Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Idana, moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Idana, moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Idana, moji radovi
    Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 21:28
Zdravo kreativci!
 
Zovem se Aida i bavim se heklanjem, izradom nakita, a od nedavno malo i decoupageom (za ovo zadnje, najveci krivac je ovaj forumSmile).
Ustvari, najbolje da vam se predstavim s svojim radovima, ako uspijem staviti slike! Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 21:38
a a nesto mi bas i ne ide.. kad kliknem na dodati sliku stranica mi se zablokira. hajd sutra opet pokusavam..
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 10:37
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 10:38
evo konačnoooooooo!!smile39
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 10:43
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 14:36
 
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 19:09
smile71 Super je ovaj heklani nakit!
 
Dobrodošla! smile73
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 20:11
hvala monna majstorice! ;-))
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:22
dobrodošla smile73lijep nakit.....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:31
Idana dobrodošla!
Posebno mi se sviđa ova zadnja ogrlica!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 11:00
...dobrodošlica i od mene draga Idana veseli me vidjeti heklani nakit, a ti ga radiš fantastično Clap Clap Clap
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:23
Hvala vam na ovako lijepoj dobrodoslici!
Koliko sam "navucena" na ovaj forum, skoro svaki dan malo virnem, pa tako mi izgleda da vas vec nekako znam. Smile
Evo jos radova;
 
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:26
raifovi
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:28
jos jedan djerdan
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:31
prstencic od perli
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:33
cesljici ukraseni perlama
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:39
nausnice
 
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:44
ogrlica
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:50
početni koraci u decoupage-u  
Na vrh
Idana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Idana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 15:58

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.