Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Močvarni hibiskus - Hibiscus moscheutos
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Močvarni hibiskus - Hibiscus moscheutos

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 37>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 21:28
Antonija, smile143 lijepo te molim da me uvrstiš u red za sjemenke crvenog....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 21:31
fino antonija to znači da za kojih 10 dana možda i moji potjeraju
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 06:47
Naručili smo "čudovište iz močvare" koje bi trebalo biti lila. Kad vidimo s čime raspolažemo javimo vam da i mi damo skroman prilog razmjeni odnosno donacijama.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 11:59
Moja posijana čudovišta iz močvare prekrasno napreduju, još malo pa čemo se baciti na presađivanje, pa ćemo lijepo i mirno čekati prve rezultate!!  Kada će se vidjeti ubrzzani rast biljčica uveselit ću vas sličicama, a na jesen ćemo nadam se praviti gužvu!!!

Za sada imam 19 močvaraca, malih nježnih biljčica visine 6-10 cm ali još uvijek ima onih koji tek izlaze iz zemlje, kao prava čudovišta iz močvare!!!

Neka ih bude čim više, pa ćemo se mijenjati!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 16:28
daj bože da bude sjemenka, ako ih bude biti će ih za djeliti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tiass View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tiass Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 23:39
Curke, na Njuškalu sam pročitala oglas da se prodaju sjemenke crvenog. 10kom, 20kn. A ja tražim bijeli! Jel tko prodaje?
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 13:55
možeš također pogledati na aukcije.hr,ja sam tamo kupila razne sjemenke,stvarno ima svakakvog...
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 14:44
Jedna slikica, tek toliko.

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 17:36
Božikovine, prekrasno, zaista sam zadivljena.Mogu li se uvrstiti u red za sjemenke?!?!smile143
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 20:06
 Cvijet je stvarno fantazija. Moji  rozni sijanci su  nikli, nekoliko biljčica sam već pikirala.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 22:36
fenomenalan...
Na vrh
tiass View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tiass Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2011 u 22:43
Božikovine, predivan je, moja princeza je očarana!

Flover, pretražila sam aukcije, ali nema bijelih močvarnih .
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 08:44
pozdrav,eto valjda sam se zabunila,jer sam gledala i na njuškalu u isto vrijeme,odi na njuškalo ima sjemenke močvarnog hibiskusa na trećoj stranici oglasa za vrt-sjemenke i sadnice-pa kontaktiraj oglašivača-graci-u vezi bijelog hibija...nadam se da sam pomogla...
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 08:45
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
tiass View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tiass Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 23:14
Hvala flover, koliko sam shvatila ima samo crveni.
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 18:09
a jesi probala gledati po vrtnim centrima,danas sam bila u vrtnom centru Iva pored Čakovca par km,nisam pitala baš za bijeli,ali imaju dosta vrsta...a šalju i pouzečem,HP ekspresom,pa možeš i telefonom naručiti....žao mi je što nisi pronašla na njuškalu...sretno... 
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 20:46
samo da izvijestim da mi je i rozi močvarac počeo tjerati iz zemlje! eh šta je sunce, provjerila san, 07.04. crveni je počeo tjerati on je više na suncu!

samo da bude sjemenka!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 14:23
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Jedna slikica, tek toliko.

Kooooliiiiliiii cvijet!!!!
Prekrasno!

Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 09:43

Baš sam slala poruku al očito na krivu adresu.Pa evo najbolje da pitam nekog tko već ima Hibiskus.Ja dobila sjeme močvarnog hibiskusa crveni.ČEGA prilikom sijanja da se pridržavam,.Ima li kakav savjet (edit: obrisan dio poruke) Unaprijed hvala.

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 22:35
Kome su izrasli močvarni hibiskusi, lijepo vas molim da stavite slike da se vidi koliko su narasli.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.