Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fuksija - Fuchsia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fuksija - Fuchsia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2007 u 21:03
Na žalost najdraža mi je prošlu zimu otišla. Bila je kombinacija crvene i ljubičaste, ali na istoj biljci par različitih nijansi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2007 u 11:19
Dio sam šišala sad , sve što je ostalo bez lista , a na proljeće ošišam sve ono što je stradalo tijekom zime.
Na vrh
nadglednik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadglednik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2007 u 14:26
A možeš li mi reči koliko si ih ošišala i u koje vrijeme tj. dali u proljeće ili sada kada sam ih unijela u kuću?Hvala na odgovoru!smile64
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 20:43
Ja sam moje u takvoj situaciji šišala i uredno su mi na prolječe potjerale iznove i bile lijepe, a što kažu knjige to ne znam jer sam moje uvijek dadiljala kako mi je još baka rekla.
Na vrh
nadglednik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadglednik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 20:39
Ove slike su samo dokaz da je to jedno od najljepšeg cviječa.Ja sam oduševljena.Imam različitih boja.Sada sam ih pospremila u podrum pa ih nemogu fotkati,ali ako bog da pa prezime uz vašu pomoć imat ću ja lijepe biljčice.Jednoj fuksiji je stabljika odrvenila.Jako je gola nekih 40-ak cm,a tek na vrhu ima cvijeta.Takva biljka baš i nije lijepa,pa vas molim da mi napišete što da učinim.smile86
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2007 u 21:11
Fuksije nisu prezahtjevno cvijeće. Po zimi ih je najbolje staviti na hladnije mjesto - podrum koji je osvjetljen je idealan jer one ne vole pretople prostore. Ja moje obrezujem tek u proljeće i to samo ono što se je posušilo i pustim ih da rastu dalje. Po zimi malo zaljevam i tamo negdje u 3 mj ih počinjem dohranjivati.

Evo jedne iako mi to nije najbolja, sutra sliknem još malo pa stavim

Na vrh
nadglednik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadglednik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2007 u 21:06
Ja sam svoju pospremila u podrumzbog ove hladnoče i nadam se da će mi prezimiti.Neznam dali treba biti na hladnom ili toplom mjestu.Sve su mi informacije dobro došle,jer zaista neznam ništa o njima a to mi je najljepše balkonsko cviječe i doista bih željela baviti se uzgojem fuksija.Molila bih i koju sliku .smile92
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2007 u 20:32

možda neko konkretnije pitanje;???

uglavnom, i meni su prekrasne, jednu sam uspjela ovo ljetu ''potopiti'' , ali zato ona koju sam kupila na akciji i spasila ju i sad je puna cvjetova a mogla bi je ako bude sreće i u stablašicu formirati sljedeće godine , naravno, ukoliko joj osiguram pristojne uvjete prezimljavanja 


Ažurirao angi - 16 Listopad 2007 u 20:33
Na vrh
nadglednik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadglednik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 11:25
Fuksije su mi jedne od najljepših sadnica,ali nažalost o njima neznam ništa pa vas molim da mi napišete nešto o njima ako znate!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 333435
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.