Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ne mogu na forum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ne mogu na forum

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Guests Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ne mogu na forum
    Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 17:43
Danas uopće ne mogu na forum, stalno mi javlja da je pogrešno ime ili lozinka, nakon više pokušaja dobivam slijedeću poruku... naravno crvenu.
The Security Code entered did not match that displayed.
A new Security Code has been generated.

More than 3 failed login attempts have been made on this account.
Please enter your details again, including security code.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje guests Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 17:44
Bravo ja smile42, gornju poruku poslala Kat.rea.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 06:44
krivo je upisana lozinka.... i nakon par pokusaja treali ste upisati i sigurnosni kod ... slova i brojke koje su pokazane na slici.
 
posaljite mi mail na administrator@cvijet.info pa da rijesimo problem
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 22:54
Halooooo! Do kada ću ja biti gost?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:34
Katica stavila sam link u "administrator i moderatori ....." i poslala PP administratoru. Nadam se tvom skorom "dolasku" među nas
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:05
Hvala Tija, ali očoto nas nitko ne doživljavaAngry.
Oćito je stav " tko te šiša, jedan član više ili manje, nebitno...."
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:21
katek pa jel još uvijek ne šljaka???
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:30
Nevjerovatno...Admine molimo te za pomoć našoj Katici..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 10:37
Kate, mi te nismo zaboravili, i jučer smo a špancir kavici o tome razgovarali ali nažalost oni koji mogu tu nešto napraviti ne reagiraju kako treba. Nadam se da ćeš nam se ipak što skorije pridružiti jer nam svima nedostaješ smile78!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:25
Dajte napravite nešto, ružno nam je bez Kat.ree
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 11:25
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Hvala Tija, ali očoto nas nitko ne doživljavaAngry.
Oćito je stav " tko te šiša, jedan član više ili manje, nebitno...."
 
Poslala sam PP "njemu" ali "ga" nije bilo od 15.06. tu. Vjeruj znam kako ti je.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:05
Ajme meni, Katić... Žao mi je, zaista!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:03
curke hvala na moralnoj podršci i vi meni jaaako nedostajete, ali jedino se ovdje mogu javiti.Nažalost, nakon 1,5 godinu intenzivnog druženja sa vama i sa največom galerijom slika na CIF-u , postala sam SAMO GOST Angry. Ni to nebi bio problem kada bih znala žašto je tako, ali ovako......
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 16:57
Kat.rea - ponovno se registriraj, kao novi član dok se ovo ne riješi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 17:08
Ma Kat.rea to je najpametnije. Na pr. stavi nick Rea.kat kao što je Rijeka prebacila svoju brojku s lijeva na desno. Dotle će se administracija trgnuti pa ti prebaciti tvoj vrt, postove na novi nick.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:15
Otok, baka, vjerojatno ste u pravu. Ja želim biti korektna prema administratoru i moderatorima i ne stvarati im dodatni posao, ali s obzirom da mi je administrator poslao mail da če se javiti navečer još u ponedjeljak
14.6. 2010 15:45 slijedečeg sadržaja ...

Na žalost moram iči obaviti neke poslove tako da me nece biti doma.

Pa cemo pokusati navecer rijesiti problem.

Ja am pošaljem mail ili vas nazovem
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:21
pokušala sam se ponovno registrirati, ali neda mi... odgovor
Unešena email adresa već se koristi.
Znači moram i email adresu mijenjati ili odustati......
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:49
Da moraš imati novu (drugu) e-mail adresu jer na jednu nemožeš imati dva profila.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:07
društvo drago smile219pozdravlja vas "gost" koji ni nakon ponovnog traženja lozinke ne može ništa otvoriti osim ove teme . Sad me več lovi apstinencijska kriza......
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 19:22
Kat.rea, prijavi se na forum kod nekog prijatelja ili sa posla, uglavnom da e-mail bude od nekog tko nije registriran na forumu.

Jasno mi je da ne možeš pisati poruke, ali pregledavati možeš skoro sve teme i bez registracije, mislim da ne možeš jedino na razgovor uz kavu.

Ako nam nešto želiš napisati, napiši bar tu, čitamo mi i ovo.
I slikaj cvijeće i vrt, da možemo kad-tad uživati. Fališ nam. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.