Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adam - alocasia odora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adam - alocasia odora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 26>
Korisnik
Poruka
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 23:12
evo vesele vijesti,od koluta starog adama poniklo mi 6 mladih adamića.....ju-hu-hu........
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 15:03
moj sada ima 5 listova i 2 cvijeta



ovo ljeto ostaje u kući... vani bi ga opet smlatio vjetar
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2011 u 18:49
Moj adam se počeo oporavljati nakon iznošenja iz podruma.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 16:39
Moze li mi netko reci gdje se moze doci do pelcera  adama trazim ga vec 2 godine i nista. Da ga bar mogu kupiti, nema nigdje. Prolistala sam sve forume nitko ne prodaje , umrijeti cu od zalostismile43
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 17:54
Mohikanka...
ove godine su bili na floraartu za 30 kn teglica....
inače dosta rijetko se nalaze na tržištu jer je to velika biljka...
Barem meni... u godinu dana mi je od mladice odletila do stropa, al mi nije dala ni jedan pomladak....
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 16:06
hvala puno bila sam na florartu i idem svake godine i nisam vidjela da itko prodaje bas sam sljepac i ispitivala sam po standovima, e stvarno nemam srece
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2011 u 17:32
Mohikanka naletio sam na ovu temu jer obožavam adame ja sam iz Vinovaca i kod nas ga možeš nabaviti na tržnici.Ima ga u svim veličinama dovoljno je da dođeš i odabereš cijenu i veličinu,a može i sa cvjetom,ako ti odgovara i ako ga nisi nabavila u međuvremenu.
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 13:06
Hvala, nasla sam na forumu i kupila jednog konacno, inace niko neda mlade bebe, jedna zene u vrtu ima 5 velikih molila sam ju da mi proda i neda. Eto sad sam sretna i nadam se da ce napredovati. Jos jedno pitanjce sa cim mi je najbolje prehranjivati ga i koliko cesto? 
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 21:42
Mohikanka drago mi je da si ga nabavila i neznam zašto ljudi nedaju mladice adama.Mislim da ga možeš prehran jivati s gnojivom za lisnodekorativne vrste,ali nemoj pretjerivati i još ako je sad mlad najbolje bi bilo da sa prehranom počneš u proljeće.
Na vrh
BARAKUDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BARAKUDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:03
e pa ja nikako da se ukljućim
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:10
Slobodno volimo poslušati dobre savjete.
Na vrh
BARAKUDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BARAKUDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:23
ja bi rado stavio koju sliku (adama) ali ne kužim.
 
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:32
Imaš na forumu upustvo pa vidi kako se stavlja slika ako ti nešto nebude jasno slobodno se obrati jer i ja sam imao s tim problema kad jednom uspije vidjet češ da je jednostavno.
Na vrh
BARAKUDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BARAKUDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:35
hvala -- probat ću
Na vrh
BARAKUDA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BARAKUDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 22:58
hvala, ali odakle da poćnem.??
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 23:09
Pređi na privatne poruke da neskrenemo s teme
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 19:08
Originalno poslano od člana dmirce12 dmirce12 napisao:

Mohikanka drago mi je da si ga nabavila i neznam zašto ljudi nedaju mladice adama.Mislim da ga možeš prehran jivati s gnojivom za lisnodekorativne vrste,ali nemoj pretjerivati i još ako je sad mlad najbolje bi bilo da sa prehranom počneš u proljeće.
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 19:10
ok hvala znaci u proljece a sa cim je najbolje, neki spominju konjsko dubrivo, i ovcije. sta da kupim plantelu ili ima nesto bolje
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 18:51
Da ti pravo kažem ja i ne prihranjujem,ali mislim da je u svakom slučaju konjsko najbolje.Možwš i kupiti i tekuće gnojivo za lisnodekorativne vrste gdje ide jedan čep na litru vode i poljeva se svaki sedam dana.Uostalom vidjet ćeš na upustvu.
Na vrh
mohikanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mohikanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 09:16
Originalno poslano od člana dmirce12 dmirce12 napisao:

Da ti pravo kažem ja i ne prihranjujem,ali mislim da je u svakom slučaju konjsko najbolje.Možwš i kupiti i tekuće gnojivo za lisnodekorativne vrste gdje ide jedan čep na litru vode i poljeva se svaki sedam dana.Uostalom vidjet ćeš na upustvu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.