Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 23:10
Lijepo dvorište, mali kaktus. Kad sam vidla bijelo srčeko, podsjetila sam se svojega - ovog proljeća mi nije izašlo, uništilo se.
Špalir kaktusa mi se jako dopada.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 14:57
Htjela sam sinoć staviti par sličica,ali mi nije učitavalo pa odustala

Kad pustite pakujac da se sam rasijava onda dobijete ovo






Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 15:06
Ima još nekog drugog cvijeća






Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 15:10



Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 15:14
njegovo veličanstvo gospodin krompirko počeo cvjetati



Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 15:46
Draga Kaktusek, lijepo je kod tebe - svakim danom sve više boja, mirisa i veselja.
Pakujci su lijepi, nek seu se ovako rasijali - lijepo ih je vidjeti!!
Ove godine i moj krumpirko već počeo cvjetati, baš me razveselio!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 22:07
i ja imam sličnu situaciju sa pakujcima, toliko mi se sviđaju da ih ostavljam da rastu. i tvoji su super!
moram ti pohvaliti hostinjak, lijep ti je. je li ti u hladu, dolazi li koliko sunca na njega, pitam da se znam ravnati. onaj žuti cvijet, je li iz prirode, mislim da to u nas raste po brdu. nisam ga previše doživljavala a sad kad ga gledam baš je fin!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 22:16
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Draga Kaktusek, lijepo je kod tebe - svakim danom sve više boja, mirisa i veselja.
Pakujci su lijepi, nek seu se ovako rasijali - lijepo ih je vidjeti!!
Ove godine i moj krumpirko već počeo cvjetati, baš me razveselio!!

Anaida,drago mi je da i tvoj krumpirko cvate,a imam jedan pakujac i od tvog sjemena.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 22:19
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

i ja imam sličnu situaciju sa pakujcima, toliko mi se sviđaju da ih ostavljam da rastu. i tvoji su super!
moram ti pohvaliti hostinjak, lijep ti je. je li ti u hladu, dolazi li koliko sunca na njega, pitam da se znam ravnati. onaj žuti cvijet, je li iz prirode, mislim da to u nas raste po brdu. nisam ga previše doživljavala a sad kad ga gledam baš je fin!

Antonija,žuti cvijet je zlatoglavica,moguće da kod tebe raste u pripodi.
Hoste su mi dobrim dijelom dana u hladu,tek popodne ima sunca.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 11:25
smile55
Neka se sve zeleni
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 18:41
ajme koliko si kaktusa nakupila, draga moja, svaka ti čas, veliki je to posao seoba u proljeće i jesenLOL!
Za pakujce i hoste nemam riječi kolika je to divotaClapStar!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:12

Prekrasno!
Uživala sam šetajući po tvom vrtu!

           smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:32
prekrasno, divne hoste i pakujci
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:53
Hoste i pakujci su ti prekrasni, kod tebe je  poseban gušt prošetati vrtom jer uvijek je cvjetno. Tvoji kaktusi su krasni. Lijepa mi je ona žuta delosperma Clap. Ja još uvijek čuvam onaj tvoj mali, mali kaktus i neznam u čemu raste, jer on ima 4 cm, a teglica je 1 cm LOL Hug
život je more
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:13
Mali kaktus , često sam u tvom lijepom i uređenom vrtu i čekam da ruže procvatu,ali se ne javljam, no zato pjevušim onu iz tvog potpisa.Smile
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 09:44

Mali kaktus, sve ti je prekrasno, pakujci stvarno izgledaju prekrasno, meni su jako dragi, premda igrom slučaja nemam niti jedan u svom vrtu, kod mene polako kreću ruže sa cvijetanjem, nadam se da će i tvoje uskoro procvjetati.Smile

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 22:13
Carol,ne znam zašto ti se izgubilo bijelo srdašce,možda je bilo previše vlage pa zgnjililo.Thumbs Down

Klimatis,hvalaTongue

Sarice,nakupilo se toga,a još im nije krajTongue

Anastazija,jel se sjećaš one hoste koja je imala korjenčić od 2 mm,živa je i lijepo rasteTongue

MoonHug

Lantana,presadi taj kaktusić u veću teglicu,još će brže rastiTongue

Katruža,a da dođeš sutra na kavicu pa da zajedno pjevušimoTongue

Smail,da ti pokupim sjeme pa da i ti imaš pakujce?Ruže su sve u pupovima,još malo strpljenja,ipak je ova zima bila jako dugaTongue

Svimasmile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 22:40
gledam kako su ti se rasijali pakujci,pa se pitam zasto meni nisu,imam ih od prole god ,porasli su ,al se nisu rasijali ili ih ja mozda dok su mali cupnem mislici da su korov..predivni su ti a tek hoste ,pa zlatoglavica sa 4 cvjetne stapke ,a delosperma wau,ma kod tebe je sve super,i bas mi je godila ova setnja kroz tvoj vrt prije spavanja ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 08:09
Uh,kako si lepo slozila ove HosteTongue ,lepo sam se odmorila uz tvoje slicicesmile55
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2013 u 14:32
Več sam ti poškicala vrt i na faceu, ali nije nikad dosta . Prekrasan si vrt stvorila svojim ručicama zaista, i uvijek uživam u njemu barem ovako virtualno. smile78
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.