Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Medvjed - nudi, traži, kupuje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Medvjed - nudi, traži, kupuje

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Medvjed - nudi, traži, kupuje
    Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 20:27
Ponizno molim vodenog bilja svih vrsta i fela.
šaš, lopoče, vodenu kugu... jezerce uskoro gotovo pa se nadam da neće čekat bolja vremena kako bi se zazelenilo...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 18:20
Evo i mene konačno među članove koji osim što samo žicaju i grebu se oko bilja, mogu konačno i neštoponuditi.
Dakle, uhvatio sam nešto sjemenja Citysusa i rozog Lupinusa pa ako netko želi neka se javi na pp s adresom.Napominjem da je nešto već obečano Bergeniji i Sari pa tko prvi njegovo sjemenje
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 01:43
Ja bih sjemenje Citysusa ako može? Pozdrav i hvala!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 11:43
Traži se Buhač pa ako neko ima, veselilo bi me...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 12:09
Imam ja, ali moraš doći po njega. Obećevam neću pripremiti alat, nit za kosit, niti kopat . Kontesa i Goga se uplašile lopate... nemoj i ti.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 18:42
Može meni koja sjemenka lupinusa, moji su svi bijeli Unhappy. Doneseš na neku od slijedećih Zg kavica, a ja tebi bršljan Big%20smile.
Kod Misty si spominjao da tvoja mama ima nekakav špinat kojemu se listovi optrgavaju, pretpostavljam da je to australski, daj molim te ako ima koju sjemenku od njega ( baš sam neki dan čitala o njemu).
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 09:35
Baka Bea vrlo rado ću doći, dogovorit ćemo se kada bude prilike, a kaj se lopatanja tiče nije me strah, sam da me malo kitchmitis puti na miru...

Kat, lupinus dobiš ima ga dosta, a ja se veselim bršljanu. Što se špinata tiče sjemenja će biti sigurno, samo trenutno je u vegetaciji, a mislim da mama nije lovila sjeme. obzirom da joj se sam zasjemeni ni ne brine o tome treba li ga sačuvati ili ne. no, ja ću nadam se uskoro do njih, a navodno se biljka vrlo lako primi i presađivanjem pa ću donijeti nekoliko u svoj vrt, onda će sigurno biti za sve koji će tražiti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 10:27
O kaj. Ono lopatanje nemoj shvatiti ozbiljno, pa ne bi ja nikoga zaposlila, samo se ti izliječi. Znam ja kako je... (pazi molim te, kao reklama za Maxflu) kad te križa bole. Otkad se intenzivno bavim vrtlarstvom, zaboravila na križobolju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 05:47
Lijepo te vidjeti na oglasima Medo, a ako dobiješ viška buhača, misli na mene Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 12:26
i ja bi malo sjemena lupinusa i onog drugog
a ako se vidiimo na Ivanićgradskoj kavi donijet ću ti nešto od obećanog..
pozdrav!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 10:03
Australski špinat jedem kod mame od djetinjstva.Sam se zasijava ali mi uglavno njegujemo stare biljke sada ošišane skoro na nulu.Cvjeta u pazusima listova sitnim zelenim cvjetičima.Sjeme je tvrdo,bodljikavo i veličine graška.U doba vegetacije koja traje stalno osim ljeti,režemo grane duge oko metar,dva i trgamo listove.Okus je isti ili sličan običnom špinatu. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 16:13
Evo mene opet malo tu... Sjećate se svi onih mojih turčina pa ako tko želi sjemenja, mislim da ga ima sasvim dosta...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:41

Imaš sitnog bršljana? Hoćeš?LOL

Jel mogu ja dobiti turčina?Embarrassed
Ne jednog.LOL
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 19:53
Nemam sitnog bršljana i naravno da bi štel :) a kaj se turčina tiče dobiš na kavici (nekoliko njih :)), ak dojdeš. ak ne, onda ili na sljedećoj ili šalji adresu na pp pa pošaljem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:09

Sjećaš li se mene Question Nekako jako daleko tvoja pošta pa mi ne stiže dogovoreno sjeme Cry !!!!??? 

znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 19:41
medeku, zaboravio si sjeme cistusa i lupina na prošloj kavi!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 18:33
lilie, poslao sam sjemenke. nadam se da će uskoro stići na adresu. oprostite svi kojima sam obečao, malo se odužilo ovo moje slanje, ali trebale bi stići sljedećih dana
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 22:53
U redu Medo. Nema problema svakom se dogodi da ne stigne poslati.
Javim ti kada bude stiglo. Tongue
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 13:50
smile56 Pozdrav. Još mi nije stigla tvoja pošiljka !!!!!  smile43
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 04:39
Kupujem sjeme starinskih sorti svih vrsta povrća.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,285 sekundi.