Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - početnički radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


početnički radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: početnički radovi
    Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 16:54
Prvo pozdrav svima starima i novima forumasima. Danas sam se registrirala i odlucila napisati koje slovo.
Pregledala sam mogu reci skoro sve galerije..i ne mogu izdvojiti niti jednu zato sto je svaka dobra i posebna. Ne vjerujem da cu dosegnuti prikazana savrsenstva zato jer nemam vremena (ili talenta, ili strpljenja..) za ovu vrstu moram reci umjetnosti..ili hobija kako god.
Probati cu staviti par slikica mojih prvih radova pa da se i buduci pocetnici ne srame isto to uciniti ;) Uvijek ima novih ideja, a to je bit ovih galerija, bar ja tako mislim.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 16:59
Na vrh
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 17:02
Na vrh
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 17:05
Na vrh
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 17:09
 
 
 
ima jos dvije tri ali te su doista neuspjele...toliko od mene za sad
 
pratim vas i dalje
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 17:23
bravo, bravo samo nastavi, svaki novi uradak bit će ljepši
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 18:31
Bravo početnice! A zašto bravo?
Vidim da si na tamnosmeđi pitar stavila suncokret, a tamna podloga ti ga nije "pojela" možda malo, al toliko da je nebitno...eeee, to je, bar za mene, uspjeh koji ne liči na početnicu!
Najviše mi se svidio bijeli pitar sa suncokretom i onaj zeleni do njega, a i one prve svijeće si lipo ukrasila-to još nisam vidila.
Dobrodošla, veselimo se tvojim novim radovima!   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 21:54
dobrodošla  smile73
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 21:59
Dobrodošla
Samo tako nastavi..ideja sa svijećom mi se sviđa..
Ide to tebi dobro.. meni su se u početku jako gužvale salvete..vidim da ti baš nemaš tih problema.. znači da ipak imaš strpljenja.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:05
Zašto ja vidim samo smeđi pitar?Svejedno,dobrodošla.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:09
endji,dobro dosla medju tete salvetesmile75
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 12:03
Andje dobro nam došla,prvi komadi za pet,samo naprijed.
Na vrh
andje View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andje Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 12:10
hvala svima na rijecima dobrodošlice i podrsci
 
kada budem nesto novo napravila stavim na ogled, sada idem malo pogledati i druge teme, ovih dana sam samo na galerijama ovdje,  pozdrav smile79
 
joj kako ima puno lijepih smajlica ovdjesmile41smile45
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 20:21
dobro nam došla i duuugo prljala prstiće s nama
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 23:30
Andje velika dobrodošlica,dobro to tebi ide!!!
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:58
Super ideja za svijeće.... samo napridsmile55
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2010 u 20:56
dobro došla i puno radila da komentiramo i gledamo nove radove.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 12:02
i od mene jedan pozdrav .......samo ti nastavi ovako i bit će tu krasnih radovasmile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 00:08
...dobro došla Andje ...svi smo jednom bili na početku i s više-manje nespretnim radovima, no kako vidim tebi je dobro krenulo, ideja sa svijećama odlična, a posebno mi je lijepa i bijela limena kutija s leptirima i bubamaricama... samo hrabro naprijed, ovdje ćeš naći bezbroj korisnih savjeta i jednostavan recept... vježbom do savršenstva smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 00:06
dobrodosla.......smile73.lijepi radovi...
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.