Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rasadnik Evodije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rasadnik Evodije

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Rasadnik Evodije
    Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 09:18

Pozdrav svima!

Molio bih vas za pomoć ako bi netko znao za neki rasadnik u HR koji prodaje sadnice evodije?

Već sam kupio sadnice od preprodavača koje su imale podrezan korijen i bez zemlje na njemu i nisu se uhvatile pa bih sada kupio izravno iz rasadnika, ali nikako naći jedan. nadam se da će netko znati. Hvala


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 09:29
Bok Medomann, za ovu lokaciju bi ti trebao znati. Wink No dobro, možda nisi iz Zg Tongue
 
 
A i na ovoj stranici imaš forum, pa možda nađeš nekog tko će ti dati sadnicu ili sjeme. Vidjela sam da razmjenjuju
 
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 20:09
Hvala na trudu, međutim sve to znam i u tom dućanu sam kupio sadnice ali se nisu primile, a na tom forumu sam najaktivniji po pitanju medonosnog bilja i već sam nabavio sjeme koje sada niče, ali bih htio trogodišnje sadnice koje trebaju cvasti, kakve sam kupio, samo bi ih zelio kupiti izravno iz rasadnika sa zemljom i cijelim korjenom i nepodrezanu tako da se sigurno primi jer je dosta osjetljiva, a možda bi čak bila i jeftinija pa bih mogao kupiti više, mada mi to nije bitno, bitno da ne uvene..
zato me zanima rasadnik, ali za sada nitko ne zna ni na jednom forumu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.