Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čuvarkuća - Sempervivum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čuvarkuća - Sempervivum

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 96>
Korisnik
Poruka
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 05:00
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

1600!!!!!!!!!!!!
 
Imas li mozda echeveria Pearl von Nurnberg i Morning light, one su lagano plavicaste? Ako imas, kupuuuuuujem odmah!
 
Što se tiče Echeveria, one su sobne biljke. Imala sam Pearl ... no, nemam je više. Neki Echeverije pogrešno zovu čuvarkućama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 05:06
Evo, tu su neki moji:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 10:03
Franjica one ideje s posađenim "kupusićima" u kamenu su super- Clap, . Baš su ti lijepi, još kad se malo razrastu.

A ovaj podatak o 1600 komada me smile227 ostavio bez riječi.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 11:12
Rene, čudesni su, a tek ovi crveni, voljela bih ga imati, možda možeš pomoć?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 14:21
Jeli ovo ti možda imaš rasadnik
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 14:37
Hi, Renee, a kako si nabavila Pearl, ako nije tajna? Ja sam nasla samo jedno mjesto koje je prodaje, ali cijelu biljku, sa zemljom, sto ne mogu postom unijeti u Hrvatsku.
 
Imas li koju drugu plavicastog lista?
 
Prodajes li ih? Ako da, imas li cjenik?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 14:39
Jos nesto, Renee: kakva je Pearl u stvarnosti? Je li zaista onako lijepa kao na slikama? Ima li koju nevidljivu manu, tipa da je jako teska za uzgoj, ili nesto slicno...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 17:05
Nemam rasadnik, to je samo privatna zbirka, jedna njevčih u Sloveniji.
 
Što se tiče prodaje - nikad nisam razmišlajal o njoj, No razmjena nije problem. Ionako svakog ljeta letujem u Poreču, mogu poslat biljke poštom  diljem Hrvatske.
 
Što se tiče Pearla, meni se baš i nije nekako svidio, no to jest stvar osebne preferencije. Suviše tamna biljka... Biljku sam kupila nekdje u Sloveniji,ne znam gdje,  no bila je iz uvoza ... Imam oko 10 "no name" sukulenti, koje se razmnožavaju listima, neke od njih so Echeverie (jedna plava s crvenim rubum). Echeverie niso teške za uzgoj, problem jest u tome što su posađene u palminu šotu.
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 18:47
Da li se želiš mijenjati i za druge sukulente ili samo sempervivume?
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 17:05

Može bit bilo šta što ne treba vode svaki dan ... Lijena sam za zalijevanje ...

 

 

Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 17:07
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Rene, čudesni su, a tek ovi crveni, voljela bih ga imati, možda možeš pomoć?
 
Triša, cvjenih ima mnogo zimi, manje ljeti ... Šalji PM, pa čemo se dogovorit!
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 22:49
Da li se može naručiti kod ovoga  www.sempervivumgarten.de/sempervivum-neuheiten-e-k.htm
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 06:55
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 14:15
Upravo sam naručila kod njega. Poslao mi je mail da šalje u hrvatsku.Nadam se da neće biti dodatnih troškova tipa carine         Hvala na linkovima
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 14:27
Bas su lijepi ovi crveni! Nisam ni znala da to postoji.
Na vrh
renee View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2008 u 06:40

Zabunom sam izbrisala SVE oprivatne poruke. Molim sve, koji su mi pisali, da mi se ponovo jave.

Nemojte me pitati zašto. Imala sam loše, jako loše dane...
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2008 u 21:33
Voljela bih da napravimo neku vrstu natjecanja tko je najkreativnije  posadio semprevivume u pitaru ili u vrtu, nije bitno
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 21:49
Ja danas dobila predivne crvene, Triša javi se na pp!!! Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 10:07
Moj skromni doprinos temi.




Njihov cvijet me uvijek fascinirao. Ako ove godine ponovno procvatu šaljem puuuunooo sličica.

Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 12:56
 Ovaj raste u kamenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 96>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.