Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fuksija - Fuchsia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fuksija - Fuchsia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435>
Korisnik
Poruka
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 15:51
Ova je predivna!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 15:52
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Evo ih sada
http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vrtno_cvijece/fuksije_cvat/71854.aspx -

Svaka čast, predivna je!
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2014 u 15:54
Originalno poslano od člana matilda matilda napisao:

http://s899.photobucket.com/user/vrtlarica/media/cvijet%202014/DSC00757.jpg. -


Wow, koraljni vodopad!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 19:33
prekrasne fuksijeClap...moje su ove godine katastrofa neviđenih razmjera...bijele ušice sve uništileAngry pa sam ih dobro orezala i sklonila na stubište
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 21:50

Jako volim fuksije, ali izbjegavam držati biljke koje preko zime trebaju biti u zatvorenom prostoru. Zato si uvijek pogledam vaše prekrasne primjerke.
R.Sara, čudno mi je da su tvoje katastrofa, pogotovo kad mi je poznata tvoja briga za svaku biljčicu, a ovogodišnja vlaga im ne bi trebala smetati, baš naprotiv.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 21:52
božur3, hvala na lijepom komentaru! Embarrassed
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 12:21
Predivne su vam fuksije! Meni uvijek propadnu, ne znam iz kojeg razloga. I sad imam 2 komada, i u svakom je po 1 šiba i jedva se drži. Izgleda da ono što najviše voliš i paziš baš propadne :/
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 14:54
Vjeruj mi, ovaj forum je zlato. Heart 

Vijolica mi je poslala par reznica svojih predivnih fuksija, administrator se jako potrudio objasniti mi način pelcanja i sve su mi se primile. Bila sam presretna, a prije - nikako da ih ožilim. Cimicifuga me naučila kako ih pincirati i sada imam lijepe, guste, zdrave puzajuće fuksije koje neumorno cvatu. smile57
Moj ti je savjet da pročitaš stranice ove teme i puno ćeš saznati o ovom divnom cvijeću koje, kako vidim, i ti jako voliš. Smile
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:43

Vrtna Fuchsia magellanica

Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:44


Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 22:51
Predivna ti je
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 09:58
I meni je prelijepa! smile99
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2015 u 14:56
Moje

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 19:41
Lijepe su. smile55
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2015 u 23:26
Jeste li vec pospremili svoje fuksije? Moje predivno cvjetaju, a najavljuju mraz za drugi tjedan..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2015 u 23:35
Još nisam ali planiram... puno kiše i vlage je u zraku pa im više škodi vani nego unutra.
A ako dođe mraz neće ga preživjeti. Tako da idu uskoro unutra, neću čekati zadnji dan. 
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2016 u 18:34

     
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2016 u 23:19
Lijepe su vam fuksije, jako ih volim i svake godine na tržnici kupim po nekoliko, ali nikada mi ne budu tako lijepe, guste i zelene kao vaše. Sigurno postoji tajna u još nečemu osim položaja i prihranjivanja. Čarobne su, sve su poput plesnih haljinica
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2016 u 00:48
     
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2016 u 00:49
     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.