvoji privjesci, pa ona smeđa ogrlica ispod privjeska srce i ona crvena narukvica(jel narukvica?)-5. slika po redu na strani br.2.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 11:27
Hvala prima, leonarda , maredelmare: hvala, da ono crveno je narukvica ( bakrena žica i crvene perle ) smile79
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 11:29
Evo još nešto uspjedoh napravit pa i loše pofotkat :);



[
Na vrh
Lolla01 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lolla01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 11:30





Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 11:05
...izvrsno Lola, izvrsnoooo... žuta mi je posebno dobra, upravo privlači svojom toplinom i zanimljivom izvedbom, ali mi je super i royal plavi komplet, naročito vrlo zanimljiv oblik narukvice i dosjetljiva podjela perlica na naušnicama...uživala sam Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
aquachild View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aquachild Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2010 u 11:18
smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.