Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ne mogu na forum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ne mogu na forum

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:22
To se meni događalo, pa sam se registrirala s novim imenom, jeste da onda ne možeš otvoriti neke teme, ali većinu možeš. Treba ti i nova mail adresa, a ja sam si  na gmail otvorila na mm, pa tako mogu ići s ovom ili onom. Kad ne šljaka nema druge, iako ovo baš nije u redu.
No ja moram priznati da mi je admin vrlo brzo riješio problem.
Pusa tebi draga, jela sam tvoje tayberije - ogromni su.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 16:55
Katić, na tebe mislim i nadam se da ćeš nam se uskoro vratiti...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 17:52

Kat.rea evo ja sam došla s tobom ovdje popiti kavicu. Nedostaješ i na forumu i u svom i u mom i u drugim vrtovima.

 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 18:04
evo kavice za društvo u "korneru"
smile142
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 18:21
evo i od mene pozdravčić, sa željom da se tvoj problem što prije riješi.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 15:05
Drage moje puno hvala na podršci i što ste mislile na mene smile211 i oprostite što nisam više zavirila ovdje kada sam uspjela prvo djelomično a onda i potpuno riješiti problem. Djelomično sam ga riješila zahvaljujući našoj Iris, a potpuno zahvaljujući jednom dragom kompjuterašu, za plaći sam mu morala speći štrudlu sa jabukama Wink. Zahvaljujući ignoriranju od strane administratora sada znam kako ću ubuduće "podmititi" kompjuteraša Tongue.
smile78 svima.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 14:33
Toga se najviše bojim.Poznavajući sebe odmah bi odustala.Kako uopće dođe do toga?Da znam što izbjegavati.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 14:47
Kiki nemaš što izbjegavati jer jednostavno dođe tren kad više ne možeš ući na forum, a onda ako si baš "ovisna" o forumu trebaš imati nekog informatički pametnog kraj sebe da ti pomogne.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 00:08
Kiki-ko, kao što ti je Tija rekla nemaš šta izbjegavati..... ja sam bila nastranici CIF-a, htjela sam napisati komentar kada mi je izbacio crvenim slovima da nemam ovlasti komentirati ConfusedQuestion. Otišla sam sa te stranice, na drugoj napisala komentar i gasila kompjuter. Drugi dan nisam mogla na CIF, a sve mi je ostalo funkcioniralo. Tražila sam pomoć, ovdje, kao gost, jer jedino tu možeš nešto napisati u takvoj situaciji, ali iako mi je administrator obećao pomoći, nije se javio Question. I ja bih odustala da nema nekih dragih ljudi na ovom forumu ...... A zašto je došlo do toga, ja uistinu neznam...
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 20:27
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
mosorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mosorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 14:17
Zasto vec neko vrijeme ne mogu sudjelovati na forumu???
Hoce li mi netko pomoci?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 17:56
 kako ne možete sudjelovati???
Na vrh
mosorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mosorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 10:32
Kada se logiram, preko kljuca stoji crveni prekrizeni krug!! I ne mogu uci u oglase gdje sam postavila upit o nabavi sadnica!
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 11:07
mosorka dobrodošla na CIF...pa vidiš da možeš na forum, ajde se ti za početak nama lijepo kratko predstavi (klik)...malo sudjeluj na dijelu foruma o uzgoju cvijeća, povrća, voća itd....ima za svakoga ponešto, pa ćeš onda moći i u oglase, nadam se da želiš razmjenjivati biljke...

nadam se da sam ti pomogla...ako imaš još koji problem osim oglasa samo reci
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 12:12
svi mogu ući u oglase ali ne mogu sudjelovati dok ne pređu 30 poruka.
rezlog ovoj odluci je žaljenje stalnih članova zbog žicanja
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 16:23
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

svi mogu ući u oglase ali ne mogu sudjelovati dok ne pređu 30 poruka.


mašala Thumbs%20Up
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 17:43

zato nam se uvijek javite da znamo šta i kako da vam poboljšamo forum i vaše provedeno vrijeme na njemu

Na vrh
oaza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Svibanj 2012
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 01:37
Vec 2 dana ne mogu da se prijavim na forum, pa cak nisam mogla ni na temu za goste.
Sad sam se nanovo registrovala (makk), ali bi ipak zeljela da pisem pod starim nickom.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 09:19
Koju gresku izbacuje kada se pokuste logirate.

Sa kojim preglednikom idete na forum.
Na vrh
oaza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Svibanj 2012
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 01:36
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Koju gresku izbacuje kada se pokuste logirate.

Sa kojim preglednikom idete na forum.


Iako su nickname i lozinka tacne uvjek mi pise da je nesto od to dvoje pogresno.
Molim Vas da provjerite da li egsistira moj Account (makk) i da li je mozda blokiran.
Hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.