Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tražim...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tražim...

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tražim...
    Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 01:24
 Ima li netko onaj timijan ( sitni zeleno-bijeli listići, grmoliko, nisko)..mislim da je to timijan...treba mi za "Projekt - balkon"Embarrassed
Možda se zove i tamijan..evo slike
 




Ažurirao frida - 09 Listopad 2007 u 15:32
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 18:42
kako god da se zove uz lijepi izgled ima i super mirisne listiće a moj sad i cvjeta i super se ''raširio'' i ako ti se netko bliže ne javi Frida tu sam, samo se javi
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:28
smile206napišem poruku i ne pošaljem...ajmo opet...
Ako ih preko zime imaš di držati(ne znam,možda i vani kod vas mogu biti) ja ti poklonim par komada tako velikih ko na slici.Moram ih u jesen bacati jer ih nemam di držatismile43
 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:33
Ajme, dovezi to do mene pa čemo ih sačuvati. Ljudi moji kako li se samo usuđujete cvijeće bacati smile68
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:36
J sam prva na redu!smile187
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:48
TeaK,i meni je žao ali nemam kuda sve to staviti.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:49
sasha pun ti je inbox...ne idu ti poruke
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:49
 a cuj... razdijeli taj grm tamjana i bit ce za svakog pomalo...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:54
Ma ne Frida, krivo si skužila, prvo Shasha ih ima više,
                                             drugo ja samo nudim udomljavanje preko zime,
istina je da ga ja nemam jer mi ga je nešto popapalo, ali znam tko ga ima u mojoj blizini i ako možeš sve udomiti ja sam za. No, kad čujem riječ baciti cvijet, gomolj, lukovicu odmah sam jadna do kraja.
Jednom prilikom sam morala izvaditi jedan grm Yucca i onda sam jadna hodala po susjedstvu i nudila, a čak sam ga jednoj susjedi i sadila - sve u cilju da ne moram baciti.smile79
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:01
jesam Frida(ispraznila).
Ma teak imam ga i za tebesmile187.
Samo reci i ja šaljem
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:03
Ma skužirala ja ali mi se Frida uplašila smile78. Za sada ne šalji već znaš - donesi, a ako ne doneseš onda ćemo dogovarati slanje.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:35
Ok,samo da znam da ih ne bacam
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:36
 Nisam se uplašila....( kojeg sad smilea da stavim)...ni ja ne volim bacati nista...zato i nudim tri lukovice bijelog ( obicnog) ljiljana koje sam donijela s otoka nekome...a srce me bolilo ovaj vikend kad sam vidjela sto mi se po povrtnjaku dogodilo..lani sam imala novozelandski špinat na jednoj gredici, ljetos je usahao, nedavno smo vrt preorali i ja posadila drugo sve ( i špinat opet), kad ono po cijelom vrtu sad niče špinat..ta vrsta je neuništiva, što ga više oreš on bolje niče...i sad da bih mi salata opstala i drugo morala sam ga okopavati...znam da nema druge, ali bilo mi ga žao...

imam ja gdje s tim grmićima jer u planu je i uredjenje vrta ispred kuće u bodulima...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 22:59
         Špinat - smile96, bravo za njega. Bijeli ljiljan im,am pa nema smisla da tražim još , neka se javi netko ko ga nema. O.K?

Nemoj ono gore krivo shvatiti malo je tu bilo i šale.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:42
Naravno, nemoj se uopce ispricavat jer valjda smo ovdje i zbog zezancije i druženja...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 16:45
nadam se da se nitko ne ljuti što ću svoju potragu ovdje zapisat
smile63
naime, rado bih imala na svon balkonu biljku imena Russelia juncea
ako mi netko može dat bilo kakvu informaciju- bit ću zahvalna
smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 18:05
Arven,pogledaj u "egzotično drveće i grmlje" kod posta "žuta kiša" mislim da tamo ima nešto informavija.Kad saznaš kako do nje doći javi i menismile187
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 18:30
ima u splitu jedan rasadnik za bugenvileje, RUSELIJE, hibiskuse i slično
danas sam našla njihovu stranicu na internetu
http://www.bugenvila.com/
prvom prilikom idem do njih da vidim šta ima
može se i naručit pa šalju poštom
jel da sam smile72 ?


Ažurirao Arwen - 11 Listopad 2007 u 18:37
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 20:05
Stvarno si smile86, javi nam što si saznala.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 20:48
Da, odi ti pogledaj to jer tu i nemaju nekih cjenika.I reci im da srede stranicusmile198
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.