Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Spathiphyllum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Spathiphyllum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
Korisnik
Poruka
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 07:07

Meni to cvijeće nikak ne uspjeva. Sav je jadan, a cvjeta nisam vidjela od prošle godine. Cry

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 08:19
mojoj mami isto ne cvjeta od prošle godine, al inače se drži dobro, ja svoga imam tek oko mjesec i ima puno cvjetova, a vidjet ćemo šta će biti kada ovo ocvatu.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 09:41
Moja "špahlica" cvijeta kao luda a ako doživi drugu godinu pa tam i ne cvijetala sviđa mi se lišće - ma jasno, glavno da je zeleenosmile78
Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 17:08
da li je rano da se iznese napolje?Ermm
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 19:03
Naca zašto van, pa pusti ga gdje je, ipak je to kućna biljka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:15
Naco..jeste rano je...ali i kad ga iznesesh on mora biti u hladu nikako na direktnom svetlu
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 08:33
u redu Wink znaci jos cekama ovo ludo vreme tolika razlika u temperaturi (jutro-dan) Ermm
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 17:33
Nemoj nikako s njim van. Ja sam to napravila i upropastih jadnička iako je bio u hladu.Shocked Pusti ga u nekom kutu u stanu i bit će ti zahvalanEmbarrassed
Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 22:27
pa mislila sam da ga kasnije iznesem na svez vazduh u hlad i imam bas lepo mesto za njega gde ne dopire sunce a ima svetla Ermm
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 01:23
ja ne razumem zashto spatifil ne moze napolje, na terasu..moji su svake godine napolju i svake godine polude...ovaj savet BASH ne razumem...

jedini uslov je da se ne stavlja direktno na Sunce, zaliva i to je sve.....


Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 21:43
i ja bi rekla da ti tvoje iznosis i ja cu samo ovo vreme zeza danju preko 20 a nocu oko 10 Wacko
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 22:31
naravno! Ja sada moje iznosim preko dana a uveche vratim..josh je rano da i prenoce napolju 
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 19:36
Moj je od danas napolju,na juznom balkonu.Svake godine ga iznosim u ovo doba i nista mu do sada nije falilo.Nadam se da ce i ove godine biti tako.
Kod mene je mediteranska klima.smile219
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 06:29
Čitam, ovu temu već treći put i još uvijek ne znam što radim krivo Cry
 
Moj Spatich ne cvjeta već hm... 3 god. Ima hrpu listova, zdravih i stalno baca nove, ali od cvijeta ni c
Danas ću ga presaditi i dati mu još jednu šansu, a ako zakaže poklanjam ga u dobre ruke
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 13:41
Stavi ga pored televizije... meni je odma procvjetao tako :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:17
Spatifile van, obavezno! Samo ako imaš dobro mjesto za njega! Meni svo cvijeće po ljeti udvostruči vani!
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 00:38
Originalno poslano od člana ines ines napisao:

Čitam, ovu temu već treći put i još uvijek ne znam što radim krivo Cry
 
Moj Spatich ne cvjeta već hm... 3 god. Ima hrpu listova, zdravih i stalno baca nove, ali od cvijeta ni c
Danas ću ga presaditi i dati mu još jednu šansu, a ako zakaže poklanjam ga u dobre ruke


sa nadom  da onaj kom si ga htela dati ne chita ovaj deo...Wink
pre nego ga poklonish , probaj sa redovnim prskanjem , terasom  i DODAVANJEM HRANE ( i putem lista -prskanjem i kada ga zalivash.., necesh znati shta cesh od cvetova...) a za poklon cemo se snaciLOL...
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 06:57
Vidim da moj spatich ima anđela čuvara u obliku MonkaLOL
 
Probat ću još tvoj savjet, ali ako se za 2mj ne ispuni tvoje proročanstvo letiEmbarrassed
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 12:07
Ne luduj....di' cesh to bacati!
krenuce on pogotovo sada kad zna shta mu se sprema
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 06:26
I bolje mu je. Razmazila sam to cvijeće, uopće nema više poštovanja. smile48
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.