Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Medinila - Medinilla magnifica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Medinila - Medinilla magnifica

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 14:53
smile120... mogu misliti kako si sretna i nestrpljiva,tko nebi bio.
Ono što sam ti poslikala na mojoj što je trebao biti pup (bio ali već suhi),sad ima dva nova malecka pupa i nadam se da ću biti razdragana kao i ti.Poslikat ću ti i pokazati.smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 18:48
Ajde, jedva čekam da je vidim. Skupa ćemo se radovati.
Aj hvala bogu da barem jedna osoba postoji na ovome forumu koja ima ovu neopisivu biljku. Samo da znate da nikada ne bi požalili da je imate.. Oduševljava iz dana u dan.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 20:25
smile57Ovo su moji malecki pupovi o kojima sam pisala. Šta kažeš,jesam li i ja te sreće da dočekam predivne cvijetove ?
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 09:21

Tanja, mislim da moj iduci posjet nekom ducanu sa biljcicama nece proci bez ovog predivnog cvijeta.... sve vise ga gledam i sve manje mogu odoljeti... :))) koliko cesto cvate i koliko dugo drzi cvijet???

Mirjam, cestitam na pupoljku.. uz malo ljubavi prosvast ce najljepsi cvijet :))
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 13:08
Mirjam, preslatki su. Ma samo čekaj, oduševit ćeš se. Samo ti nju zalijevaj da bude stalno vlažna i prihranjuj je jedanput u 10 dana i vidjet ćeš kako brzo raste. Moji su bili isto toliki prije mjesec dana a vidi sada. Imam i ja takve male samo na drugim listovima. Ove godine će imati tri pupoljka, ali iz svaka dva lista tjera nova dva lista, a na kraju ovi doljnji ti otpadnu kad gornji dosegnu veličinu doljnjih.
Marti, nećeš pogriješiti, ja po nekoliko puta dnevno obilazim taj cvijet i ne mogu odoljeti a da joj ne tepam.
Pošto sam je dobila ove godine, ne znam koliko će dugo imati cvijet. Ali po veličini pupoljaka-svaki će imati različito vrijeme cvatnje. Pročitala sam da cvijeta cijelo ljeto.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 13:44
:)) mislim da idemo po nju poslije uskrsa... i po madagaskarski jasmin :)))
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 21:47
Tanja bila sam danas u Pevecu i vidjela sam ju... ali nekako mi je bilo skupo dati 100 kn (na snizenju) za rascvali cvijet... vec su se poceli susiti... :((( bas sam bila tuzna... 
mislim si kako ce za tjedan dana biti na smizenju a ionako necu moci uzivati u cvijetu...   
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 13:57
Da, biljka je dosta skupa, ali vrijedi svakog novčića (iako je ja nisam kupila, dobila sam je na poklon :))
Svejedno, da sam na tvome mjestu kupila bih ju jer svake godine cvjeta, a isplati se čekati cvijet, moj samo što nije procvjetao:

Ovo se razvilo iz drugog pupoljka:

A ovo je treći pupoljak:
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 14:01
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 14:18
polako, kupit cu samo da sredim ostale stvari... malo mi je skupo u ovom trenu... mozda iduci mejsec...
do tada uzivam u tvojim slikicama :)))
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 17:03
smile227smile227smile227koja ljepota.Moji pupići rastu ali mislim da ću umrijeti od nestrpljenja dok dočekam ovaj tvoj prizor.                                                                                                                        STVARNO SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRR !!!smile79
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 15:19
][/URL]...rastemo po malo...smile106
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 18:37
Ma bez brige, imam osjećaj da su takvi mali bili prije tjedan dana. Ma evo njih za mjesec dana će biti kao moji-vjeruj mi, samo ju moraš prihranjivati.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 09:28
Tanja,ovo sam ti morala javiti.Moji pupići napreduju krasno ali na drugoj stabljici novi pupić.Možda nikne još koji ali ovaj jedan sigurno napreduje.Baš sam sretnica i sve više vjerujem da će mi uistinu procvijetati.smile79smile113
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:07
Ma hoće, ali ove koji ti tek izlaze, moraš ih stalno vlažiti da ne budu suhi.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 11:28
][/URL] Morala sam je odmah fotkati da ti pokažem kako napreduju moji cvijetići. URL][/URL] Ovo je "beba pupoljčić" na drugoj stabljici.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 20:39
Aha, jesam ti rekla, samo strpljenja....sretno!!!
Ja svoje grozdove čekam da procvjetaju, samo što nisu.
Šaljem slikice čim procvjetaju.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.