Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hugin  kutak za uživanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hugin kutak za uživanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 124>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 16:02
smail hvala na posjeti drugi pu se javismile78
anči sukulenti su dar on naše semire pa su mi još draži od onih koje kupim smile170

gio i tebi hvala na komplimentima,ima vremena stići ćće  onesmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 18:12
evo još malo slika mojih kučnih ljepotica


Uploaded with ImageShack.us
šarenolisna hoja


Uploaded with ImageShack.us
sobna juka


Uploaded with ImageShack.us
euphorbija mili cvijet je bijeli
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 18:20


Uploaded with ImageShack.us
još jedna difenbahija ali dosta krupnijih listova


Uploaded with ImageShack.us
moja dracena je visoćija od mene a ja nisam baš mala žena.

Uploaded with ImageShack.us
šaflera
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 18:42


Uploaded with ImageShack.us
a evo i huge na terasi posmatra radove


Uploaded with ImageShack.us
a ova slika je od ljetos kako se hugo sunča
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 19:14
ma on pravo uziva ,za kucne biljke
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:11


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
danas sam na placu gdje imamo vikendicu pošla da ošišam ovu moju ukrasnu travu ali sam odustala izgledala mi je tako svježa i zelena da nisam imala srca da je isjećem.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:25
samo je zastiti i svezi
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:27
nisam mogla odoljeti da ih ne slikam baštovanke na mom placu prvi put


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:28
hvala gio na savjetu drug si nema štasmile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:29
ovo si bas divno uslikala
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:31
naravno poslije slikanja sam i  ubrala to će jesti mm jer to on hoće ja nevjerujem onome što neznam a on je tu bolji od mene pa kad hoće nek izvoli.smile50
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:41

Kućne ljepotice su baš ljepotice!

A Hugo koji virka je Thumbs%20Up

I na kraju ove jesenske slike su baš lijepe!ClapClapClap
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 23:49

smile99Fani evo me opet u posjetu tvom vrtu,prelijepo je doista sve.Gledam šarenolisnu hoju kako je dekorativna.Ja imam zelenu mislim 3 god.i jako je volim,dekorativno je i njeno lišće a kad procvjeta ...Neznam jeli ljepša sa onim silnim cvjetićima ili mirisnija,doista čudesna.Moram sutra poslikati  da vam pokažem mirisnu ljepoticu.

*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 08:02
Hugo zbilja uživa, ali i ja također. Gledajući gljive baš sam ogladnila - idem  si spremit doručak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 09:06
Ah curke nešto sam vam zaboravila napisati,ove gljive su me asocirale ...
Prije 2 tjedna u nekakvoj šumici ili bolje rečeno velikom grmlju nadomak Zadra brala sam vrganje.To ako nisi vidio ne možeš povjerovati koliko ih ima.         smile43MOJA VELIKA GREŠKA NISAM IMALA FOTIĆ.smile42
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 12:05
baka, triša ,mirjam hvala na posjeti mojim biljćicama i komplimentima mom hugiću.
mirjam moja hoja još nije cvjetala a i skoro sam nabavila ovu drugu sa zelenim listovima ali znam da ću se načekati dok procvjeta.velika pusa za sve vassmile78
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 12:29
 Sobne biljke su jako lijepe, a Hugo je prelijep,
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 12:50
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:


danas sam na placu gdje imamo vikendicu pošla da ošišam ovu moju ukrasnu travu ali sam odustala izgledala mi je tako svježa i zelena da nisam imala srca da je isjećem.


Vidim da si već dobila savjet da ne šišaš (pampasicu?), a ja bih dodala, ako imaš još koju ukrasnu travu, nemoj ih šišati do proljeća. Zaveži im zajedno listove (u gornjoj trećini), a s obzirom na podneblje u kojem živiš, možeš uokolo pobosti i grančice crnogorice tako da korjen ukrasnih trava dobije što manje vlage i da je zaštićeniji.


Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 12:57
Fani,ja sam dobila malu grančicu od prijateljice i stavila je u zemlju.Primila se bez problema i rasla super kao i danas a cvijetala je nakon 2 godine i to obilno a miris... pozdrav.smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 13:43
cimifuga hvala na savjetu i tebi savjeta nikad dosta ,tako ću i uraditi da bi je zaštitilasmile79

mirjam onda bi moja mogla cvjetati već ove godine, nadam se i nestrpljivo išćekijem cvjetove
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 124>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.