Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 15:52
Joj draga moja, i ja sam sve probala... Presađivala sam ih više puta, špricala fungicidima i tko zna čime sve ne. Jedan se uspio izvući, ali je još uvijek u izolaciji i pod strogom kontrolom...

Jedva čekam da cattleya procvate, obožavam ih!!

Šteta za ptičicu, ali bar ste pokušali.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 16:12
o kod tebe pravi cvjetni raj, a ruselije su mi posebno drage i nikako da ih nabavim,a kolačići su  posebni,uh kako bi ih smazala,nemoj nas više izazivat sa takvim slikicama ja sam već dobila koji gram gledajući ih
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 16:23
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

 


A moji bebaći adeniumi dobili drugi par listića!!
Bebači su prekrasne male bucesmile99
 
 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 16:45
Baš mi je žao male žunice,znaš kako ja volim ptičice.
Nisam vjerovala da će ova grančica ludisie preživjeti,ti zaista imaš zlatne ruke za sve biljke.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 17:07
Tikvić  Heart   Ima, draga, ima, ima cvijeća kaj nemam!!  Ali nakon revolucije, ne usudim se nikoga moliti, da ne vele žicaš!!  Pa sada samo pasem oči na tuđim biljčicama, i živim za susret s nekom koju nemam, pa bio to bau,kau ili bilo koji centar, pa možda se još i poslože trenutak kad imam i mogu dati!!  E pa jedan takav trenutak je bio kada sam u subotu dobila od Nbjelovu plavi slak, coccioneus crveni, durantu, calliandru i erithrinu!!  Ošo crni fond, ali, bio je to slatki trenutak!!!  
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:38
Kaj ja to vidim,novi avatar,joj kak je lijepTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:44
Mali kaktus, kad sam ga vidjela, nisam mogla odoljeti!!!  Mislim  da su se  sada  nick i avatar...sljubili!!   Sada se sjećam...kao prava ja!!!!  Imam osjećaj da sam nešto ovakvo tražila cijeli CIF-ov život!!! Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 22:55

Joj Free, samo me zbunjuješ. U jednoj drugoj temi te u prvi tren uopće nisam prepoznala  Confused.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 04:41

Tvoja ljubav prema biljkama se čita u svakoj slici! Listajući ove stranice imam dojam kao da slušam priču o životu, rađanje, umiranje (sirota žuna), ali od svega najviše me se dojmila priča o zanemarenoj i bačenoj biljčici koja je ponovo oživjela!

Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 13:48
Anastazija, žao mi je kaj sam te zbunila, a ja ti avatare ni ne gledam, osim ako mi ne uđe u oko, kao ovaj, kojeg sam vidjela u postu od Misty, i morao je biti moj!!  Tako je i s cvijećem, ne stajem dok nešto ne uzmem, ovako ili onako, milom ili silom, a onda izgledam ovako smile191 !!!!  A sada obečajem, našla sam svoju drugu ja i ostajemo do kraja s njom!!!

Misty, to sam ja, skromna i puna....svega!!!  Nemojte se smijati, zbilja sam jednostavna žena, ali s biljkama neznam stati na loptu!!!! smile222

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 14:14
Slatki avatarčić.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 15:29
Pogledala sam si tvoje ccvijece i velim predivno ! Reci mi molim te kud si sad po zimi stavila adeniume ? Moji su malo stradali dok me nije bilo ! Zahvalna sam ti za savjet !
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 04:19
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Mali kaktus, kad sam ga vidjela, nisam mogla odoljeti!!!  Mislim  da su se  sada  nick i avatar...sljubili!!   Sada se sjećam...kao prava ja!!!!  Imam osjećaj da sam nešto ovakvo tražila cijeli CIF-ov život!!! Embarrassed
Istina je free, pristaje ti k'o saliven, ali ako ti jednom dosadi, ili se umoriš trčeći i možda se poželiš odmoriti, evo je i na odmoru
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 10:52
kIKI ....smile78

Draga gutte, samo te molim, nemoj od mene tražiti savjete za adeniume, jer ja ih imam tek tri-četiri  jedna!!!  Ok, pred 4 godine sam kupila velikog, oko dva pedlja je bio visok, baš bi vam ga voljela pokazat ( kako mogu sa CD_a skinuti sliku i staviti na komp)  ali neznam iz kojeg razloga me ostavio!!  Tako da pijem sve kaj saznam o njima!! Moj je unutra, nna toplome i pošto već 2 tjedna nisam vidjela sunce, sada sam ga stavila kraj stojne lampice, da mu glumi sunce!!  I to samo zato kaj je mali kaktus sijala iza mene a njeni si, kak je rekla više buci!!

Misty, baš je lijep i ovaj!!!  Spremiću ga, možda se jednom i umorim!!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 15:17


Uploaded with ImageShack.us

Nadam se da nitko do sada nije primjetio na Braču, da sa zlatnog rata fali dvije šake kamenja!!!!   Tako da, sada i ja imam svooj autentični Zlatni rat!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 15:28
žuna je prelijepa, valjda se malo smrzlaSmile žao mi je šta ja ne poznam ptice po nazivu
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 09:00
dobro si iskoristila to kamenje
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 11:12

A mislim da sam i mraz dobro iskoristila za nove slićice!!!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ali ne izgleda baš sve tako tmurno!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 11:30


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 11:33


Uploaded with ImageShack.us

Za sada, ovo je  najtoplija točka u mome vrtu!!smile78  Svima!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 127128129130131 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,486 sekundi.