Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 32>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 09:03
Waterliliy, daj me molim te "prosvijetli" , što je na drugoj slici , ne bih htjela bubnuti nešto pa čekam odgovor Embarrassed?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 09:31
Ak si mislila na sliku ispod pasiflore, onda je to clematis florida sieboldiiWink
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 10:07
sve je lijepo ali KLEMATIS je jedinstven i najljepši, ma gdje ih samo nabavljaš.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 10:47
predivna pasiflora, a klematis je zaista veličanstvene ljepote!
lijepi pozdrav
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 21:36
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

sve je lijepo ali KLEMATIS je jedinstven i najljepši, ma gdje ih samo nabavljaš.


Hvala draga, ovi su se naputovali, stigli sa sjeveraWink...gastarbajterske veze.
Obožavam ih....Tongue

Hvala i Sari, na obilasku mog spomenara i na pozdravima, nadam se da si dobro, još jedan vrući dan je skoro pri kraju....smile121
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 20:38
Konačno stigao fotić, majstori završili pod na terasi, useljenje u ponedjeljak, jedva čekam.
Jedna nova slika:


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:00

Klemići su predivni, passiflorica također! terasici se radujem, kako tvojoj tako i svojoj i čekam slike s otvorenja!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:10
Hvala ti draga na lijepim željama, a evo terasa, tj. njena trećina danas:


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:13
Lijepa terasa,sad moraš samo staviti puno cvijeća,vidim da ima mjestaTongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:14
klemici i pasiflora predivni...terasa
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:15
Mjesta ima skoro 40 kvadrata,  ne vidi se sve na slici, slažem se više cvijeća, manje smeća!

Gioiaa, kaktus, hvala!smile213
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:35
Ajmeee, koja prekrasna terasa smile141! Water, kakva je to podloga na terasi,?
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:36
To je onaj lijevani lagano-gumirani industrijski pod, sa ljuskicama u boji. Hvala ti Ivna, jedva čekam da se raširim...već smo tjedan dana skoro beskućnici....Tongue
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:51
Pa tako nekako sam si i mislila (čak sam zvala muža u pomoć da rasvijetlimo enigmu LOL ), stvarno je lijep!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 22:03
I meni se sviđa, dvoumili smo se između toga i pločica, al uvijek jedna pukne da su ne znam kak kvalitetne, i to baš tam gdje ne treba, pa smo se ipak odlučili za ovu varijantu, hvala ti još jednom na komplimentu!
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 22:16
evo imene k tebi,klematisi su prekrasni,kamenjar odlican sve u svemu jako lijepoWink
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 22:26
jannette, vidim da smo iste godine proizvodnje!smile156
Hvala na posjeti, drugi put kuham kavu ili čaj možda?
Dođi mi opet!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 08:24
to je bila dobra godinaWink...
 
prekrasna terasaClapClapClap,  odlična ideja, osobno volim sve što ima natruhu bilo kakvog sjaja i odraza, pa mi je ovo fantastično.  Nek se blješčiWink...Već zamižljam ukrasne tegle pune cvijeća blistavih boja i klematise uokolo...
lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 08:31
Terasa je divna. Ja sam samo pomislila: ajme je l' sklisko!Wink Ali kad sam pročitala od čega je, onda znam da samo  izgled zavarava. 40 m2!Pa to je ogromno. Zbilja ćeš imati prostora za cvijeće!
 
A slike cvijeća su krasne. Posebno mi je lijepa pasiflora. Ovako iz blizine se vidi, koliko je komplicirni cvijet!Big%20smileClapClap 
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 09:01
Retriver Sara i baka-smile79Puuuno hvala!
P.S Nije sklisko niti malo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.