Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nirvana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nirvana

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nirvana
    Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 17:35
valjda sam sad na pravom mjestu,gledam vas mjesec dana mogu vam reći da ste prava zaraza.Evo mojih djela pa sudite!  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 17:37
na pravom si mjestu samo još nema slika....
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 18:11
ništa od slika probaču večeras ,umorio sam se ,
 
evo slika jedne škrinjice
 
    
 
 
 
 
pogled sa strane        
 
 
 
 
 
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/staklo/12001
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
popravila sam se malkice
 
 
 
 
 
 
 
 
vaza
 
 
 
 
 
 
 
 
ista staklena vaza
 
 
 
 
 
 
 
škrinjica od ratana i kinesko žutilo jer se nije pazilo i slušalo o bezbojnom laku između slojeva
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
evo još radova,prva je bočica inspirirana vašom galerijom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pitari
 
 
 
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:20
Dobro došla nirvana!
Ovo je zaista zaraza, slažem se s tobom.
Nadam se da ćeš se ugodno družiti s nama.
Koliko vidim na slikama-ova prva kutija mi izgleda jako zanimljivo, kao i ovaj okvir..ili ogledalo..
Na druge dvije kutije sam primjetila nešto što sam u početku i sama radila-nisam skidala ove kopče pa bi boja išla preko njih, a zaista je sve puno bolje i urednije kad to skineš i onda radiš....a i ne smetaju ti dok bojaš.
Kad sam to naučila, bila sam sva hepi...al nisam ni ja odmah došla na to.
Svi učimo pomalo, i ja sama moram još puno, puno naučiti od ovdašnjih pravih majstorica.
Zato se nadam da te neće omesti ovo što sam napisala za kopče, samo naprijed dalje u salvetni svijet!     
Čekamo nove radove!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:23
dapače da mi ne smeta,hvala na savjetima i nadam se da ćemo se i upoznati u Art shopu
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:25
Aaaa, blizu smo, dakle?
Je, vjerujem da se onda vidimo u Art shopu!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:40
Odlicni radovi, dobrodosla medju tete salvete smile73
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:48
hvala puno Biljana.samo me uništilo ovo stavljanje slika,sad sam stavila duplo
 
  
 
 
 
 
 
prvo zahvaljujem Otoku,KikiKo i Anđelki na dobrodošlici i komentarima a posebno ValiSi i Kaći na pomoći!
Neke sam nove radove stavila opet gore sad ću probat ovde
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jedna pomoć,da li se slike friško iz pečnice stavljaju isto kao i ove na galeriji?
 
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 07:57
lijepe radove imašSmile i ne brini se svi smo u početku imali problema oko stavljanja slika....
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:24
Bravo Nirvana, lijepe su mi kutijice, posebno ova plavo-ljubičasta
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 10:59
Dobrodošla u naše šareno vrijedno društvo.Sviđa mi se kako na jednom mjestu miješaš razne salvete i tehnike.Greške u postovima možeš ispraviti pritiskom na "edit".Slike ti je najbolje zarotirati u svom kompu prije nego ih staviš na net.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 11:05
Dobro došla i dugo se družila s nama smile73! Imaš pravo, decoupage je prava zaraza, kad jednom počneš, ne možeš stati. Imaš lijepe radove, samo tako nastavi dalje!
ANĐELKA
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 20:29

pokušaću ovde .Napokon sam skužila stavit slike iza vaših odgovora a ne na početak.Ponovit ću velike zahvale svima Anđelki,Otoku i KikiKo na dobrodošlici i komentarima a posebno ValiSi i Kaći na pomoći (bili su kodovi

u pitanju).Smajlić je namjenjen vama a ne mojoj slici
 
novi začini u starom ruhu
 
 
 
 
 
Tongue
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 21:47
Dobrodošla
Također sam dosta nova na forumu..i namučila sam se dok sam skužila stavljanje slika..al brzo sam to pohvatala.
Ljubičasto ogledalo mi se baš sviđa, a i ova kutija za vino mi je isto super. Samo naprijed!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 23:41
A je si ti mene iznenadila-ja prokomentirala 2-3 slike, a posle ih se pojavilo još nekoliko prije mog posta:))
Lipa mi je ona naopaka vaza, a ovi pitari su mi baš onako napredni radovi-ne izgledaju početnički nimalo!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:26

Hvala Lolipop na dobrodošlici možda si nova ali radovi su ti predivni!Maredelmare hvala šta me pratiš!

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:32
Dobrodošla, nakon malih početničkih nesigurnosti komplet sa tulipanima je vrlo uspio
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:47

Hvala nada-m,moram priznat da sam sate provela gledajući vaše divne radove posebno slike i uživala !

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:04
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:09
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.